12 maja 2024, 15:15 - Opole (Stadion Miejski Odra)

Odra: 30. Artur Haluch - 9. Tomáš Mikinič (90, 94. Konrad Nowak), 3. Jiří Piroch, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 24. Jakub Szrek - 25. Jakub Antczak, 5. Rafał Niziołek (90, 6. Vittorio Continella), 8. Wojciech Kamiński (84, 13. Adrian Purzycki), 77. Borja Galán - 7. Jean Franco Sarmiento (68, 11. Dawid Czapliński).

Wisła: 99. Bartłomiej Gradecki - 24. David Niepsuj (61, 70. Kacper Laskowski), 44. Marcus Haglind-Sangré, 2. Marcin Biernat (46, 77. Jakub Szymański), 4. Adam Chrzanowski, 21. Igor Drapiński (46, 32. Fryderyk Gerbowski) - 9. Dawid Kocyła (61, 19. Émile Thiakane), 8. Jakub Grič, 14. Mateusz Szwoch, 16. Fabian Hiszpański - 20. Łukasz Sekulski (76, 53. Jesper Westermark).

żółte kartki: Żemło, Piroch, Szrek - Biernat, Grič.

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 2330.

Mecz zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia transmisji telewizyjnej.

milek72 - 12 maja 2024, 17:19:52 - *.dynamic.inetia.pl
Pojechali z nimi jak z kupą gnoju - 1 celny strzał w 92 minucie

Dgd - 12 maja 2024, 17:22:04 - *.25.81.150.ipv4.supernova.orange.pl
Adam Nocoń, Olimpia Elblag pozdrawia i życzy awansu do Ekstraklasy

Asdf - 12 maja 2024, 17:22:59 - *.centertel.pl
Idź pan w choinkę z tą Ekstraklasą- taki powinien być napis na koszulkach Wiślaków

robsonsss - 12 maja 2024, 17:27:50 - *.166.c65.petrotel.pl
Niech ta wisła nie gra w barażach,będzie jeszcze większa kompromitacja.W Płocku nigdy nie będzie dobrej piłki,szkoda kibiców

zks - 12 maja 2024, 17:55:20 - *.class96.petrotel.pl
może gramy beznadziejnie ale przynajmniej mamy najstarszy skład w lidze

eybens mar - 12 maja 2024, 17:55:25 - *.subs.proxad.net
brawo.OKS Odra Opole

karol - 12 maja 2024, 17:59:39 - *.centertel.pl
Odra przegrywa u siebie z motorem 0-2, wygrywa z płockiem 3-0, przegrywa z łęczną 1-0, wygrywa na Katowicach 2-3. to są zwykłe piłkarskie jaja.

Jano - 12 maja 2024, 18:28:06 - *.centertel.pl
Lechia i Arka trzymają fason ale na Wkstraklase to za mało.Beda walczyć jak beniaminkowie z ubiegłego roku.
Reszta kandydatów to żenada.

Krzyś - 12 maja 2024, 19:08:20 - *.play-internet.pl
Wisła: to jeden wielki dramat! Po takim meczu - dymisja Żurawia!!!!! Jejku, jeszcze nigdy nie było tak słabego trenera!!! Warto wspomnieć o panach S - S.....bo to też pomyłka

kapiszon - 12 maja 2024, 19:35:59 - *.sta.tvknaszapraca.pl
piłkarski poker czy jaki ......c

Krzyś - 12 maja 2024, 20:07:57 - *.play-internet.pl
Wisła: to skład węgla i papy! Wstydu i honoru nie mają....wobec kibiców

zibider - 12 maja 2024, 20:15:24 - *.49.108.33.ipv4.supernova.orange.pl
A wyglądało, że łapią wiatr w żagle akurat na najważniejsze mecze... A tak o miejsca barażowe "walczy" siedem drużyn... Ale w końcu w ubiegłym roku Puszcza też awansowała z piątego miejsca...

Woytek - 12 maja 2024, 21:23:41 - *.59.186.55
Gangrion gamoniu,nie ma takiej mozliwosci ABY arka grala z wisla,w nastepnym meczujest gks wisla I wisla musi zapunktowac by byc w barazach,a w

GKS wygrywa dwa mecze i jest drugi.
Arka przegrywa dwa mecze i jest trzecia.
Górnik Łęczna wygrywa 1 mecz, 1 remisuje i jest czwarty.
Tychy, Motor, i Płock przegrywają najbliższe mecze, a w ostatniej kolejce remisują i wypadają poza baraże.
Wisła wygrywa ostatnią kolejkę i jest szósta przeskakując w tabeli Płock, Motor i Tychy.

Sew - 13 maja 2024, 13:03:49 - *.centertel.pl
Brawo Odra! I połowa mistrzostwo. Druga pod kontrolą.

Sebek - 13 maja 2024, 13:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@zks <3

opolczyk - 13 maja 2024, 20:54:53 - *.7.189.105.ipv4.supernova.orange.pl
Kto robi wpisy o Rumaku , ktory trenowal Odre....W dziejach Odry nie bylo slabszego trenera i oby juz Rumak dal sobie spokoj z trenerka, bo facet nie ma pojecia o takim zawodzie...Panie Rumak pana miejsce jest na trybunach stadionow...