19 kwietnia 2024, 21:57:05 - LukaszL
Bramka Kacpra Kostorza

Kacper Kostorz strzelił bramkę dla Den Bosch w zremisowanym 2-2 (1-2) meczu 35. kolejki holenderskiej drugiej ligi przeciwko NAC. 24-letni napastnik w obecnym sezonie ma na koncie już 15 ligowych bramek.

19 kwietnia 2024, 20:00 - 's-Hertogenbosch (Stadion De Vliert)
FC Den Bosch 2-2 NAC (Breda)
Salah-Eddine Oulad M'Hand 26, Kacper Kostorz 72 - Tom Boere 39, Boyd Lucassen 45

żółte kartki: Nick de Groot, Danny Verbeek, Luke Mbete, Gedion Zelalem (Den Bosch).

sędziował: Kevin Puts.

Kostorz grał do 90. minuty, gdy zmienił go Sebastiaan van Bakel. Poza kadrą gospodarzy znalazł się Jakub Ojrzyński.

W ligowej tabeli Den Bosch zajmuje 19. miejsce z dorobkiem 30 punktów.

d2bo - 20 kwietnia 2024, 9:23:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol stadiony świata. Swoją drogą, więcej Polaków powinno grać w Holandii, skoro tam nawet Kostorz strzela 15 bramek.

Dlugopisy - 20 kwietnia 2024, 10:08:33 - *.6.47.188.ipv4.supernova.orange.pl
Tam nawet Piasecki strzeliby z 20. Taka liga.

Bej - 20 kwietnia 2024, 10:33:21 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
15 to słabo. Voskamp około 30 sieknął i gunwo pokazał w Śląsku.

dera - 20 kwietnia 2024, 10:54:00 - *.centertel.pl
zelalem, 10 lat temu mega talent arsenalu, miał byc drugi fabregas, a konczy w 19ym klubie ii ligi hol