|
|
|
12 kwietnia 2007, 17:49:01 - mogiel
Górnik Łęczna w III lidze
Za udział w korupcji Górnik Łęczna będzie zdegradowany do III ligi - postanowił Wydział Dyscypliny PZPN.
Klub z Łęcznej zostanie karnie zdegradowany do III ligi oraz będzie musiał zapłacić 270 tys. złotych. Dodatkowo klub został ukarany dziesięcioma punktami ujemnymi. Górnik jako jedyny z oskarżonych klubów nie przyznał się do korupcji i nie podjął współpracy z Wydziałem Dyscypliny.
Górnik już zapowiada odwołanie od decyzji Wydziału Dyscypliny PZPN.
|
źródło: Gazeta.pl / Onet.pl / PZPN



m2s - 12 kwietnia 2007, 17:51:52 - *.ip.netia.com.pl (*.204.233.9)
no to nieżle arka 2 liga my 3 ciekawe czemu 3

stefan - 12 kwietnia 2007, 17:54:16 - *.zgora.dialog.net.pl
Bardzo dobrze.. oby jak najmniej klubów w OE ze wschodniej Polski :P Ulubiony region Kaczorów :/

mati20 - 12 kwietnia 2007, 17:55:35 - *.dolsat.pl
juz wam mówie czemu.Wd zapowiadal ze jeśli Łęczna nie podda sie karze dobrowolnie to poniesie większe konsekwencje od Akri.I tak sie stało

lalalaa - 12 kwietnia 2007, 17:56:48 - *.48.157.1
ciekawe czy beda chceli wrocic do 1 ligi


a co z Ark - 12 kwietnia 2007, 17:57:40 - *.42.47.0
...nie bardzo rozumiem, czemu Leczna do 3 ligi(co jest uwazam odpowiednia kara) a Arka za praktycznie to samo, z podobna iloscia dowodow tylko do 2 ligi??? Jak widac korupcji nigdy nie bedzie konca P.S. Ktos wie, ktore kluby ewnentualnie moga byc jeszcze ukarane?

WGW - 12 kwietnia 2007, 17:59:02 - *.enterpol.pl
Bo to Polska własnie !! tylko w tym kraju takie szopki się odstawia .... ! TA WIARA PRZETRWA WSZYSTKO !!

prezes - 12 kwietnia 2007, 17:59:35 - *.zamosc.mm.pl
Ma być tak: Arka 2 liga KSZO Polkowice i Leczna 3 liga

Arturo LG - 12 kwietnia 2007, 18:00:14 - *.pro-internet.pl
Kpiny!!! Arka w 2 lidze a Łęczna w 3 Powinno być na odwrót

terry - 12 kwietnia 2007, 18:03:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kiedys taka była piosenka: Górnik Łęczna, Górnik Łęczna lubelszczyzna jest Ci wdzięczna..... oziębłe pa....

prezes - 12 kwietnia 2007, 18:13:19 - *.zamosc.mm.pl
nie chce byc nie mily ale znow beda derby Motor - Leczna Hetman - Leczna Avia - Leczna Orleta - Leczna i Lada - Leczna

enten - 12 kwietnia 2007, 18:16:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
zem - śmieszno jesteś , kaszebku.

RKS - 12 kwietnia 2007, 18:16:46 - *.238.201.25
jak Motorek wepchniemy do 2 ligi to derbów nie będzie chodz po cichu chciałbym zobaczyć najazd kibiców Motoru na łęczną........pamiętam jak heko weszło dzięki pomocy wita....juz ich nie ma.TO teraz może w łęcznej zrobimy boisko treningowe Motoru a bogdanka wezmie się za Motor.W lublinie jest kasa zarezerwowana na 20-tys stadion

kkk - 12 kwietnia 2007, 18:17:40 - *.icpnet.pl
tylko ciekawe co z zagłebiem lubin podobno tez było zamieszane !!! bedzie im darowane bo sa wysoko w tabeli ??

asd - 12 kwietnia 2007, 18:18:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Motor awansuje do 2 ligi, takze chyba sie nie spotkaja!


bartek - 12 kwietnia 2007, 18:19:01 - *.lubin.dialog.net.pl (*.168.224.30)
To moze beda z Chrobrym Głogów grac ::D:D:D:D

Kubuś P. - 12 kwietnia 2007, 18:20:51 - *.punkt.pl (*.168.1.141)
i prawidłowo! tyle że wszystkich takich od razu do 3 ligi albo i niżej! polska piłka ma być czysta dla wszystkich te same kary! a kto się przyzna ten w bonusie zagra o klasę wyżej.

szpenio - 12 kwietnia 2007, 18:23:44 - *.enterpol.pl
ty prezes jakie derby z MOTOREM??? czytaj uważnie łyncna w III nie w II bądz realistą nie możec być inaczej NA WSCHDZIE JEST TYLKO MOTOR ale zawsze zpraszamy na MOTOR ,nauczycie się dopingu może....no i zasilicie kasę pozdro TYLKO MOTOR

Arek - 12 kwietnia 2007, 18:26:03 - *.enterpol.pl
Niezaleznie w której lidze!!! Tylko Górnik!!! W G W

qdfwe - 12 kwietnia 2007, 18:31:52 - *.euron.pl (*.151.54.135)
kibic, jakiemu bonkowi??? widzew ma prawomocny wyrok niezawislego sadu stwierdzajcy braj jakichkolwiek zobowiazan. jesli byla luka w prawie, nie mozna karac za jej wykorzystanie - na tej zasadzie trzeba ukarac wszystkich, ktorzy oszukali panstwo w glsnej sprawie darowizn kilka lat temu. mniej szowinizmu, wiecej wiedzy...

sky walker - 12 kwietnia 2007, 18:35:38 - *.160.33.114
Taki sam los powinien siegnac i ARKE!!!!!!!!! przeciez obydwa kluby karano za to samo przestepstwo!!! gornikowizycze jak najszybszego powrotu do OE.

roju - 12 kwietnia 2007, 18:44:05 - *.debacom.pl
gra Łęcznej w I lidze miała jedną zaletę-przypominała że to jeszcze jest w Polsce

Ar - 12 kwietnia 2007, 18:44:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
O Lubinie cicho jak makiem zasiał. Mają mocne układy, i prezesa poprawnego politycznie. Dziwne, skoro dowody są, na co czekać ?!

Kolejorz - 12 kwietnia 2007, 18:46:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Arka jest w 2 lidze, bo poszła na współprace z PZPNem, a Łęczna do niczego się nie przyznawała więc teraz ma

ATieQ - 12 kwietnia 2007, 18:50:38 - *.c9.msk.pl
Nie będzie derbów łęczna - motor bo ten drugi awansuje do II ligi

East Side - 12 kwietnia 2007, 18:53:02 - *.enterpol.pl
Niech sie motorynka nie podnieca bo jej łańcuch padnie , trafi kosa na kamień !!

motors - 12 kwietnia 2007, 18:55:25 - *.futuro.com.pl
Gks Łęczna w III lidzie,Barwo!!! Tylko MOTOR awansuje do II ligi. ha ha ha

cegla28 - 12 kwietnia 2007, 18:57:31 - dps-bramki (unknown)
dla mnie to są kpiny, albo karać wszystkich ubabranych w korupcję, albo nikogo, nie wierzę, że to tylko te kluby kupowały i sprzedawały mecze

agent xyz - 12 kwietnia 2007, 18:57:56 - *.goesting.xdsl-line.inode.at
Arka dlatego, że przyznała się do winy i przyjeła kare dobrowolnie (nie może się od niej odwoływać) dostała łagodniej potraktowana. Górnik już zapowiada odwołanie - a to znaczy, że jest skończony (podobnie było ze Switem i Szczakowianką) i wiemy jak sie skończyło. Arka postąpiła roztropniej i za rok będzie w I lidze, a Górnik L. jest skńczony jeśli nie zmieni decyzji.

jajoł - 12 kwietnia 2007, 19:00:17 - *.walecznych.net
GKS - nie motur tylko Motor, ale wschód daleki to i gwara gdzieś z nad Dniepru... stawiaj stawiaj... przynajmniej przegrasz kase i może już nikt w Łęcznej żadnego meczu nie kupi...


korek - 12 kwietnia 2007, 19:02:28 - *.3.184.130
no to panie KULIG wracaj Pan DO Naszej JAGIELLONII czekamy!!!

pawelkr - 12 kwietnia 2007, 19:10:30 - *.116.98.113
No to obejżymy derby Łęcznej w III lizde zagra Górnik Łęczna i Górnik Łęczna 2

bk - 12 kwietnia 2007, 19:43:13 - *.kolornet.pl
TO w następnym sezonie mamy w lidze Górnika Ł i KSZO Ostrowiec i niech spadnie jeszce Kmita lub Stal S.W - TO 3 LIGA MAŁOPOLSKA BĘDZIE SUPER.... A GDZIE KARY DLA ZAGŁEBIA , CRACOVI , WIDZEWA !!!!!

banan - 12 kwietnia 2007, 19:45:04 - *.plock.mm.pl
łenczna bendzie grała w 3 lidze z ceramiko paradyż i napewno połowa zawodników odejdzie.

LBN - 12 kwietnia 2007, 19:51:31 - *.lublin.mm.pl
Bardzo dobra decyzja PZPN-u.Łęczna szła w zaparte ,nie przyznawała się do winy i zasłużenie zagra w III lidze.Swoją drogą ciekawe co zrobi KWK Bogdanka.Nie zdziwiłbym się ,gdyby odeszli z Górnika i zainwestowali w Motor. RKS-kasa na stadion może i jest ,ale znając życie to pewnie i tak go nie wybudują

chris6 - 12 kwietnia 2007, 19:56:25 - *.who.vectranet.pl (*.156.186.188)
Mam nadzieję że Górnik po odwołaniu dostanie jednak trochę lżejszą karę taka różnica to potężny cios. Co do innych klubów (a takowe napewno są) sądzę że karane będą ujemnymi punktami.

bubu - 12 kwietnia 2007, 19:58:08 - *.25.135.218
bardzo dobrze że zdegradowali arke iłęczną mogli jeszcze zdegradować całą pierwszą ligę (przeciesz polska piłka to jedno wielkie bagno)

szpenio - 12 kwietnia 2007, 19:59:25 - *.enterpol.pl
jeśli mają zamiar inwestować w co wątpię powinni zrobić to samo co Amica ,przenieść kasę do miasta będą mieć i kibicow i porządny klub z historią RKS MOTOR

slask - 12 kwietnia 2007, 20:01:00 - *.202.54.80.static.rdi.pl
Bardzo fajnie ,wreszcie sie wzieli za tych przekreciarzy,ktos tu napisal co to za kraj ta Polska,a trzeba odpowiedzieć co to za kraj Wlochy co zrobili z Juventusem Wielki pozytyw dla PZPN

zbeer - 12 kwietnia 2007, 20:12:18 - *.chello.pl
przekręty byly jasne,nie bede skakal wysoko z radosci ze Leczna leci o 2 klasy bo to nie moj klub,ale ze ąrka tylko 2 liga??przeciez oni kupowali tyle meczy...wszystko jest udowodnione ale smrod po tych decyzjach zostal,nie jest to sprawiedliwe ale czego sie po tym pzpnowskim syfie spodziewac...mogly byc derby w 2 lidze ale nic z tego...tylko MOTOR!!!

dawidek79 - 12 kwietnia 2007, 20:26:06 - *.160.186.91
Słuchaj no Szpenio Prezes miał na myśli derby Avia - Łęczna, lub Lublinianka - Łęczna, a ten Motor to jakieś pewnie przejęzyczenie. A propos kara dla Łęcznej to w praktyce koniec klubu, a to może oznaczac, że nawet tych derbów nie będzie. Adekwatniejsza była by kara taka jaką otrzymała Arka. Dzięki temu klub mógłby się podnieśc.

MKS - 12 kwietnia 2007, 20:28:12 - *.51.196.2
Motor i tak nie awansuje. Wspomnicie jeszcze moje słowa

eR - 12 kwietnia 2007, 20:30:05 - *.adsl.inetia.pl
NARESZCIE ! Tylko szkoda, że tak lekkie te kary ! Co to jest 270 tys. PLN przy znacznie większych pieniądzach na kupowanie meczy ! Tutaj powinno być ponad 1.000.000 PLN, jak by nie było z czego zapłacić to tak jak w Austrii postąpił Grazer AK ogłosić upadłość ! Zaorać i zapomnieć... Mam też głęboką nadzieję, że zabiorą się za tego 'dupka' Rędzińskiego, który przekabacił wynik o MP pomiędzy (tfu) Legią a Górnikiem Zabrze w 1994 roku... Odebrać Amice 'Puchar Polski', 'zdobyty' (!?) w pojedynku z Aluminium Konin, a także wziąć pod lupę wyniki Wisły Kraków po wstąpieniu do tego klubu Cupiała ! I powiem jeszcze raz kara dla tych 'klubików' jest nieadekwatna do czynów, wszyscy wiedzą za co pkt. minusowe otrzymali Piast Gliwice czy Polonia Bytom... !? I to nie było -5 tak jak w tym przypadku ! Tylko -10 odnośnie Piasta i bodajże -6 w przypadku Polonii Bytom jak i tej ze Stolicy ! Za zupełne błahostki w porównaniu z tymi machlojami... PS. NIECH SIĘ ZABIORĄ WRESZCIE ZA LEGIĘ !!!

Motor - 12 kwietnia 2007, 20:34:06 - *.238.201.25
KSZO,KMITA Z DRUGIEJ,ŁĘCZNA Z PIERWSZEJ,Z CZWARTEJ RESOVIA.Raczej kmita i stalowa wola sie utrzymają.No a jeszcze ma być reorganizacja to w ogóle już może być bardzo ciekawie

chris6 - 12 kwietnia 2007, 20:41:30 - *.who.vectranet.pl (*.156.186.188)
Jest wyjście z sytuacji dla Łęcznej kupic Pogoń.

kevin - 12 kwietnia 2007, 20:46:11 - *.dsl.opol.bdi.inetia.pl
Klubowi przysługuje prawo do odwołania a to może wpłynąć na zmianę kary. Choć sam w to raczej nie wierzę. Takie coś może oznaczać koniec tego klubu choć nie życzę "górnikom" podzielenia losu Szczakowianki Jaworzno.

SZCZAKS - 12 kwietnia 2007, 20:48:02 - *.adsl.inetia.pl
A zastanawialiscie sie co sie teraz bedzie dzialo!!!!!To bedzie jeden wielki bazar w Gdyni i Lecznej!!!!!Moim zdaniem troche za szybko podali te nowinki do wiadomosci publicznych.Mogli zrobic tak jak z SZCZAKOWIANKA czekali do konca rozgrywek i wtedy ich udupili a dobrze wszyscy wiemy ze nie za baraz ze Switem tylko za remis z Legia i pozbawienie legii szans na gre w pucharach!!!!

eR - 12 kwietnia 2007, 20:52:25 - *.adsl.inetia.pl
'SZCZAKS' Masz rację !!! W 100% !!! Weźcie się za przydupasów PZPN (czyt. Legia)

kibic - 12 kwietnia 2007, 20:53:20 - *.wroclaw.dialog.net.pl
juz na tym swiecie troche zyje, ale to druga (po degradacji arki) dobra decyzja pzpn'u! do tej pory wszystkie byly beznadziejne, a kazda kolejna gorsza od poprzedniej! trzecia (a moze i czwarta ;D ) liga wita leczna... spoko bedzie to najlepszy stadion na arenie czwartej ligi koniec kupowania meczy... do wiezienia wszystkich korumpowiczy trzeba wsadzic

sowa - 12 kwietnia 2007, 20:57:22 - *.wroclaw.dialog.net.pl
pojawiło się w necie info że kara jest mniej więcej taka: ostatnie miejsce w sezonie 2006/2007 i degradacja o dwie klasy sezon później (czyli juz z drugiej ligi!). To daje razem 4 ligę dla Łęcznej. Jaki więc był dokładny werdykt?

pawlix - 12 kwietnia 2007, 21:06:59 - *.lubin.dialog.net.pl
Na nas maja dowody ponoc na 4 lub 5 meczy. Mamy miec -5 pkt. od poczatku nowego sezonu. Wielkie Zagłębie Lubin

cichy - 12 kwietnia 2007, 21:19:12 - *.adsl.inetia.pl
A dlaczego nie spuścili od razu wszystkich klubów?Nawet nie udowodnili dowodów Górnikowi chodziło tylko o to że Łęczna to mały klubik praktycznie wieś,nie spuszczą przecież Zagłębia Lubin bo co bo to Lubin,oni maja kasę i drugie miejsce w tabeli.Nie mieli by tego miejsca gdyby nie kupowane przez nich mecze.W tym kraju nie ma uczciwego klubu wszyscy kupowali,kupują i będą kupować.W jakim my kraju żyjemy...Wstyd mi,ze piłkarska ojczyzna Kazia Górskiego to bagno,to bazar nie liga...

preceptor - 12 kwietnia 2007, 21:19:44 - *.chello.pl
jeżeli Arka kupiła 26 meczów, w tym awans do pierwszej ligi, a Łęczna kupiła utrzymanie w tejże lidze, to skąd takie kary? Nadzwyczajne obcięcie kary za zabójstwo, bo się drań (Arka) w końcu przyznał, jak mu stryczkiem przed gałami pomachali? Nie daj boże (wszystko jedno jaki), żeby adwokacina Tomczyk mnie bronił z urzędu, jak coś przeskrobię i nie będę miał kasy na prawdziwego obrońcę. Gada barwnie, ale sensu w tym wcale. Prokom jednak panu mecenasowi zlecił jakąś "trudną" sprawę? Żenada...

Motor - 12 kwietnia 2007, 21:25:10 - *.238.201.25
No nie do końca z tym czekaniem byłoby ok.Powiedzmy ostanie i przed ostatnie miesjce zajmuja pogon i płock.Koniec ligi i degradacja lecznej i arki.Byłyby zarzuty identyczne.Nie ma dobrego wyjscia.Chodz najlepszym byloby spuszczenie arki i lecznej plus zamiast spadku zrobienie 3 meczow barazowych.Czyli z 2 ligi 2 wchodza plus 3 baraze

szysza - 12 kwietnia 2007, 21:44:37 - *.icpnet.pl
górnik łęczna wypij mleko 3 liga niedaleko!!!!!!!!!!!! hahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!

hdkpckhutn - 12 kwietnia 2007, 22:02:53 - *.earth.pl (*.168.2.39)
ciekawie bedzie naprawde ciekawie w tej III lidze

Soprano84 - 12 kwietnia 2007, 22:15:16 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.16.1.3)
I bardzo dobrze, ze Leczna ukarali surowiej. Co to za tlumaczenie,ze za tamte przekrety odpowiada Gornik Leczna - stowarzyszenie, a teraz jest Spolka Akcyjna. Jaja sobie szefowie Lecznej takim tlumaczeniem robia z ludzi. Poza tym im mniej takich zespolow jak Gornik Leczna w I lidze tym lepiej.

Śledź_1990 - 12 kwietnia 2007, 22:15:37 - *.chello.pl
prezes: Nie degraduj KSZO do 3 ligi bo jesli wywalczą awans to zostają :D i mecz przyjaźni za rok i wielkie derby 3miast z bektami :D oj bedzię się działo :D

tytus - 12 kwietnia 2007, 22:28:09 - *.25.120.112
i jaki jest sens dalszej rywalizacji sportowej? na miejscu Górnika i Arki olał bym to ciepłym moczem, ale niech się jeszcze inni nie cieszą za niedługo z prokuratury przyjdzie kolejna transza z dowodami korupcji w następnych klubach, będzie tak jak kiedyś pisałem, przyszły sezon to max 10 drużyn w lidze ale mam wątpliwości czy tyle uda się skompletować, o sędziach nie mówiąc

haha - 12 kwietnia 2007, 22:49:14 - *.enterpol.pl
no i dobrze. stop korupcji i innym przekretom w pilce. gornik to cioty i tyle i nawet nie potrafia sie przyznac do bledu tylko zaslaniaja sie jakas spolka. a niby czemu w ostatniej chwili przejela klub spolka? po to by wymigac sie od kary.

kibic - 12 kwietnia 2007, 23:23:54 - *.ip.netia.com.pl (*.204.233.10)
Jestem zdania żeby karać i to surowo ale wszystkich sprawiedliwie a nie odwalać pokazówkę. Np. 17 kolejka sezonu 2005/2006 10 grudnia 2005r Legia - Górnik Ł. 0:2. Górnik wspiął się na piłkarskie wyżyny a tak zapewne było - Na początku grudnia Grzegorz Bronowicki ma zostać piłkarzem Legii Warszawa. Zawodnik Górnika Łęczna może grać na prawej stronie obrony lub pomocy. Klub ze stolicy zapłaci za niego 100-120 9albo mniej) tysięcy euro ( + punkty dla Górnika). Legii zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu transferu i podpisaniu umowy.

WGW - 12 kwietnia 2007, 23:34:23 - *.enterpol.pl
"wszyscy najmądrzejsi – je**** - myślą chyba, że są wybrańcami... wszyscy tu, niestety... Na takie podejście brak mi słów." TA WIARA PRZETRWA WSZYSTKO !! WGW !!

kudamis - 13 kwietnia 2007, 0:13:13 - *.bilgoraj.mm.pl
haha skoro wiesz wszystko na temet korupcji to powiec kto pozwalał popełniac takie błedy górnikowi i arce , oraz w jaki sposób w naszej lidze można bylo awansowac wyżej.

puca - 13 kwietnia 2007, 0:32:31 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.49.129)
STEFAN nie obrażaj nikogo !

Realista - 13 kwietnia 2007, 4:31:01 - *.hsd1.wa.comcast.net
Bezprawie na Miodowj. Taki powinien byc tytul tego artykulu. Prokuratura we Wroclawiu nie podala oskarzen, sad nie wydal wyroku a Tomczak z banda juz pozbyli sie tych co przeszkadzali.... Mam nadzieje ze sprawa trafi do sadu najwyzszego , FIFA LUB uefa I pzpn pojdzie z torbami. Pisze nazwe tej bandyckiej organizacji z malej litery nie przez pomylke....ktos sie kiedys i za Was wezmie, bo takie przekrecanie prawa i ustawienie sezonu kto ma spasc a kto nie jescze przed jego zakonczeniem to tez wielki PRZEKRET.....

Robert - 13 kwietnia 2007, 4:42:04 - *.hsd1.wa.comcast.net
Zawisc i zlosliwosc....dlaczego jestescie tacy weseli ze Gornik leci 2 ligi w dol? Szczeniactwo, glupota tak mozna tylko to skwitowac.....

Manius - 13 kwietnia 2007, 7:40:48 - *.eranet.pl
Realista - FIFA lub UEFA najwyżej będą miały pretensje o zbyt niskie kary... Szlag mnie trafia, gdy widzę te biedne skrzywdzone ofiary, które teraz będą się odwoływać do Strassburga, Hagi, Watykanu... Nikt wam nie pomoże. I bardzo dobrze.

RkS1950 - 13 kwietnia 2007, 7:44:32 - *.chello.pl
Bardzo dobra decyzja o tym żeby łęczna grała w II Lidze.Należy sie to złodziejom.MoToR LuBliN-DuMa i WłaDcY WsChOdU! Już wkrótce II Liga W LuBliNiE!:]

RKS MOTOR - 13 kwietnia 2007, 7:44:45 - *.233.128.226
No i bardzo fajnie!!! Tereaz na Lubelszczyźnie zacznie liczyć się już tylko Motor. Koniec ery panowania wieśniaków!!! Teraz sponsorzy idą do Lublina! Kamil Stachyra niech też wraca do Motoru i będzie git!!!

RkS1950 - 13 kwietnia 2007, 7:45:47 - *.chello.pl
Przepraszam za pomyłkę.Do III Ligi z wieśniakami! :D

Gary - 13 kwietnia 2007, 7:52:44 - *.50.5.246
Ta decyja pokazuje jak traktuje się kluby w PZPN. Jeżeli Łęczna "kupowała" to ktoś jej "sprzedawał". Gdzie są te kluby? Cała afera zaczęła się od Zagłębia Lubin i jaką ponoszą karę. Widać więc że są kluby "te lepsze" i te "gorsze". Niech karę ponoszą wszystcy winni bez względu na przywileje. A jeszcze pomysł by Arka rozegrała mecze z okresu zawieszenia, ośmiesza cały ten WD i PZPN

MKS MOTOR - 13 kwietnia 2007, 9:23:08 - *.160.111.2
ja bym nie zaplacil kary tym zlodziejom i (czytaj PZPN) takjak to bylo z widzewam i bonkiem bo to byl stary widzew tak samo z leczna teraz jest spolka akcyjna i to jest co innego PZPN to takie szmaciarze i zlodzieje ze..... DOBRZE ZE MOTOR BEDZIE W 2 LIDZE GRAC(tylko gdzie maja kiepski stadion?? moze leczna??)

Jan Chryzo - 13 kwietnia 2007, 9:48:57 - *.gazeta.pl
Łącząc się w bólu i cierpieniu, pozdrawiam kibica Górnika Łenczna Pawcia Kowalczyka. Lubelszczyzna jest ci wdzięczna.

maro - 13 kwietnia 2007, 10:19:40 - *.adsl.totalweb.net.uk
Leczna nie bedzie w 3 a w 4 lidze. Ta kara jest moim zdaniem zdecydowanie za wysoka. Dlaczego kara sie kibicow? Ewenement - na 20 000 mieszkancow przychodzilo czasem i 7000 kibicow!! Pozamykac oszustow, skoro PNPN ma takie niezbite dowody, ale nie niszczyc KLUBU! Ta kara - to zniszczenie klubu. To najwyzsza kara w swiecie pilki noznej!! ja na miejscu kibicow z Lecznej pojechalbym do Warszawy zaprotestowac i to ostro przeciw glupocie i sponiewieraniu. Brak szacunku dla KIBICOW!!

Górnik - 13 kwietnia 2007, 10:25:17 - *.zetosa.krakow.pl
"maro" człowieku co Ty piszesz?? Siedź w tej Anglii i nie wracaj...

maro - 13 kwietnia 2007, 10:28:09 - *.adsl.totalweb.net.uk
a jakis konkret? Co ma do tego miejsce mojego pobyytu?? Tak sobie piszesz, bo sie nudzisz?

Górnik - 13 kwietnia 2007, 10:30:40 - *.zetosa.krakow.pl
Skoro piłka dla kibiców to niech kibice sobie grają... Jak klub kupował to niech teraz ponosi kare!!

Górnik - 13 kwietnia 2007, 10:34:10 - *.zetosa.krakow.pl
Aha, powiedz mi w którym miejscu przejawia sie brak szacunku dla kibiców?? Kto ich bardziej nie szanuje WD PZPN czy działacze którzy są winni tej całej sytuacji??

maro - 13 kwietnia 2007, 10:36:49 - *.adsl.totalweb.net.uk
Ale bredzisz. Jesli zakladamy tak, to wezmy przyklad: Ktos w urzedzie miasta przyjal lapowke. Kara: Rozwiazanie mista i przylaczenie go do innego miasta. Niech misto zaplaci drugiemu danine oraz mieszkancy nieodplatnie niech pracuja na rzecz tego drugiego miasta. Kara - musi byc, ale z sensem. Dlaczeo nie pozamykaja tych pilkarzy i dzialaczy ktorzy brali w tym udzial? Moga zamknac nawet wszystkich pilkarzy z Klubu, wszystkich dzialaczy, ale TO? Co to jest? Degradacja dla pilkarzy to zbawienie. Bo pojda do innych klubow za free. Oni - nie poniasa zadnej odpowiedzialnosci i korupcja bedzie nadal...

Górnik - 13 kwietnia 2007, 10:43:34 - *.zetosa.krakow.pl
No to jaki jest złoty środek wg. Ciebie?? Pogrozić klubom palcem i pozostawić całą sytuację taką jaką jest?? Przecież piłkarzy karze się i to nie od dziś choćby pamiętne baraże z udziałem Świtu... Kary muszą być surowe i moim zdanie z rygorem natychmiastowej wykonalności. Można tylko współczuć kibicom tych klubów bo faktycznie odbywa się to ich kosztem ale innej drogi nie ma i nie będzie!

maro - 13 kwietnia 2007, 10:47:41 - *.adsl.totalweb.net.uk
Podobno sa niezbite dowody. Jesli tak - znane sa personalia. Zabronic tym pilkarzom grac w lidze, dzialaczy pozamykac, przeciez mamy sady w polsce. A klub - powinien zostac zdegradowany, ale nie o 3 klasy!! We Wloszech afera miala o wiele wiele wiekszy zasieg - degradacje byly o jedna lige... Koniec klubu w Lecznej oznacza rowniez brak zaangazowania mlodziezy pilka nozna. To bedzie mialo swoje skutki.

gkstychy - 13 kwietnia 2007, 10:51:09 - *.adsl.inetia.pl
Łęczna do III ligi bo nie chciała współpracować z PZPN-em a Arka dobrowolnie poddała się karze! Nie lepiej było zrobić jak władze z Gdynii i olać sprawę, poddać się dobowolnie? - to do władz z Łęcznej! A co do Polkowic to wkońcu ta śmieszna drużyna wyląduje tam gdzie jest jej miejsce, takie drużyny to kpina!

maro - 13 kwietnia 2007, 10:55:04 - *.adsl.totalweb.net.uk
Nie do III a do IV w rezultacie "Bonkowego pomyslu". Gornik wspolpracowal, tylko przynac sie do winy nie chcial, bo nie widzial zadnych dowodow. WD dziala jak Stalin - Idzcie sie ukarzcie i przyznajcie do winy - bedzie wam wybaczone.

Górnik - 13 kwietnia 2007, 10:58:33 - *.zetosa.krakow.pl
Oby to był początek zmian, niech PZPN obierze nowy kierunek, niech przyjdą nowe władze w tym przegniłym związku to może sie coś poprawi. Mam głęboką nadzieję że na tym sie nie skończy. W myśl zasady "tonący brzytwy się chwyta" podejrzewam że ktoś jeszcze poleci. Czas pokaże, narazie nie jest źle i oboma rękami podpisze się pod postulatem karania klubów degradacją i karami pieniężnymi za ustawianie meczów. Co do piłkarzy i działaczy to sie jeszcze okaże, mam nadzieje że nie pozostaną oni bezkarni!!

Górnik - 13 kwietnia 2007, 11:02:36 - *.zetosa.krakow.pl
Najlepiej pasuje mi tu cytat Adasia Miałczyńskiego z "Dnia Świra" "Dlaczego moim udziałem jest taka paranoja" tyle w temacie, pozdro!!

maro - 13 kwietnia 2007, 11:04:28 - *.adsl.totalweb.net.uk
i to mnie martwi, ze prawdziwi sprawcy zamieszania nie poniasa konsekwencji. Pilkarze i dzialacze - tylko kilku pojdzie siedziec.. moze... Bo pewnie w zawieszeniu dostana... A kara dla kibicow klubow nie bedzie w zawieszeniu... PARANOJA - masz racje.

INOWR[Z]OZ - 13 kwietnia 2007, 11:24:50 - *.177.36.10
a mieli ich wyrzucić ze struktur ale ściema już zatajają sprawe. to jest paradoks, żeby wyroki wydawali sami sprawcy całej korupcji

maro - 13 kwietnia 2007, 11:28:27 - *.adsl.totalweb.net.uk
Wyroki powinny wydawac sady. One tez powinny miec mozliwosc degradacji klubow. Dzialacze ktorzy wydali wyroki - tez sa zamieszani w korupcje! To jakby dac mafii wewnatrz rozstrzygac wlasne spory.

tmx - 13 kwietnia 2007, 12:26:29 - *.72.73.66
sprawcy zamieszania cześciowo poniosą karę -- mowa o zawieszonych sędziach, którzy już nigdy nie będą mogli wykonywać swojego zawodu. a nic innego nie potrafią, całkiem jak księża. moim zdaniem kary nie są surowe, mówiono przcież o wykluczeniu z szeregów PZPN. zgadzam się natomiast z maro, który zwrócił uwagę na brak winy piłkarzy i działaczy maczających w tym bagnie palce. przecież to głównie oni powinni być zamknięci, choć ich kluby także powinny być ukarane. pytam się także, co z kolejnymi drużynami, gdzie Sosnowiec, Lubin czy Korona kupująca w 3. lidze? za niska kara dla Podbeskidzia, sprzedawali na każdym kroku, a potem przyznali się do winy. kary finansowe powinny być rzędu miliona złotych i to nie dla złodziei z PZPN-u, a na boiska i szkolenie młodzieży. pzdr, tylko ksg!

sheva - 13 kwietnia 2007, 12:58:02 - *.chelm.mm.pl
jestem ciekawy bo rezerwy górnik prowadza w IV lidze i wszystko wskazuje na to że awansuje do III ligi . więc pierwszy zespół bedzie grał z rezerwami ?? to jest troche dziwne . prosze o odpowiedz

PGH - 13 kwietnia 2007, 13:02:44 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.18.5)
ta kara im sie należy chyba ze tak samo jak Piastowi niczego nie udowodnią...wtedy kolejny klub zostanie skrzywdzony...;/ PZPN PZPN ..... ..... PZPN powodzenia w 3 lidze

Olson - 13 kwietnia 2007, 13:43:16 - *.resetnet.pl
sheva - o ile dobrze pamietam to rezerwy mogą grać max 2 ligi niżej od pierwszego składu. Wiec jeśli tak to rezerwy zostaną automatycznie przeniesione do odpowiedniej ligi. maro - 7tysiecy to nie sama Łęczna bo i okolice z Lublinem i Świdnikiem (przy meczach z lepszymi zespołami) Nie załuje Górnika, jeśli kupował powinien ponieść konsekwencje. Ale słusznie niektórzy mówią, ze skoro ktoś kupował to ktoś musiał sprzedawać. Ale w ten sposób musieliby wywalić wszystkie kluby z całego kraju, bo raczej nie ma takiego który nigdy by nic nie kupił. A najlepiej udupić "wiejski" (czytaj mały) klub niż dużą Wisłe czy Zagłębie. Ah ta "sprawiedliwość" misiów z PZPNu

fraanek - 13 kwietnia 2007, 14:06:09 - *.182.35.66
Soprano84 widac ze masz poukladane w glowie :/ zenada po prostu... jak nie znasz sie na prawie to najlepiej sie nie odzywaj..linia obrony Lecznej wcale nie jest zla..przed sadem cywilnym okaze sie jak najbardziej skuteczna..od stowarzyszenia jak przy dziedziczeniu przejete zostaly prawa i obowiazki MAJATKOWE..poza tym w polskim prawie nie ma czegos takiego jak odpowiedzialnosc zbiorowa wiec argumenty do obrony sa jak najbardziej prawidlowe! zaznaczam ze nie jestem kibicem Lecznej tylko pewne sprawy po prostu sa oczywiste a takie tluki za przeproszeniem tego nie rozumieja.. NA WSCHODZIE JEST TYLKO MOTOR!!

maro - 13 kwietnia 2007, 14:28:45 - *.adsl.totalweb.net.uk
Linia obrony Lecznej - to rzeczywiscie dobre rozwiazanie taktyczne, ktore mam nadzieje udupi glupie zabawy PZPNu. Jesli Leczna kupowala mecze, powinna poniesc kare i jesli dzieki tej linii obrony nie poniasa kary - to winne bedzie temu wylacznie PZPN, ktore powinno zlozyc dymisje natychmiast. Wolalbym, aby klub poniosl odpowiedzialnosc i nie musial takich linii obrony stosowac, ale jesli im sie uda - pokaze calemu swiatu, ze PZPN - to banda nieprofesjonalnych "lesnych ludkow".

Faraon - 13 kwietnia 2007, 14:52:43 - *.182.35.62
stefan - 12 kwietnia 2007, 17:54:16 - xdsl-1186.zgora.dialog.net.pl Bardzo dobrze.. oby jak najmniej klubów w OE ze wschodniej Polski :P Ulubiony region Kaczorów :/ Przypominam, że we wschodniej Polsce najdłużej utrzymywała się partyzantka antykomunistyczna co jest dla mnie jako mieszkańca tej tzw. Polski B (albo Ukrainy, jak uważają niektórzy, sami nie wiedzący, że mają korzenie na wschodzie, mieszkańcy zachodniej Polski) powodem do dumy. Nie wstydzę się, też tego, że jest to ulubiony region Kaczorów, gdyż wbrew dość powszechnym sądom, wcale nie uważam PiS-u, LPR-u, Samoobrony, za największe zło naszego kraju. Co kary nałożonej na Górnika, to może nawet i jest ona słuszna, ale nie może być tak, że znajdujemy sobie kozła ofiarnego ("wieśniaków z Łyncny"), karzemy go i wszystko jest cacy. Mam nadzieję, że o ile potwierdzą się plotki dotyczące Zagłębia Lubin czy Korony, to zostaną one też potraktowane z taką samą surowością, bez względu na zasługi, układy, pozycję.

cichy - 13 kwietnia 2007, 15:18:15 - *.adsl.inetia.pl
Nie przyznaliśmy się do winy,bo my się nie poddajemy!Jeżeli już nam zarzucają kupowanie meczów to niech spuszczą też sprzedających,tych klubów jest dużo,a tylko najmniejsze rozwalają...Ci faceci z PZPN-u asz sami proszą się,aby nasze drużyny dalej się kompromitowały w europejskich pucharach,muszą powstawać nowe kluby,nowe siły polskiego futbolu! A wy,Rysio Majewski,Bronek Kolodziejczyk reszta zamieszanych i PZPN wszystko zniszczyliście...wszystko!Dobra,dobra wstydźmy się nadal polskich klubów,narzekajmy na brak talentów,ja stąd kiedyś wyjadę i postaram się o tej Polsce zapomnieć,jak najszybciej!

kudamis - 13 kwietnia 2007, 15:34:26 - *.bilgoraj.mm.pl
A ja z uporem twierdze że największe zło siedzi w pzpn, bo ci ludzie przez długi okres ukrywali a wręcz wmawiali ludzieom że nic złego nie dzieje sie w polskiej piłce i myslę ze tylko dla tego aby taki stan trwał jak najdłuzej aby czerpac z tego kozyści, a jeżeli było tak na prawdę w co nie wierze że nie wiedzieli nic o handlu to tym bardziej skompromitowali sie i to jest dowód na to że są to nieodpowiedni ludzi na te stanowiska . przeciez to oni powinni wszystko o polskiej piłce wiedzieć i robic aby nie dopuścic do choćby najdrobniejszej afery.

kudamis - 13 kwietnia 2007, 15:42:22 - *.bilgoraj.mm.pl
A ja z uporem twierdze że największe zło siedzi w pzpn, bo ci ludzie przez długi okres ukrywali a wręcz wmawiali ludzieom że nic złego nie dzieje sie w polskiej piłce i myslę ze tylko dla tego aby taki stan trwał jak najdłuzej aby czerpac z tego kozyści, a jeżeli było tak na prawdę w co nie wierze że nie wiedzieli nic o handlu to tym bardziej skompromitowali sie i to jest dowód na to że są to nieodpowiedni ludzi na te stanowiska . przeciez to oni powinni wszystko o polskiej piłce wiedzieć i robic aby nie dopuścic do choćby najdrobniejszej afery.

macio - 13 kwietnia 2007, 16:15:43 - *.debica197.tnp.pl
najbardziej to mi szkoda tych druzynz 3 ligi dalaczego one maja cierpiec i 4 druzyny spadna ,3 liga gr4 bedzie tera nalepsza , plyn n wisloko do 2 ligi

m2s - 13 kwietnia 2007, 17:54:25 - *.ip.netia.com.pl (*.204.233.9)
do rks ale czego ty ublizasz górnikowi co ci on zrobił ze go tak nienawidzisz co zal masz ze takie miasto gra w 1 lidze a twoj motor w 3 szkoda słów gks forever

Mati - 13 kwietnia 2007, 18:07:15 - *.adsl.inetia.pl
weście chłopaczki z motorynki, wasze śmieszne tekściki że Bogdanka da wam kasę mnie rozwalają. Nawet jeśli awansujecie do II ligi to i tak licencji nie dostaniecie. Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje...

spokojnie - 14 kwietnia 2007, 8:04:31 - *.198.213.74
za nazwe i tyle

Gieksa-Pan - 14 kwietnia 2007, 8:05:39 - *.chello.pl
Ten cały pzpn-jak już chcieli uwalić kluby za korupcje to wszystkie ,a gdzie widzew,zagłębie,zagłębie .s.Parodia!!!!!!!11

Knopek - 14 kwietnia 2007, 12:24:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
A do której grupy ?

qwerty - 14 kwietnia 2007, 13:00:19 - *.adsl.inetia.pl
Moim zdanie powini zostać ukarani działacze a nie całe kluby. Jest to karanie nie klubów a kibiców. Powini karać piłkarzy sędziów obserwatorów a nie kluby przecież nie one je kupowało(mecze) a działacze a klub to nic innego jak KIBIC

znawca - 14 kwietnia 2007, 13:45:13 - *.51.134.174
warto zaznaczyc ze jesli gornik nie utrzyma sie w tym sezonie w ekstraklasie to przyszly sezon rozpocznie w ...IV lidze

ostro - 25 maja 2014, 16:46:23 - *.ennet.pl
7 lat minęło ! Górnik wraca !!!!!!!!!!!!

|
|