9 maja 2010, 17:56:41 - koofel
II liga: Jarota 1-1 Nielba

W ostatnim meczu 29. kolejki II ligi zachodniej Jarota Jarocin zremisował 1-1 (0-0) z Nielbą Wągrowiec. Zespół Czesława Owczarka utrzymał piąte miejsce w tabeli i nadal ma punkt więcej od Nielby.

9 maja 2010, 16:00 - Jarocin
Jarota Jarocin 1-1 Nielba Wągrowiec
Karol Danielak 82 - Rafał Leśniewski 70

Jarota: Dariusz Brzostowski - Hubert Oczkowski (73 Paweł Majusiak), Dawid Piróg, Krzysztof Czabański, Karol Danielak, Grzegorz Idzikowski, Jacek Pacyński, Dariusz Juracki, Adam Łagiewka (35 Mateusz Śliwa), Krzysztof Gościniak, Krzysztof Bartoszak (63 Szymon Gałczyński).

Nielba: Jacek Wosicki - Przemysław Królak, Bartosz Kotarski, Wojciech Gąsiorowski, Jacek Figaszewski (68 Mariusz Szyszka), Maciej Klawiński, Patryk Halaburda, Artur Bartkowiak, Eivinas Zagurskas (80 Piotr Wrzeszcz), Rafał Leśniewski (78 Piotr Sarbinowski), Adrian Pietrowski (48 Krzysztof Gryszczyński).

żółte kartki: Oczkowski, Czabański, Gościniak - Kotarski, Gąsiorowski, Szyszka, Sarbinowski.
czerwona kartka: Dariusz Juracki (80. minuta, Jarota, za faul).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 1000.

W 28. minucie Krzysztof Gościniak (Jarota) nie wykorzystał rzutu karnego (Jacek Wosicki obronił).

kk - 9 maja 2010, 20:04:00 - *.adsl.inetia.pl
Dobry, naprawdę dobry mecz. Jarota ciut ale tylko ciut lepsza, fatalny niewykorzystany karny. I druga połowa. Festiwal pomyłek sędziów. Chodzi o kartki. Dziękuję obu drużynom, a kibice powinni wyciągnąć wnioski i wreszcie zakopać topory.

czarnolews - 9 maja 2010, 20:27:20 - *.41.83.137.sub.mbb.three.co.uk
Jak to zakopac topory??? A czym się będą chłopaki golic?

lichten80 - 9 maja 2010, 21:07:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tam sie spisuje Darek Brzostowski ???

Nielba_Fan - 9 maja 2010, 21:07:38 - *.adsl.inetia.pl
co wy tutaj piszecie .. Nielba była lepsza w tym meczu ... byłem na tym spotkaniu .. 3 setki Leśniewski nie wykorzystał ... i tak po za tym Nielba dusiła ... głupia bramka z niczego .. wpadła dla jaroty !!

ariee - 9 maja 2010, 22:08:44 - *.promax.media.pl
ten sedzia to jedna wielka porazka, nie wiedział czasen co sie dzieje czerwona kartka troszke przesadzona była walnka i tyle ;p
a piłkarze nielby to cwaniaki jakich mało
i trzeba zaznaczyc ze pierwszy raz od barazy o 3 lige zjaawili sie u nas kibice nielby ;D.
a mecz walki z obydwóch stron z lekka przewaga JKS-u,szkoda tylko tego karnego
szkoda ze mecz nie trwał jeszcze z 5 min dłuzej bo Jarota w 10-tke by ich ograła
pozdro dla normalnych kibiców (a nie dla tych którzy sie napinaja sie w internecie nie bedac na meczu)!;)

Pablo - 9 maja 2010, 22:42:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Tylko Czarni MKS!

kk - 9 maja 2010, 22:54:28 - *.adsl.inetia.pl
Nielba_Fan mam dość internetowych dzieciaków. leśniewski oddał 2 strzały w światło bramki i 2 w powietrze. Setke miał jedną ale brzoza obronił. A w I połowie Jarota powinien prowadzić co najmniej 2-0 i idź spać dzieciaku.Pech Jaroty to szpital.Dosyc napinaczy internetowych

(\) - 10 maja 2010, 11:25:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czerwona kartka przesadzona? Czhyba nie byłeś na tym meczu dzieciaku. Wasz zawodnik strzelił w papę Klawikowi bez piłki za to powinny byc co najmiej 2 mecze dyskwalifikacji. Nielba mogła to wygrac spokojnie Leśny 2x sam na sam niewykorzystane szkoda straconej bramy troche błąd bramkarza. A największy minus należy się obserwatorowi który kazał nam zostawic wszystkie flagi w busie, a jarociowi pozwolił nawet race odpalic. Kiedy doczekamy się normalności?? Podsumowując wyjazd udany w Toruniu też a pewno się pojawimy.

ariee - 10 maja 2010, 12:09:39 - *.promax.media.pl
do (\) dzieciak to chyba ty jestes walczyli oby dwaj o piłke i stało sie jak stało zreszta nie ma co zalowac waszego zawodnika (zreszta cała nielba to cwaniaki i napinacze kazdy to powie).a co do obserwatora mówi sie trudno i z tego co wie mto flagi i oprawe trzeba zgłosic nim 2 godz przed spotkaniem -mogliscie zgłosic wczesniej ze macie zamiar flage zabrac ;p.
juz widze te napinki itd jak by nielba wygrała...
a po pozazce to siedza cicho ...do nastepnych derbów!

ariee - 10 maja 2010, 13:34:31 - *.promax.media.pl
słuchaj (\) kazdy ma prawo powiedziec i napisac swoje odczucia ale wczoraj na meczu tylko wasi piłkarze prowokowali i w poprzednich pojedynkach tez podam przykład np halaburda z tym tą d..ą!albo kolejny..mecz w jarocinie nioebyłem wiec ci napisze jak wasi piłkarze sie droczyli po meczu a pozniej niczym sprianterzy uciekali przed nami do szatni ( tak sie droczyli ze koibice wybiegli na murawe za waszymi grajkami ;D).
koncze da dyskusje narq

ariee - 10 maja 2010, 13:39:14 - *.promax.media.pl
nie byłeś*

zaq - 11 maja 2010, 7:40:56 - *.adsl.inetia.pl
@ariee
Dzieciak to chyba ty jesteś, skoro używasz słów typu "narq". Napisz może jeszcze lol, xd, zal.com.pl

ariee - 11 maja 2010, 9:55:06 - *.promax.media.pl
odezwał sie najmądrzejszy ;)
'zaq' niewiem po co sie odzywsz teraz bo jakos wyzej twoich wypowiedzi nie ma...nie mogłes sie powstrzymac zeby to napisac widocznie co??

Nielba_Fan - 11 maja 2010, 10:41:26 - *.adsl.inetia.pl
w Derbach tak czy siak Mks Nielba Wągrowiec lepsza od Jaroty jarocin !!! hehe pierwszy mecz 3-2 wygrana Nielby a na wyjeździe MkS Nielba Wągrowiec zremisowała 1-1 więc kto jest lepszy ?? Oczywiście MKS NIELBA WĄGROWIEC