21 stycznia 2007, 19:54:07 - elenril
Jedenasty gol Mięciela w lidze greckiej

Marcin Mięciel zdobył swoją 11. bramkę w lidze greckiej. Polak strzelił w 29. minucie gola dla PAÓK-u w meczu 18. kolejki greckiej A' Ethnikí. Jego zespół przegrał na własnym stadionie z liderem tabeli Olympiakósem SFP 2-3 (1-0). W drużynie z Pireusu od początku spotkania grał Michał Żewłakow.

21 stycznia 2007, 18:00 - Saloniki
PAÓK (Saloniki) 2-3 Olympiakós SFP (Pireus)
Marcin Mięciel 29, Sándor Torghelle 90 - Vassílios Torósidis 57, Rivaldo 66, Nery Alberto Castillo 70

Mięciel wraz z Rivaldo i Nikólaosem Liberópoulosem z AÉK-u przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców.

cloner - 21 stycznia 2007, 20:04:09 - *.zvid.net
Brawo Marcin ! Tak Trzymac !

sivinho - 21 stycznia 2007, 20:06:11 - *.25.48.22 (*.168.70.252)
brawo marcin!! sosnowiec gratuluje wspanialej dyspozycji strzeleckiej,oby tak dalej! martwi jedynie fakt ze to nie byla zwycieska bramka i ze rivaldo takze trafil..;( no coz gdyby obrona grala tak jak mieciel pewnie wynik bylby inny..;)

adssa - 21 stycznia 2007, 20:11:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
hmmm, może król strzelców w tym roku?

Kiernozik - 21 stycznia 2007, 20:12:00 - *.54.191.5.eltronik.net.pl (*.51.112.93)
Brawo! Nie dość, że strzela prawie co tydzień to jeszcze robi to głównie przeciwko najlepszym drużynom w Grecji. Kadra czeka.
P.S. Nigdy nie zapomnę jego gola przewrotką kiedy grał w Borussi MG.

pawe(L) - 21 stycznia 2007, 20:15:09 - *.54.191.5.eltronik.net.pl (*.54.191.3)
widac ze gral w (L)egii nasz ziomek

rokita - 21 stycznia 2007, 20:35:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tak zeczywiscie granie w Legii czyni od razu lepszym...

Cinek - 21 stycznia 2007, 20:36:24 - *.sieci.fonet.pl
z Rivaldo nadal w łeb w łeb?

radom - 21 stycznia 2007, 20:37:01 - *.97.udn.pl
gratulacje Marcin!! t3maj tak dalej.
Trenerze Beenhaker tego pilkarza trzeba koniecznie powolac. inaczej bedzie to Pana osobista porażka

mirekos - 21 stycznia 2007, 21:10:20 - *.chello.pl
Beenhaker go nie powola bo sie zanosi ze kadra wcale grac nie bedzie a szkoda

mirekos - 21 stycznia 2007, 21:11:45 - *.chello.pl
W kazdym badz razie gratulacje dla Marcina

Wojciech - 21 stycznia 2007, 21:16:54 - *.199.59.225.tesatnet.pl
Barwo Marcin mam nadzieje że zostaniesz królem stzrelców co ja mówie jestem pewien że zostaniesz królem strzelców

faraon - 21 stycznia 2007, 21:20:18 - *.28.182.11
gratulacje nie kazdy rywalizuje o miano najlepszego strzelca z samym Rivaldo

kibic - 21 stycznia 2007, 21:26:15 - *.icpnet.pl
No, Marcin, gratulacje składam i dalszych sukcesów życzę.

Ruud - 21 stycznia 2007, 21:36:57 - *.fucio.pl
Jak myślicie, zmieni klub w lecie?

ree - 21 stycznia 2007, 21:50:35 - *.wroclaw.dialog.net.pl
brawa dla Marcina za forme, ale na kadre to juz chyba za pozno

Saperitosa - 21 stycznia 2007, 21:56:48 - *.espol.com.pl
faraon - Bo nie każdy gra w 1-szej lidze greckiej .

WKS+BKS+TS - 22 stycznia 2007, 0:54:29 - *.174.34.3
do kiernozik: Też pamiętam tą przewrote w Bundeslidze kozak brama

eric - 22 stycznia 2007, 8:01:44 - *.mofnet.gov.pl (unknown)
Ja tez pamietam i smiac mi sie chce z niedowierzaniem do tej pory. Bramka miesiaca:]hehe
Mieciel to czlowiek-przewrotka juz za czasow Legii. Poprostu walil z kazdej pozycji:]

kryniek - 22 stycznia 2007, 12:59:12 - *.cza.warszawa.supermedia.pl
do rokita
RZECZYWIŚCIE GRA W LEGII CZYNI LEPSZYM
niestety cała prawda w tym temacie bo przecież najłatwiej tylko krzyczeć "Legia to stara..."
ale nas to nie boli wręcz przeciwnie.
p.s. pisanie odp wpływa na ortografię i czyni wtedy lepszym

andrew424 - 22 stycznia 2007, 14:02:17 - *.ukonline.co.uk
bravo soki aby tak dalej kadra czeka pozdro

Ultras - 22 stycznia 2007, 14:54:25 - *.cnet.gawex.pl
11 goli w 18 meczach to elegancki wynik. zdobył większość bramek dla swojej drużyny, moze warto by go było przetetować, oczywiscie jak nas nie zawiesza przez tego Listkiewicza frajera.