|
|
Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków
Sparingi - Fortuna I liga 2023/2024
10 lutego 2024, 11:00 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu) Motor Lublin 3-2 Polonia Warszawa
Kamil Kruk 49, 51, Sebastian Rudol 82 - Xabi Auzmendi 15, Szymon Kobusiński 75
10 lutego 2024, 11:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS) Chrobry Głogów 2-0 Ślęza Wrocław
Mateusz Machaj 37 (k), zawodnik testowany 67
9 lutego 2024, 14:00 - Side (Manavgat Belediyesi Spor Tesisleri) Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 FK Csíkszereda
Lionel Abate Etoundi 5, Marco Siverio 28, Maksymilian Banaszewski 39, 64 - Benjamin Babati 20
9 lutego 2024, 12:00 - Wola Chorzelowska (Euroboisko) Stal Rzeszów 2-3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Krzysztof Danielewicz 19 (k), Artur Gaża 53 - Jakub Branecki 10, Wiktor Biedrzycki 45, 77
8 lutego 2024, 15:30 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena) Lechia Gdańsk 1-1 Szachtar Donieck
Kacper Sezonienko 78 - Ołeksandr Zubkow 65
8 lutego 2024, 9:30 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga)
Mikkel Mouritz 61
7 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Fanatic Tour) Arka Gdynia 2-3 FK Csíkszereda
Karol Czubak 17, 67 - Richárd Jelena 11, Gábor Makrai 85, Benjamin Babati 87 (k)
7 lutego 2024, 13:00 - Belek (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Polonia Warszawa 0-0 Kolding IF
7 lutego 2024, 12:10 - Warszawa (Ośrodek Hutnik) Znicz Pruszków 1-2 ŁKS II Łódź
Krystian Tabara 49 - Alan Siwek 26, Mikołaj Lipień 34
6 lutego 2024, 11:00 - Bytom (stadion Polonii) Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Kamil Wojtyra 17
6 lutego 2024, 9:00 - Kadriye (S&B Sport Football Complex) Miedź Legnica 0-1 Corvinul Hunedoara
Daniel Pîrvulescu 73
5 lutego 2024, 13:00 - Ilıca (Emirhan Sports Complex) Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Gangwon FC
Jefferson Galego 27
5 lutego 2024, 11:00 - Medulin (Medulin Sports Centre) GKS Tychy 0-0 FK Prva Iskra (Barič)
4 lutego 2024, 9:05 Arka Gdynia 1-2 Zoria Ługańsk
Martin Dobrotka 71 - Alioune Ndour 31, Matar Ndiaye 48
3 lutego 2024, 17:00 - Kręczki (Arena Ożarów) Znicz Pruszków 2-1 Pogoń Siedlce
Shuma Nagamatsu 32, Mateusz Grudziński 75 - Dawid Burka 47
3 lutego 2024, 15:00 - Medulin (Medulin Sports Centre) GKS Tychy 1-1 FK Rabotnički (Skopje)
Bramka dla Tychów: Jakub Budnicki 75
3 lutego 2024, 13:00 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort) Polonia Warszawa 1-1 FC Buzău
Mateusz Michalski 80 - Alexandru Dandea 29
3 lutego 2024, 13:00 - Poznań (Enea Stadion) Lech Poznań 4-0 Wisła Płock
Filip Szymczak (trzy), Kristoffer Velde
3 lutego 2024, 13:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS) Chrobry Głogów 1-1 Polonia Środa Wielkopolska
Miłosz Jandziak 82 - Kiewin Durueke 22
3 lutego 2024, 12:30 - Rzeszów (boczne boisko Stadionu Miejskiego) Stal Rzeszów 3-2 Górnik Łęczna
Arsen Hrosu 10, Illa Postupalśkyj 62, Kacper Plichta 69 - Lukas Klemenz 25, Marko Roginić 56
Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.
|
|