|
|
2 sierpnia 2006, 16:37:46 - qmichal
Sędzia Piotr W. z Krakowa zgłosił się do prokuratury
Drugoligowy sędzia Piotr W. (prowadził również mecze ekstraklasy) oraz były arbiter międzynarodowy z Krakowa zgłosili się do wrocławskiej prokuratury, by złożyć zeznania w tzw. aferze futbolowej. Małopolski wątek wystąpił również w zeznaniach zatrzymanego byłego prezesa Odry Opole Ryszarda N., który obciążył Krzysztofa S. z Tarnowa.
Śledztwo w sprawie ustawiania meczów w polskim futbolu nabiera rumieńców, a wrocławska prokuratura przesłuchuje już nie tylko sędziów i działaczy, których zatrzymała, ale również takich, którzy sami się do niej zgłaszają. Piotr W. w ostatnim czasie jest praktycznie nieosiągalny. Wyłączył telefon, nie chce rozmawiać na temat afery nawet ze znajomymi. W krakowskim środowisku sędziowskim fakt jego zgłoszenia do prokuratury jest już jednak tajemnicą poliszynela. Z drugiej strony trudno się dziwić W., że wybiera milczenie, bo po podjęciu współpracy z prokuraturą ta zakazała mu rozmów w tej sprawie, a już w szczególności z prasą.
Sporo do powiedzenia może mieć i drugi krakowski arbiter, który zgłosił się do wrocławskiej prokuratury. Chodzi o byłego sędziego międzynarodowego, który miał sporo do opowiedzenia prokuratorowi ze swojej bogatej kariery sędziego, a obecnie działacza piłkarskiego. Obaj wspomniani panowie nie są jedynymi z Małopolski, o których robi się głośno. Pojawiły się informacje, że kolejnym sędzią, któremu mogą zostać postawione zarzuty ustawiania spotkań piłkarskich jest Krzysztof S. Arbiter z Tarnowa uchylał się wczoraj od komentarza. - Proszę zadzwonić do prokuratury, na której informacje powołują się dziennikarze. Całą sprawę skomentowałem w poniedziałkowy wieczór na antenie stacji TVN 24. Więcej w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia - oświadczył wczoraj. Nie chciał powiedzieć, czy sam kontaktował się z organami ścigania przed przesłuchaniem byłego prezesa Odry Opole, Ryszarda N., który swoimi zeznaniami miał obciążyć m.in. właśnie jego.
Krzysztof S. ma w swym środowisku dobrą opinię. Jeden z tarnowskich sędziów dobrze znający S. nie chce wierzyć, że brał on udział w przekrętach. - W życiu nie powiem, żeby zrobił taki numer - powiedział. - To raczej jemu ktoś podrzuca świnię. Sędziowałem z nim kilka spotkań. Wspominam go z jak najlepszej strony. Od momentu, kiedy poszedł w górę, rzadko udzielał się w naszym środowisku. Miał ku temu powody. Od lat uchodzi za człowieka z zasadami. Inny sędzia dodaje: - Zabawić to on się bardzo lubi. Zdarzały się imprezy, z których wracał bardzo późno, ale żeby brał w łapę... Nie chce mi się w to wierzyć.
|
źródło: Gazeta Krakowska


 |

biko - 2 sierpnia 2006, 16:48:12 - *.146.251.55
K.słupik czemu tak pózno , przecierz to max przekret i drukarz!!!

tsp - 2 sierpnia 2006, 16:57:58 - *.160.135.226 (*.100.100.235)
przecież on drukował i dopiera teraz

Kubuś - 2 sierpnia 2006, 16:59:33 - *.139.43.218
I jak Radomiak miał wygrać baraże? Sędziowie w czasie meczu kartkowali najlepszych zawodników Radomiaka. Później "najemni" zawodnicy strzelają w karnych po autach i ..... w nowej rundzie podpisują kontrakty - gdzie? w Opolu!

marek - 2 sierpnia 2006, 17:00:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
o kogo chodzi dokladnie? co to za arbiter miedzynarodowy?


piotru - 2 sierpnia 2006, 17:01:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Piotrek Wieczerzak wiedziałem...

koniu - 2 sierpnia 2006, 18:28:19 - *.48.166.34
Tak tak matematyk zdolny do liczenia a w kolejce czekaja jeszcze nastepni ze Szczecina , z Tarnowa, z Bydgoszczy, z Chodzieży, z Piły i bandyta III ligowy Demczur !!!!!

Koniu - 2 sierpnia 2006, 18:33:33 - *.48.166.34
A zapomniałem jest5 jeszcze jeden z Krakowa kiedyś dla obserwatorów salonki kolejowe załatwiał za oceny no i musi prokuratura wziąć się za Lecha , Arkę , Cracowvię, Odrę,Górnik Polkowice,Górnik Łęczna ,świt Nowy Dwór, Szczakowianka, Piast Gliwice, Kujawiak Włocławek,

Sedzia - 2 sierpnia 2006, 18:39:01 - *.48.166.34
Ludzie co wy gadacie K.S nie brał to wy pojęcia nie macie oczym mówicie brał i to nie małe kwoty a ulubionym jego powiedzeniem była maksyma że " Każdy sędzia jest jak wędkarz ,który lubi łowić tylko grube sumy !!!!!

dodo z Rad - 2 sierpnia 2006, 18:39:22 - *.tkdami.net (*.139.48.100)
I jeszcze niech się wezmą za Jarka Żyrę z Bydgoszczy i będzie dobrze

dodo z Rad - 2 sierpnia 2006, 18:42:55 - *.tkdami.net (*.139.48.100)
I jeszcze jedno. Żyro sędziował Odrze Opole ostatni mecz z JAstrzębiem GKS. Opole musiało wygrać aby zagrać w barażach. I udało jej się a potem ten sam sędzia przyjeżdża na baraż do Radomia. Odra musi wygrać i... też się udaje To coś nie tak prawda ? I tak przed wejściem na stadion zagadał mnie przyjezdny z Opola i mówi : po co przyszedłeś na mecz. Odra i tak wygra. Już ustalono Pozdrawiam Żyrę i jego rodzinę

Fan - 2 sierpnia 2006, 19:13:26 - *.dip0.t-ipconnect.de
Do dodo z Rad skoro Żyro tak drukował to miał pozwolenie z góry. Innymi słowy ktoś go na te mecze wyznaczał i ktoś oceniał te popisy. I tu jest pies pogrzebany takie numery można robić tylko za pozwoleniem sędzia jest tym ostatnim ogniwem

Koniu - 2 sierpnia 2006, 19:47:40 - *.48.166.34
Ludzie ! dziasłania prokuratury spowodują ,że Wam kopary opadną ! To początek uwirzcie mi byłem po tamtej stronie dość długo !!!

blondyn - 2 sierpnia 2006, 20:11:57 - *.imperiumpw.pl
Wiele razy drżałem jak Piotr Wieczerzak prowadził mecze Piasta Gliwice. On był nieprzewidywalny i zawsze coś mógł wykąbinować.

mygen - 2 sierpnia 2006, 20:18:15 - *.szczecin.mm.pl
Jak to mówią nie bierze tylko ryba


antyciul - 2 sierpnia 2006, 20:33:33 - *.vlan.euronet.net.pl
"I jeszcze jedno. Żyro sędziował Odrze Opole ostatni mecz z JAstrzębiem GKS. Opole musiało wygrać aby zagrać w barażach. I udało jej się a potem ten sam sędzia przyjeżdża na baraż do Radomia. Odra musi wygrać i... też się udaje" taaa pamietam pare lat temu jak ten facet sedziowal mecz na szczycie 2 ligi rks radomsko - odra opole wlasnie... i drukowal tak skutecznie, ze odra zdaje sie remis wywiozla od nas... a na boisku nie istnieli... caly stadion 'czule' go pozegnal... czekam az mu sie do dupy dobiora no i do werdera - nastepnego przekreta, ktory zalatwil nas w 1 lidze w meczu ze stomilem - facet tak sedziowal, ze bojarski w koncu nie wytrzymal i dostal pol roku zawieszenia :/

kibic_ps - 2 sierpnia 2006, 20:37:32 - *.zgora.dialog.net.pl
Coś mi się wydaje, że prawie w każdym "zamieszaniu" sędziowskim "występuje" Piast Gliwice.

Flash - 2 sierpnia 2006, 20:45:59 - *.206.66.231
Chłopy zdają sobie sprawę, że sprawa jest poważna... A jest o co walczyć. Jak już któryś wyłapie zarzuty to pozamiatane - pajdę i tak dostanie - mniejszą lub większą. A niektórzy widzę idą po rozum do głowy i korzystają z możliwości złożenia zeznań o przyjmowaniu korzyści majątkowych lub osobistych, bo jeśli prokuratura jeszcze o nich nie wiedziała to chłopy będą tylko świadkami w sprawie. Więc pewnie ciekawych rzeczy się jeszcze w tym Wrocławiu dowiedzą...

Carolus - 2 sierpnia 2006, 20:47:18 - *.acn.waw.pl
Żyro to najwiekszy przekret jaki znam. A najlepsze jest to, ze nerwy ma ze stali. Caly stadion po meczu na niego pluje, a on mowi,ze desz pada i tyle. Licze, ze sprawiedliwosc go dosiegnie i beknie najbardziej ze wszystkich. Ile mnie ten "sedzia" nerwow kosztowal wiem tylko ja. Mialbym dla niego pare smacznych epitetow, ale moderator mnie wytnie wiec ogranicze sie do #@*^%&*. Drugi w mojej prywatnej kolejce jest Cwalina. Ten jest niewiele lepszy od Jarka. Brawo prokuratura!!! Kopcie dalej.

Flash - 2 sierpnia 2006, 20:51:55 - *.206.66.231
Jestem tylko ciekawy czy panowie w czerni i inni trutnie mają zarzuty zorganizowanej grupy przestępczej i stałego źródła dochodów z brania w łapkę. Bo jak tak to będzie z nimi na prawdę źle... ;)

koko - 2 sierpnia 2006, 22:02:12 - *.dsl.hstntx.swbell.net
A gdzie jest SB-ek Handerek?-kwalifikuje

tom1964 - 2 sierpnia 2006, 22:24:34 - *.sylwex.pl (*.168.3.47)
W pewien sobotni wieczOr wracałem z meczu GKS-u w tym samym dniun o godzinę wcześniej RUCH CHORZÓW podejmował ZAGŁEBIE LUBIN (remis w tym spotkaniu dużo dawał niebieskim) spotkałem pana Piotra w towarzystwie znanego menago na Śląsku ( sprowadził kilka "talentów" do Katowic). dokładnie to była stacja nie daleko SPODKA.Zamieniłem kilka slów z arbitrem miedzy innymi o tym że Mu nie poszło w pierwszej lidze.Jego zachowanie podczas tej rozmowy było co najmniej dziwne.Ja nie przesądzam żę ten mecz był ustawiony ale ma mój rozum coś tam było nie tak.

stal miele - 2 sierpnia 2006, 22:40:12 - *.68.92.154.mielec92.tnp.pl
Z wszystkich klubów piłkarskich najlepiej Cwaline będzie wspominała Wisła Płock.Pomagał jej jak mógł swego czasu żeby ta nie spadła z ligi.Nie trzeba dobrze grać żeby się utrzymac.Wystarczy mieć kasę.Pozdro dla nieskorumpowanych

leon - 2 sierpnia 2006, 22:43:36 - *.chello.pl
Ja czekam aż się za panów piłkarzy wezmą, a byłoby za kogo! No i czekam aż zatrzymają Cwalinę, Małka i kilku innych. Nieraz zadawałem sobie na meczach pytanie, czy ci sędziowie są aż tak ślepi,żeby nie widzieli prostych do gwizdnięcia sytuacji? Pewnie widzieli , ale po co gwizdać jak nie zapłacone . No to koniec bajki he,he. P.S.Słupik nie brał? To tak samo jak z tą jedną czarną owcą. Listkiewicz nie ma wstydu za grosz, bo już dawno powinien podać się do dymisji za tamte wypowiedzi o Fujarczyku !

marsad - 2 sierpnia 2006, 22:47:08 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.161)
kibic_ps - pamiętam Wieczerzaka jak właśnie przekręcał Piasta. Mecz z Pogonią Szczecin (1:1). Piast prowadził 1-0 a facet tak długo dawał rzuty wolne z linii 16m aż Pogoń wyrównała. Wyciągał je na zawołanie. Więc nie p..l że Piast ci "występuje". Jak na razie to tylko Piast został ukarany i swoje odcierpiał. Dwa razy się nie karze za to samo. Z nieprzyjemnością popatrzę, jak obrywać będzie reszta. Nie jestem mściwy i innym klubom tego nie życzę. Z wyjątkiem TWOJEGO.

opel - 2 sierpnia 2006, 22:55:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
takie rzeczy to tylko w erze...

belzebub - 2 sierpnia 2006, 22:56:03 - *.is.net.pl
Wieczerzak to nawet w IV lidze drukowal, pamietam mecz z ub. sezonu: Poprad Muszyna - Unia Tarnów w którym Unie jawnie przekrecil!

belzebub - 2 sierpnia 2006, 22:58:07 - *.is.net.pl
Natomiast co do Słupika to tak jak napisali w artykule ma on w Małopolsce bardzo dobrą opinię - myślę, że warto poczekać na rozwój wypadków, bo wykluczyć niczego nie można, ale tak samo nie można od razu ludzi przekreślać!

marsad - 2 sierpnia 2006, 23:09:48 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.161)
belzebub - zgadzam się z tobą. Mało tego. Te przesłuchania zaczynają wypełniać znamiona komisji śledczych Mc Carthy'ego z lat 50-tych w Holywood. Nic ci nie będzie, jeśli się przyznasz i zdradzisz nowych 5 osób. Swoisty łańcuszek szczęścia.

BYG - 2 sierpnia 2006, 23:28:01 - *.24.200.69
SŁUPIK wydrukował dla Legii remis z Koroną w Kielcach. A na arbitra tego meczu wystawił go oczywiście przyjaciel Legii Pan Strejlau


rtsIVliga - 2 sierpnia 2006, 23:49:32 - *.13.39.223
a kiedy widzew spłaci długi ?

Katowice - 3 sierpnia 2006, 2:15:47 - *.zab.zigzag.pl
Sedzia S. z Tarnowa ... dopiero teraz ? NARESZCIE

katia - 3 sierpnia 2006, 7:42:53 - *.219.242.109
Parę słów wtrącę... Dużo już zostało powiedziane, ja tylko dodam troszkę. Żaden obecny sędzia pierwszo czy drugoligowy nie jest czysty!! To jest pewne. Jak nie jesteś w układzie, to prawdopodobnie nie masz czego szukać nawet w III lidze, a o awansie do dwójki możesz tylko pośnić. Każdy, powtarzam KAŻDY!! ma swojego ojca chrzestnego, bez niego, bez jego podpowiedzi sędzia nic nie "osiągnie". Wiadomo, korzyści mają z tego wszyscy: sędzia, "tatuś", drużyna zainteresowana, itd. Trochę się wystraszyło towarzystwo, jak rok temu z okładem capnęli jednego bez koła zapasowego. Co z tego? Ano nic. Czysta piłka jest do poziomu klasy "O", i to tylko wtedy, jeśli się jakiś pseudosponsor z ambicjami nie dorwie do jakiejś drużyny. Tak było, jest i prawdopodobnie zostanie. Obym sie myliła.

najkom - 3 sierpnia 2006, 7:46:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zgadzam się z Koniem! Też trochę widziałem tego syfu, od strony klubów, i tak naprawdę to uczciwych sędziów jest bardzo niewielu. Poraża fakt, że piłkarze w większości sami pomagają działaczom w przekupywaniu arbitrów.

astraII - 3 sierpnia 2006, 8:12:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do Koniu ! Ty bardzo dużo wiesz. Może zgłosisz się do prokuratury !

Mateusz - 3 sierpnia 2006, 9:16:48 - *.57.jawnet.pl
Wieczerzak pamiętasz mecz Szczakowianki z lubinem w Jaworznie (4-1). Pamiętasz te druki dla lubina -2 nieuznane bramki??? Jeżeli pamiętasz to powiedz o tym meczu we Wrocławiu-z góry dziękuje - bez poważania Mateusz z Jaworzna

Koniu - 3 sierpnia 2006, 9:44:01 - *.48.166.34
Do astra II !!! Masz rację wiem dużo nawt nie masz pojęcia jak dużo !!! Wiem jak to działało i kto gdzie działał teraz śmiech mnie ogarnia bo ci sędziowie to mecze dla siebie kręcili takie zboczenie w Polkowicach zwolnili Machera od wyników bo on to dla siebie załatwiał a klub to nie winny to sa jaja !!! A spostrzegłeś kto pracował w Polkowicach a potem przeprowadził sie nad morze a znim cuda futbolowe 12 karnych itd !!!!

Michu - 3 sierpnia 2006, 11:16:10 - *.51.241.234
Dobrze że sędziowie sami przychodzą do prokuratury. Może w końcu polska piłka oczyści się z afer sędziowskich.Jestem ciekaw czy Krzysztof Słupik też brał łapówki za ustawianie meczów.

voytech - 3 sierpnia 2006, 11:37:24 - *.atman.pl (*.17.34.18)
Zlowcie w koncu Radziszewskiego. Drukowal w zeszlym sezonie Zaglebie-Piast, a po tym co wyczynial, ochroniarze musieli go sprowadzac z boiska, zeby kibice natychmiast nie wykonali na nim wydanego w trakcie meczu wyroku kary smierci. O, prosze: http://zaglebie.sosnowiec.pl/rozgrywki/sprawozdani e2.php3?ids=127&sez=2005/2006

Wiking27 - 3 sierpnia 2006, 11:42:30 - *.238.229.21
Ciekawe czy dziś też kogoś przymkną lub sam się zgłosi? 

Rabbit - 3 sierpnia 2006, 13:05:35 - *.asta-net.com.pl
Cały syf,zaczyna sie od dzialaczy,pilkarzy,a kozlami ofiarnumi zostają sedziowie,taka jest prawda.Dlatego,dziwie sie ze nie ma pilkarzy działaczy w szerszym gronie w Wrocławiu.

Rabbit - 3 sierpnia 2006, 13:10:27 - *.asta-net.com.pl
Do Kati,zgadzam sie z Tobą.

wit - 3 sierpnia 2006, 13:39:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ja (i nie tylko) mam swojego faworyta do prokuratora: MAREK MIKOŁAJEWSKI! To jest dopiero persona...

szuwarek - 3 sierpnia 2006, 13:45:05 - *.kaskada.info.pl (*.18.100.79)
A obserwatorzy ?

szuwarek - 3 sierpnia 2006, 14:08:22 - *.kaskada.info.pl (*.18.100.79)
Katia to chyba sędzia bo dużo wie, hehe Myslę, że prokuratura- o ile będzie chciała- to wnioski z pewnych zdarzeń wyciągnie. No skoro sędzia jechał na mecz kilka razy do tej samej drużyny lub tej samej drużynie kilka razy sędziował to znaczy że obsadowiec, Pan Saks, też brał w tym udział i został kupiony inaczej jest to niemożliwe.Kto powie że tak nie jest ? A bsadowcem jest dalej! I dziwię się, że prokuratura jeszcze po niego nie wysłała prewencyjnych. A obserwatorzy? Przecież bez ich pozwolenia to sędzia do kibla nie może iść a skąd wydrukować mecz. I teraz z tych ustawionych meczy wystarczy wyciągnąć listę kto obserwował i jaką notę wystawił sędziemu. Cel zabraknie! Jeżeli prokuratura napisze w prasie, że tak zrobi to będą maszerować, z Saksem na czele, do cel jak pielgrzymka do Częstochowy. A pamiętacie aferę z sędzią Marczykiem i jego asystentami z Poznania i "kuzynkami". I Listek uwierzył że były to " kuzynki " a były to dziwki podstawione sędziom. Teraz wystarczy by prokurator je wezwał, dupę przetrzepał, a wszystko powiedzą jakie to one kuzynki. Pozdrawiam

Mis - 3 sierpnia 2006, 14:34:01 - *.nhs.uk (*.175.163.205)
Teraz Zbyszek ma dyspenze od kuzynek bo gacie wciaz pelne i nie ma jak korzeniem pomachac... To samo z Marianem. Maniusiowi pozostalo przekasic tylko rybke (za dobrych czasow Manius nie odpuscil w zadnym rybnym Walenia - a teraz i Manius w dyspenzie...)

koko - 3 sierpnia 2006, 15:41:46 - *.dsl.hstntx.swbell.net
Mam pytanie? Czy kwalifikator Marian Rapa z Lublina ten co zeznawal dzisiaj w sprawie Glilowskiej to ten sam czlowiek (ESBEK)?

Listek - 3 sierpnia 2006, 15:43:33 - *.energis.pl.193.38.212.in-addr.arpa
Ja i tak uważam, że najlepsi sędziowie na świecie są w Polsce. Przecież kto jak nie oni decydują kto będzie mistrzem... Nie to co w innych krajach gdzie ostatnia kolejka mówi wszystko. Listek

bulgot - 3 sierpnia 2006, 16:26:39 - *.25.91.229 (*.25.91.228)
koko - ten sam

spider - 3 sierpnia 2006, 17:16:08 - *.chello.pl
Dobrze ktoś napisał uwaleni w 1-wszej i 2-giek lidze są wszyscy bo inaczej nie dotarli by tak wysoko gdyby wczesniej nie wyświadczyli kilku porzysług temu i owemu. A co do Słupika to drukował aż miło szczególnie dla GKS KATOWICE gdy jec=szcze rządził tam stary Dziurowicz ( większośąc meczów GKS _ POGOŃ) niezaleznie gdzue były rozgrywane, ale ja mam jednego super faworyta tego który FRYZJEROWI BUTY CAŁOWAŁ - KSYWA "KNYPEK" - TO OCZYWIŚCIE M. RYŻEK , nawet w przerwie meczów w szatni odbierał telefonu od fryzjera i instrukcje .Aż żal patzec na to wszystko ale tam poprostu nie ma choć 1 który nie zrobiłby chioć 2 przekrętu - myśl o sedziach , obserwatorach , działaczach itd. ocvzywiście jak LIŚDC gwizdał jako sędzuia tez drukował normalka to samo co inni jak doszedłes do góry to jestes winien wiele rzeczy wielu ludziom .a poza tym awans musiuałes z czegos opłacić wiec teraz trzeba to odrobić - prosta sprawa

koko - 3 sierpnia 2006, 17:52:13 - *.dsl.hstntx.swbell.net
bulgot-dziekuje Handerek,Rapa ...

jaro - 4 sierpnia 2006, 8:01:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zyro sedziowal ostatni mecz Odry z Jastrzebiem.Odra musiala wygrac w barazach,wygrala udalo sie..........BUAHAHAHAHA Jastrzebie -Odra 2-2 Odra-Jastrzebie 1-1 Bez komentarza...

Rabbit - 4 sierpnia 2006, 10:49:20 - *.asta-net.com.pl
DO szuwara,nie masz racji z Marczykiem,dziewczyny były z Tych,i były kuzynkami Jaremki żony,która własnie z tamtąd pochodzi,mało tego ,obie panie były na Miodowej,razem z sedziami,one rownież maja papiery sedziowskie,wiec nie pisz głupot,lub plotów,jak wolisz,bo nie jestes zorientowany,narka

szuwarek - 4 sierpnia 2006, 11:57:40 - *.kaskada.info.pl (*.18.100.79)
Rabit, czy pod tym pseudo, byłes jednym z tych asystentów Marczyka że jesteś tak " dobrze poinformowany " i zorientowany ? Chyba kuzynki babci. Marczyk nigdy żadnej " kuzynce " nie odpuścił i tym też

Rabbit - 4 sierpnia 2006, 14:52:30 - *.asta-net.com.pl
Szuwar ,nie do konca jak piszesz,ale tak sie składa ze znam ich bardzo dobrze,ale widze ze Tobie srodowisko tez nie jest obce!kuzynki na szczakowej to prawda,he,he-twoja koncowka mocna,ztym ostatnim sie zgodze,narka

kusy - 4 sierpnia 2006, 21:32:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Prokuratura misi przesłuchać JANUSZA REJCZYKA z TARNOBRZEGU. obecnie jest on pbserwatorem sędziów w 1-lidze.Niech się w końcu wyjaśni jego awans na sędziego 2-ligi w 1993 lub 1994 roku.Gdy nie ocenia w 1-lidze to bierze obserwacje nawet w 4-lidze.Widziałem go na takim meczu.Nigdy nie zapomnę tej mordy. Pamiętam jak przekręcil nas kiedyś w 4-lidze.Do przerwy było normalnie ,ale potem Rejczyk tak drukował, bo my musieliśmy ten mecz przegrać.TO jest po prostu kanalia.Musze to zgłosić do prokuratury, już mam adres trj prokuratury we WROCŁAWIU.Dowiecie się ile musiał zainwestować aby dostać się do 2-ligi.Ja o tym dowiedziałem się przypadkiem podczas luźnego spotkania.

widziadło - 4 sierpnia 2006, 22:27:05 - *.52.jawnet.pl
Jeden z pewnych meczów, który Wieczerzak próbował ustawić (choć mu się nie udało) był mecz Zagłębia Lubin w Jaworznie. Nie uznaję prawidłowych bramek, puszcza spalone... Nie udało mu się jednak. Lubin poległ.

|
|