30 lipca 2008, 19:00:34 - qmichal
II liga, gr. wschodnia: zaległe mecze

Dziś rozegrano trzy zaległe spotkania pierwszej kolejki wschodniej grupy II ligi. W najciekawszym spotkaniu beniaminek rozgrywek Jeziorak Iława wygrał na własnym stadionie w derbach Warmii i Mazur z OKS 1945 Olsztyn 1-0 (1-0).

piszczel - 30 lipca 2008, 19:10:42 - *.centertel.pl
Bravo Jeziorak. I gdzie ten Stomil ha ha , a tak sie napinali.

oks - 30 lipca 2008, 19:13:31 - *.olsztyn.mm.pl
Aj pech Oks I tak przejdziecie do 1 ligi

lypa - 30 lipca 2008, 19:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo ŁKS

lks4ever - 30 lipca 2008, 19:17:26 - *.jmdi.pl
po raz kolejny w Łomży stał się cud, bo jeszcze na godzinę przed meczem nie było drużyny

ilawianin - 30 lipca 2008, 19:48:47 - *.olsztyn.mm.pl
I po co Olsztyn taka napinka była? Na Warmi i Mazurach tylko Jeziorak!

tylkol - 30 lipca 2008, 19:49:02 - *.lom.vectranet.pl
Brawo dla mlodzieży z ŁKSu.Wybiegali te zwyciestwo.AVIVA

Matyss - 30 lipca 2008, 20:07:44 - *.adsl.inetia.pl
To w sobote Poniatowa do golenia ? KS KS KS KSZO!

mati - 30 lipca 2008, 20:30:12 - *.olsztyn.mm.pl
no i widac kto panuje na warmi.!!!!! tylko jeziorak!!!!!!jak zwykle oks baty!!!!

.... - 30 lipca 2008, 20:50:49 - *.105.38.20
Tak patrze na wyniki i mysle, ze liga wyrownana bedzie. Juz w tej kolejce ile remisow...

jacy - 30 lipca 2008, 21:18:45 - *.olsztyn.mm.pl
Jeziorak wygrał zdecydowanie. Brakowało trzech brameczek dla Iławy i olsztyński klubik przybrałby nazwę "04 OKS 1945 OLSZTYN". W listopadzie też wygra IKS!!!

jacy - 30 lipca 2008, 21:19:21 - *.olsztyn.mm.pl

koko - 30 lipca 2008, 21:45:36 - *.ols.vectranet.pl
Gdziescie byli Iławiaczki jak szlismy miastem ?? Gdzie?? W domach sie pochowaliscie :D Powiem to po raz kolejny:
Czesc Czesc Czesc Olsztyn żegna wies !!!

olo - 30 lipca 2008, 23:08:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo My kochamy nasz ŁKS i na zawsze my będziemy z wami, biało-czerwone serca każdy z nas ma nasza wiara nie umiera!!!!!!!!!

Petersen - 30 lipca 2008, 23:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A hetman miał do 1 ligi iśc... Tylko remisik haha!!!

trible xxx - 30 lipca 2008, 23:20:36 - *.205.186.142
moze ktos napisac w jakim skladzie grala lomza i oks olsztyn? dzieki

baczmen - 30 lipca 2008, 23:38:50 - *.as43234.net
Wyrazy Szacunku Dla Zawodników Łomżyńskiego Klubu Sportowego Za Determinacje i 3 pkt
Powodzenia W Dalszych Meczach
AVIVA ŁKS

FC Hamburg - 30 lipca 2008, 23:49:40 - *.olsztyn.mm.pl
Mecz Jeziorak- Stomil slaby, nawet bardzo. Malo sytuacji, my chyba z 1 celny strzal na bramke, Jeziorak ciut lepszy. Nowi zawodnicy OKS-u tragedia, zespol jest mocno oslabiony w porownaniu do poprzedniego sezonu. Walki mi zabraklo u niektorych grajkow
Kibicowsko: 3-3,5 tys widzow, z Olsztyna z fc chyba ok 400. Jak na srode niezla frekwencja(najpierw zmiana terminu potem ten lipny zakaz dla gosci ). STOMIL lepszy bez 2 zdan, glosniejszy, lepiej zorganizowany i bardziej pomyslowy+ fajny przemarsz przez Ilawe Nie licze wybitnego wyczynu ilawskich kibicow niszczacych wlasny stadion pod koniec meczu. Bez napinki dzieci neo.
Koledzy z Ilawy: LISTOPAD U NAS!
Sandecja w sobote chyba sie pojawi.
a dla kolegi powyzej sklad wyjsciowy Stomilu: Iwanowski- Stefanowicz, Aziewicz, Grabowski, Wróblewski- Spychala, Lech, Michalowski, Wroblewski- Rozowicz, Lukasik. Ok 70 min weszli: Suchocki, Płoszczuk i Podhorodecki.

KSZOFaNS - 31 lipca 2008, 0:02:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do cinunia:
Nieopowiadaj głupot ze KSZO niegralo bo mieli puchar nie grali bo nida niema stadionu bo jest w remoncie a w tym samym czasie na KSZO bylo kombii
Termin meczu byl na 26 a nie na dzisiaj
Jak nie wiesz dokladnie to sie nie wypowiadaj bo tylko w glowie ludziom krecisz

xd - 31 lipca 2008, 0:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do FC Hamburg. My rozwalalismy stadion? przypomnij sobie [cenzura] co wy robiliscie u siebie! nas sprowokowala ochrona z waszego wiernego śmiesznego FC Ostróda. kibicowsko byliscie lepsi, zjechalo do nas pół warmi i mazur, ale to my jestesmy teraz najlepsi
pozdro i do Listopada.

1929 - 31 lipca 2008, 7:58:38 - *.telkonet.pl
racja fansik niech nie plota glupot na forum

ilawianin - 31 lipca 2008, 8:21:43 - *.olsztyn.mm.pl
@FC Hamburg i kto tu się napina Kto rok temu niszczył swój stadion? haha. Kibicowsko zdecydowanie lepszy Jeziorak was było ledwo co słychać chociaż było was więcej. Piłkarsko mecz trochę słaby Jeziorak przeważał prawie cały mecz.

ŁKS ŁOMŻA - 31 lipca 2008, 8:35:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no no wczoraj popis dał Siara który strzelił 2brameczki, pierwszą połowe niestety to goście mieli wiecej z gry, natomiast 2 połowa to juz nasz popis, po strzeleniu 2 bramki inicjatywe przejeli goscie. Obiektywnie rzecz biorąc muszę pochwalić Trójkę sędziowską( notabene) bardzo młodą, widać ze to jedni z nielicznych którzy wiedzą co robią i nie mowie tego poniewaz wygralismy pozdro Łomża

lolex - 31 lipca 2008, 11:01:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do KSZOFaNS
Chełmianka Chełm 2-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 lipca, 17:00
coś jeszcze głupiego powiesz?

Karol - 31 lipca 2008, 13:06:04 - *.telkonet.pl
No człowieku mielismy grac z Nida 26 lipca ale mają remont stadionu i gramy z nimi 10 wrzesnia :D,

GergEy - 31 lipca 2008, 13:46:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Udany debiut FABICHA i świetna gra RĄCZKI oraz KOMARA w obronie to za mało na zdobycie 3 pkt.przez CONCORDIE.Widoczny brak zawodnika kierującego grą.

fan futbol - 31 lipca 2008, 14:34:22 - *.160.79.131
Mecz był bardzo słabym widowiskiem. Na boisku nic się nie działo. Brawo dla kibiców z olsztyna bo naprawdę ładnie się zorganizowali na mecz. Jeziorak mimo wygranej to bardzo słaba drużyna zresztą tak jak i oks.

ja - 31 lipca 2008, 14:45:00 - *.olsztyn.mm.pl
Gratulację dla OKS-u w końcu uzyskali niezły wynik z JEZIORAKIEM bo przegrali tylko 1:0, w ostatnich dwóch meczach dostał OKS baty po 4:0(w Olsztynie i Iławie)!!CHA CHA

fc bournem - 31 lipca 2008, 16:14:16 - *.range86-153.btcentralplus.com
fc hamburg jak 400 jak bylo prawie 300 ta informacje uslyszalem sluchajac meczu przez Polskie Radio Olsztyn to chyba bardziej wiarygodna informaca

NIDA PIŃCZ - 31 lipca 2008, 19:18:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z naszym stadionem coraz lepiej. Już niedługo koniec budowy. Szkoda, że nie zagraliśmy w terminie z KSZO. ale nawet 10 września będzie się działo.

olsztyniak - 31 lipca 2008, 20:11:51 - *.olsztyn.mm.pl