Wisła: 1. Przemysław Mierzwa - 20. Mateusz Żytko, 16. Sławomir Jarczyk (81, 22. Krzysztof Zaremba), 2. Marcin Pacan, 9. Robert Chwastek - 11. Maciej Wyszogrodzki, 5. Bartłomiej Sielewski (63, 17. Adam Dylewski), 18. Karol Kostrubała (71, 12. Tomasz Grudzień), 14. Łukasz Masłowski - 8. Bartosz Wiśniewski, 26. Daniel Koczon.

Warta: 1. Łukasz Radliński - 4. Paweł Ignasiński, 16. Alain Ngamayama, 5. Maciej Wichtowski, 18. Przemysław Otuszewski - 7. Tomasz Magdziarz (90, 22. Jacek Kopaniarz), 19. Tomasz Bekas, 20. Marcin Wojciechowski, 9. Piotr Reiss, 10. Paweł Iwanicki (70, 21. Arkadiusz Miklosik) - 8. Marcin Klatt (84, 11. Michał Bała).

żółte kartki: Wiśniewski, Kostrubała - Iwanicki, Ignasiński, Ngamayama.

sędziował: Włodzimierz Bartos (Łódź).
widzów: 2000.

źródło: własne / Wisła Płock

czarny5688 - 2 września 2009, 20:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Heh szkoda w ostatniej 90+3 strzelili gola ojej szkoda Warty bo były by 3 pkt i realne ciche marzenie moje Warta w ekstraklasie

haha - 2 września 2009, 20:57:58 - *.echostar.pl
Karny w 93 minucie.... Grubo

Michał - 2 września 2009, 20:58:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie jaki żal wyrównali w doliczonym czasie, wielka szkoda

dado78 - 2 września 2009, 20:58:13 - *.plock.mm.pl
W ostsatniej chwili uratowany remis. Bravo Wisła!

piszczel - 2 września 2009, 21:04:21 - *.254.147.141
no nieźle, karny w 93min. smierdzi na odległość. Chciał bym zobaczyc minę Baniaka.

abc - 2 września 2009, 21:08:09 - *.range81-159.btcentralplus.com
Bravo Warta. Co prawda kibicuje Lechowi, bo jestem "nie z tej strony" Poznania ale super byłoby mieć dwa kluby w ekstraklasie, w dodatku takie co się wspierają i dogadują, a nie tam jakieś Ostrowce czy Lubiny. W tym roku Lech mistrz ekstraklasy, Warta 1 ligi, a potem na mistrzostwo, i wice-mistrzostwo.

Legwan - 2 września 2009, 21:08:20 - *.adsl.inetia.pl
Bartos sedziowal w swojej karierze czwarty mecz Warty i wykrecil czwarty remis.Jak sie nie dalo w trakcie gry,to dyktuje karnego w doliczonym czasie.Z Janikowem o wejscie do II ligi bylo podobnie.Co za wolek zbozowy.Dlaczego tak nas nie lubisz Wlodku?Tylko Warta !!!

ASUS - 2 września 2009, 21:10:37 - *.adsl.inetia.pl
jak Chwastek ?

Thomas - 2 września 2009, 21:10:51 - *.adsl.inetia.pl
W sobotę baty w Ząbkach

Poolo KKS - 2 września 2009, 21:18:38 - *.centertel.pl
Mi tez brzydko pachnie ta 93 minuta. Legwan ma rację, ten sędzia nas po prostu nie lubi :0 Why?

spinacz - 2 września 2009, 21:22:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a kto was lubi ?

Kamini - 2 września 2009, 21:28:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spinacz nas lubi

ZKS - 2 września 2009, 21:29:05 - *.226.c83.petrotel.pl
Warta powinna wygrac ze 5-0, Wisła kompletne DNO do tego z 1000 ludzi na stadionie, WSTYD mi za tych kibicow z naszej-klasy ktorzy kozacza, a nawet na meczu ich nie ma.
Karny chyba sprawiedliwy ale sedzia ogolnie na poziomie okregowki nic dziwnego ze z hukiem wylecial z ekstraklasy

Bonio - 2 września 2009, 21:30:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Michal Radek Legwan - Was chyba pogielo. Byliście? Widzieliście? Nie!? Bartos sedziował pod Warte a wam jeszcze malo. Wczesniej była m.in. poprawnie strzelona bramka ktora nie zostałal uznana. Warta nie istaniala przeprowadziła przez caly mecz kilka kontr. Szkoda że statystyk nie podali bo Wisła waliła na ramke co najmniej 20 razy ale albo Brtos nie uznal albo słupek was ratowal wiec remis powinniscie przyjąc z pocalowaniem ręki bo gdyby nie to że Wislacy mają zeza to powinno być z 5:0 swobodnie.

kmwtw - 2 września 2009, 21:31:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisla przewazala przez cale spotkanie, a Warta wypracowala sobie ze 3 sytuacje, z ktorych jedna wykorzystala. widzow 2500-3000

nafciarz - 2 września 2009, 21:34:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZKS ty w ogole byles na meczu? ludzi bylo ok 2000 tysiecy a to my powinnismy wygrac 5:0 bo przez pierwsze 15 minut to same uderzenia na bramke !

Bonio - 2 września 2009, 21:38:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZKS - Chyba za dużo wypileś bądx coś brałes Wisłą zagrałą najelpszy mecz w sezonie kiedy pokonaliśmy Stalówke nie gralismy w 10% tak jak dzisiaj. Wisla miala przewage wrecz miażdżacą Warta w drugiej połowie kilka razy groźnie kontrowała ale ten niesamowyty Mierzwa - to jest goolkeeper co najmniej na czolowy klub ekstaklasy nie wiem jak ktos taki mogł tak długo gnić w Lublinie. No wiec kolego idź lepiej na odwyk. A kibiców bez rewelacji ze 2tys ale doping i tak bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi meczami. Z poznania malą grupka nie wiem z kilkanaście osób pewnie zresztanawet sie nie odezwali prze całe 90min.

Hubert - 2 września 2009, 21:41:47 - *.adsl.inetia.pl
Niezłe jaja z tym karnym. Ale jak Warta dalej będzie punktować na wyjazdach i wygrywać konsekwentnie u siebie to nie zdziwię się jak włączy się do walki o awans. Skład jest mocny, a dwie porażki na wyjeździe z łódzkimi ekipami są wkalkulowane w dorobek niemal każdego w tej lidze.

Bonio - 2 września 2009, 21:43:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"W meczu 6. kolejki I ligi piłkarze nożni Wisły zremisowali na własnej murawie z Wartą Poznań 1:1(0:1). Wiślacy byli lepsi, prowadzili grę, mieli przewagę - goście groźnie kontratakowali i po jednej z kontr zdobyli prowadzenie. Wisła wyrównała po rzucie karnym za zagranie ręką w polu karnym"
Dokładnie tak jak napisane a jesli sądzicie ze za zagranie pilki reką w polu karnym nie ma karnego to gratuluje Warcie kibicow.

ZKS - 2 września 2009, 21:44:57 - *.226.c83.petrotel.pl
Bonio - kpisz czy o droge pytasz? Najlepszy mecz w sezonie? Jaja sobie robisz W Lecznej byles? W Łodzi byles? Widziales jak chlopaki grali w dziada z ŁKS? To dzisiaj wyszli z nastawieniem na obrone i zagrali moze 1/10 tego co tam. No ale spoko jak kibic w kapciach na wyjazdy nie jezdzi to co ma wiedziec
O "dobrym dopingu" sie nie wypowiadam bo nie mnie to oceniac skoro na mlyn nie chodze.

sektor - 2 września 2009, 21:46:44 - *.254.151.7
Z tego co wiem to Wisła powinna wygrać na spokojnie z Wartą. No ale taki jest sport. Warta to dobry zespół wiec widac, że Wiślacy moga coś ugrac w lidze

Bonio - 2 września 2009, 21:49:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro na myln nie chodzisz to też nie masz prawa mnie krytykować. Nie każdy ma możliwość bycia na meczach wyjazdowych wystarczy że jestem na każdym meczu w Plocku. A przewage Wisla miała olbrzymią i ze 3-4 sytuacje powinni wykorzystać spokojnie. 2 slupki nieuznana bramka. Warta caly mecz na swojej polowie no rzeczywiście Wisla wyszla z nastawieniem na gre obronną. Koleś zmień optyka albo dilera lepiej.

ZKS 1947 - 2 września 2009, 21:54:57 - *.adsl.inetia.pl
Doping jak na dzisiejsze realia niezły, mecz przeciętny Warta gdyby miała brać remis w Płocku w ciemno wzięłaby na pewno.Mierzwa brak słów,Masło jak na jego możliwości przeciętnie,Koczon połowę meczu na pozycji spalonej a defensywa na wielki +.

redzio - 2 września 2009, 21:55:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przede wszystkim..widzow ok 3000-3500 + jak naliczylem 6 Warciarzy w "klatce",a ilu zakamuflowanych wsrod kibicow nie wiem,ale obok mnie dwoch z Poznania siedzialo.Fajnie sie z nimi rozmawialo-pozdrawiam.
Mecz wyrownany z lekka przewaga Wisly.
Pierwsza polowa to masa sytuacji Wisly ,ktore nie zostaly wykorzystane,i jedna ,doslownie jedna wykorzystana Warty i gol.Druga polowa wyrownana,sporo kontr Warty,niesamowity Klatt,i nieco w cieniu ,ale pokazujacy ogranie Reiss.Dwa słupki dla Wisly,Warta miala szczescie..Ale tez dwie sytuacje Warty ,ktore kapitalnie wybronil Mierzwa.Sedzia Bartos prowadzil spotkanie w miare dobrze,nie wyrozniajac zadnej z druzyn,ale liniowi to byla maskra!! Szesc razy mylili sie na niekorzysc Wisly przy spalonych ktorych nie bylo,cztery razy na niekorzysc Warty.Obie druzyny zagraly otwarty mecz,a wynik uwazam za sprawiedliwy w przekroju calego spotkania.I najwazniejsze ze inni z czolowki tez stracili punkty.To dopiero 6 kolejek i nie wiadomo kto awansuje do Ekstraklasy bo liga jest bardzo ,ale to bardzo wyrownana.Pozdro dla normalnych.

Bzyczy - 2 września 2009, 21:56:01 - *.csk.pl
No i zrypali mi kupon tym karnym

\Visła - 2 września 2009, 21:58:36 - *.231.65.163
tak szczerze to te spalone to tylko ze 2 były max 3 co ich nie powinno być reszta prawidło

zkspetrapl - 2 września 2009, 22:13:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdyby Wisła strzelila bramke w 1 minucie mecz potoczylby sie inaczej, a i tak cisneli dopoki bramki nie stracili. Warta tylko kontrataki i to wszystko. Powinni sie cieszyc ze w ogole maja remis -.-

yjg - 2 września 2009, 22:24:41 - *.54.49.6
WARTA znowu was kręcą karny w 93 minucie trochę przesada

dawid - 2 września 2009, 22:34:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no widac ze Redzio mecz obserwowal, dokladnie zgadzam sie z tym, co napisal ! tez mi sie wydaje ze gdyby strzelili bramke w 1 minucie wszystko potoczylo by sie inaczej, ale nie strzelili, Maslowski 2 razy groznie uderzyl z woleja, Warta raz skontrowala i niestety skutecznie... w 2 polowie mieli kolejna kontre, ale zostala zmarnowana... jesli by podwyzszyli na 2 - 0 to pewnie Wisla by sie nie podniosla . karny zasluzony, reka byla . taki jest sport i gra sie do konca . pozdrawiam !

korsarz87 - 2 września 2009, 22:39:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karne w 93 minucie są "z natury" podejrzane, ale nie chciałbym niczego insynuować... Szkoda tych 3 punktów, które były na wyciągnięcie ręki, nawet jeśli Warta była zespołem gorszym...
Forza WARTA!

redzio - 2 września 2009, 22:46:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
korsarz87-Warta nie byla wyraznie gorsza od Wisly Plock,a jesli to nieznacznie.Niestety w Wisle brak napastnikow,poza moze Kocoznem,ktory mimo ze nie strzeil gola,to pokazal sie z dobrej strony.Warto tez dodac,ze zawodnicy z Plocka w koncowce meczu wysiadli kondycyjnie.Panie trenerze Kubicki,co z ich przygotowaniem fizycznym?A co do karnego,mimo ze byl w 93 minuciem,to byl slusznie podyktowany.Strasznie sie rzucał do sedziego terner Warty Baniak,ale nie mial racji.Az ochrona musiala go oddzielac od sedziow A ogolnie mecz wyrownany z lekkim wskazniem na Wisle.
Szkoda ze w niedziele Wisla conajmniej nie zremisowla z ŁKS Łodz,bo byla wyraznie lepsza,ale im wyszedl jeden strzal i gol..i zemiscil sie w Plocku brak napastnikow i pomocy.A dzis KSZO dalo rade ŁKS,bo ŁKS jest slaby.

OKS - 2 września 2009, 22:53:49 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Wisła!!!! pozdro z OLN!!!

sierpc - 3 września 2009, 0:05:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świetny wynik. zaraz zmienią trenera zatrudnią kolejnego i znów wywalą po kilku kolejkach. a powinni zostawić trenera na 2-3 sezony.

Łukasz - 3 września 2009, 0:18:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie Warta nie licząc 2 kontr i umiejętnej w miare obrony. Druga połowa zaś gdy Nafciarze musieli przycisnąć i przez co się odsłonić Warta miała więcej miejsca i grała bardziej piłką ale jedyne co wynikało to więcej kontr. 1 może 2 akcje typowo taktyczne gdy Wisła się normalnie broniła zespołem poza tym kontry i kontry często groźne ale tylko gdy nie wszyscy się zdążyli wrócić (lub nie chcieli jak np. Adam "Gazela" Dylewski któremu się nie kwapiło wracać pod pole karne gdy była kontra 2 na 2 a jedynie patrzył z połowy boiska na rozwój sytuacji lekko człeptając w tamtym kierunku).
Podsumowując Wisła cisneła a Warta umiejętnie broniąc się czekała na przestoje i kontry co zresztą umiała dobrze wykorzystać.

Łukasz - 3 września 2009, 0:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
*W pierwszej połowie Warta nie liczyła się nie licząc 2 kontr i umiejętnej w miare obrony.

DO ZKS - 3 września 2009, 0:28:44 - *.retsat1.com.pl
DO ZKS zmień nick bo nie jesteś godzien go używaĆ....

wylu - 3 września 2009, 0:31:26 - *.cable.mindspring.com
co jest z Januszem Iwanickim z Wisly??

PoL - 3 września 2009, 0:32:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasi cisneli, zrobili z 5, 6 akcji z których ze dwie mogły zakończyć się golem (słupek, później strzał Masłowskiego), a Warta pierwsza kontra w 19 minucie i od razu błąd obrony i gol. Warta łącznie z tym oddała w 1 połowie dokładnie 3 strzały, z tego jeden celny. W 2 połowie Wisła siadła kondycyjnie, ale napierali cały czas, tylko jakoś "bez głowy".
Przynajmniej ten jeden punkt nam się należał, więc dziękuję zawodników za gre do końca.

nyrolo - 3 września 2009, 0:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wilda 1912 Rodowici!!! Zawsze Zielona Wilda jest w Moim Sercu!! Prawdziwy Poznański Klub OD Pokoleń Tylko Nasza Warta Nasz KS!!!

wp - 3 września 2009, 10:17:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze trzeba sie cieszyć 1 punktem uważm brak wykończenia jak nad tym po pracują bedzie luks Wisła była lepsza i tyle aby tylko wygrywała

Oderka - 3 września 2009, 17:06:57 - *.chello.pl
Karny i wszystko jasne

artikks - 3 września 2009, 17:23:47 - *.icpnet.pl
pozdro dla wildeckiej ekipy;

nyrolo - 5 września 2009, 0:17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moje Rodowite Miasto tu urodziłem się na Polnej ,Raszei w w Szpitalu na Lutyckiej Tu Rodowici Kibicują Rodowitym Warta 1912 Poznań!!!! Pozdro Edmund Szyc!!!!

nyrolo - 5 września 2009, 0:23:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak żech sie myśloł że i o 15:00 Bijemy Rekord I Dużo Rodowitych z Wildy i innych Fyrtli Przyjdzie bo pokazać GKS-ie 2 Siłę Poznania!!!Kosina , Czarneckiego, Chwiałka i Rynek Jeżycki Zielona Tradycja Zoobowiązuje!!! i nie dajcie se wmowić ze lech na Wildzie ,lech to jest ale na dwóch torach za Wspólną!!! Tylko Wilda Rodowici Nasz Zielony KS!!! Pozdro wuj Miras i Eka Faruleskiego z Chwaliszewa i Jeżyc!!!

nyrolo - 5 września 2009, 0:24:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl