19 kwietnia 2024, 20:30 - Pruszków (stadion MZOS)
Krystian Tabara 5, Paweł Moskwik 22 - Michał Żyro 53, Alan Uryga 70, Ángel Rodado 78 (k)

Znicz: 1. Miłosz Mleczko - 91. Marcel Krajewski (81, 13. Kaito Imai), 3. Dmytro Juchymowycz, 26. Filip Kendzia, 10. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik (81, 46. Jakub Wawszczyk) - 30. Wiktor Nowak (62, 8. Tymon Proczek), 5. Jurij Tkaczuk, 9. Radosław Majewski (74, 7. Jakub Wójcicki), 18. Shuma Nagamatsu - 22. Krystian Tabara (62, 21. Daniel Stanclik).

Wisła: 93. Álvaro Ratón - 26. Igor Łasicki (46, 28. David Juncà), 6. Alan Uryga, 5. Joseph Colley, 43. Dawid Szot - 10. Miki Villar (46, 14. Michał Żyro), 41. Kacper Duda (90, 50. Mariusz Kutwa), 8. Marc Carbó, 9. Ángel Rodado, 17. Jesús Alfaro (85, 21. Patryk Gogół) - 23. Szymon Sobczak (65, 11. Dejvi Bregu).

żółte kartki: Nowak, Kendzia, Imai - Uryga.

widzów: 1672.

Kibic - 19 kwietnia 2024, 22:24:33 - *.centertel.pl
Piszcie jaka wisła, bo nie wiadomo o którą chodzi.

Obserwator - 19 kwietnia 2024, 22:25:14 - *.play-internet.pl
Tu powinno być 0:3 dla Wisły. Znicz zdominowany, wynik nie odzwierciedla przewagi TSW.

m. - 19 kwietnia 2024, 22:25:14 - *.internetia.net.pl
Znicz żenująco słaby. Pięć zagrań ręką, jeden karny, no w sumie można dać. Ale Wisła też dalej fatalna, grają byle sobie krzywdy nie zrobić przed PP.

Michal1980 - 19 kwietnia 2024, 22:25:20 - *.24.145.45.ipv4.supernova.orange.pl
Znicz Kolejna Porażka..szok kiedy zmiana Trenera ??

stadionpyr - 19 kwietnia 2024, 22:26:10 - *.22.4.50.ipv4.supernova.orange.pl
Wisła uratowała baraże, karnym w końcówce. Wisła ma naprawdę słabą formę w końcówce sezonu.

Piastol - 19 kwietnia 2024, 22:26:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pięknie to Wisła wyciągnęła na swoją korzyść

komato - 19 kwietnia 2024, 22:27:33 - *.centertel.pl
Pan Profesor David Junca przepięknie dziś grał piłką. Bez niego Wisła grała żenująco, jak banda amatorów z okręgówki. Z Davidem - wszystko ruszyło do przodu, a jego podania? Perfekcja. Widać, że gość zagrał 80 meczów w La Liga. Piękny powrót Wisły.

Ł3 - 19 kwietnia 2024, 22:28:00 - *.134.170.14
Naciągany karny uratował gości, piłka trafiła obrońcę gospodarzy w rękę a nie obrońca zagrał umyślnie ręką w obronie, Niech podziękują sędziemu.

wnuk - 19 kwietnia 2024, 22:31:43 - *.dynamic.chello.pl
@Ł3 - widzę kolejny miszcz przepisów. Akurat karny jednoznaczny. Chyba od 12 lat nie ma ręki nabitej.
Jest kontakt, poza obrębem ciała = karny.
Popatrz jak grają w polu karnym czołowi obrońcy. Mają z tyłu dotykające sie dłonie

Hubcio - 19 kwietnia 2024, 22:32:09 - *.pool-42.nexet.pl
Przecież ten mecz to wielki przekręt. Nagle w drugiej połowie Znicz (któremu spadek raczej nie grozi ogarnęła niemoc). Żenująca ustawka.

Aterson - 19 kwietnia 2024, 22:32:17 - *.dynamic.chello.pl
Karny ewidentny na 3-2 i w 1 minucie już powinien być karny. Znicz antyfutbol

MeczFan - 19 kwietnia 2024, 22:33:29 - *.net.autocom.pl
@Ł3 weź idź na tą swoją Ł3 weź słownik i naucz się pisać ze składnią, dopiero wróć i komentuj..

J - 19 kwietnia 2024, 22:34:33 - *.dynamic.mm.pl
Wisła na trasie dostanie po kut..

Sąsiad - 19 kwietnia 2024, 22:35:46 - *.tel.tkb.net.pl
Forsa od kibiców na lapowy idzie. Piłkarze znicza nie mają honoru.

Fritz - 19 kwietnia 2024, 22:38:48 - *.146.120.15.mobile.internet.t-mobile.pl
Niezły wałek..

PionneR - 19 kwietnia 2024, 22:39:46 - *.dynamic.inetia.pl
Śmiecie z Pruszkowa lepiej spadajcie do II ligi a nie udajecie że wyszliście na drugą połowę. Już lepiej mogliście w ogóle nie wychodzić a tak to zrobiliście nadzieję w większości normalnej Polski a drugą się ośmieszyliście, won do II ligi pajace, prawie cała Polska wie że trzeba ich tępić i jak najdłużej trzymać ich w I ligi dla dobra Polskiej piłki a potem takie coś odwalacie. Pruszków won do II ligi.

(L)35MP - 19 kwietnia 2024, 22:42:09 - *.centertel.pl
@kibic: Bo wierchuszka portalu założyła że jak jest wiele klubów o tej samej nazwie, to wybierze sobie jeden, któremu nie daje miasta i tak zostanie na amen, nawet jakby się ten klub spieprzył do V ligi. To jest mega słabe, żeby nie nazwać żenujące.
W przypadku Wiseł to ta krakowska jest bez miasta

Miedziak - 19 kwietnia 2024, 22:43:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znicz Ciapy !! Przegrać wygrany mecz!!

raf - 19 kwietnia 2024, 22:44:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Internautów L3 sędzia dał prezent Wiśle Kraków a Zniczowi zabrał?punkt podobnie jeszcze gorzej potraktował Motor

Janusz Syt - 19 kwietnia 2024, 22:46:54 - *.centertel.pl
Meczyciele z Wisły z pseudograczami z Hiszpanii i tak się nie nadają do ekstraklasy. Podzielą los ruchu Chorzów. Jak się przegrywa 2:0 żeby zremisować 2:3 to znaczy że gra jest nierówna i do niczego to prowadzi...

Grzechu - 19 kwietnia 2024, 22:55:33 - *.146.122.159.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Wisła ten Znicz to jakaś porażka w tej lidze antyfutbol

Maroc2 - 19 kwietnia 2024, 22:58:46 - *.dynamic.inetia.pl
Umowmy się 4 ręki w polu karnym Znicza ewidentne i 1 karny pod koniec meczu. Jakby sędzia nie gwizdnął choć jedynego to byłby kryminał. Poza tym niestety słaba gra Wisły, zwłaszcza w 1 połowie, ale przypadkiem ta ciężka wygrana moze jeszcze coś odmienić. Wraca sporo graczy po kontuzjach, jeszcze może powalczą, oby bo ten klub zasługuje na to.

kix - 19 kwietnia 2024, 23:04:41 - *.centertel.pl
2-0 i przegrać mecz...a można było odskoczyć od strefy spadkowej.Znicz-średnia na mecz 0,85 strzelonej bramki.Wisła 1,85 na mecz.Brak bramek Zniczowi.Lewandowski wróć! Janusz Syt-"zremisować 2:3".?!!!

AntyTrol - 19 kwietnia 2024, 23:17:14 - *.play-internet.pl
Tylko jedno mnie zastanawia, dlaczego Wisła nie mogła zagrać od początku tak jak w drugiej połowie? Pierwszą połowa jaj zagubieni we mgle, druga połowa totalna dominacja

PM - 19 kwietnia 2024, 23:27:21 - *.146.104.195.mobile.internet.t-mobile.pl
Ja miałem świetny widok na bramkę, do której wpadło pięć goli. Laga kontra tikitaka. Posiadanie 25:75 na korzyść Wiślaków. Znicz pierwszą połowę ugrał z kontr. Chyba rzucam klątwę na pruszkowski klub, bo co przyjadę to dętka, a ta boli potrójnie po tej połowie. Ładny zwłaszcza gol Tabary, jak rozpędzeni do kontr byli gracze Misiury. Co tu dużo dopisywać, uwielbiam tego Trenera. Mam tylko nadzieję, że ten taniec na cienkiej linie nie zakończy się spadkiem.
Zmuszony jestem na tygodniu trzymać kciuki za Wisłę...

elo - 19 kwietnia 2024, 23:47:42 - *.dynamic.inetia.pl
Eeee to widać że kasa w TS jest...

GMP - 20 kwietnia 2024, 0:04:51 - *.play-internet.pl
I znów musi być tak jak obstawił u buka pseudosędzia Gryckiewicz...Po przekręceniu Motoru i ostatnio Odry teraz przekręcił Znicza...Kto z PZPN jeszcze obstawia u buka mecze z tym pseudosędzią?

wnuk - 20 kwietnia 2024, 0:32:13 - *.dynamic.chello.pl
@GMP ? za co które zagranie ręką w polu karnym daje sie karnego?

Bayern - 20 kwietnia 2024, 5:55:31 - *.134.170.14
Wisła razem ze Zniczem utrzyma się w I lidze. :P

mojo jojo - 20 kwietnia 2024, 6:09:51 - *.205.210.116.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl

vineta - 20 kwietnia 2024, 11:57:48 - *.centertel.pl
najlepsza jest tu ta mini tabela - gks tychy jest w niej ostatni a ma najwięcej punktów:D 90 minut i ich alternatywna rzeczywistość

wnuk - 21 kwietnia 2024, 7:17:30 - *.dynamic.chello.pl
REDAKCJA - jak ustalacie "małą tabelę"? vineta ma 100% racji ;-) Tychy mają 10 pkt i 2 mecze, i są na samym dole małej tabeli.
Przy 5 zespołach coś wam algorytm głupieje ;-)