22 lipca 2010, 19:50:33 - Alkashpah
Austria Wiedeń możliwym przeciwnikiem Ruchu

W przypadku awansu do III rundy eliminacyjnej Ligi Europy Ruch Chorzów zagra z FK Austria Wiedeń. Wicemistrzowie Austrii pokonali na wyjeździe NK Široki Brijeg 1-0 (0-0) w meczu rewanżowym II rundy eliminacyjnej. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

22 lipca 2010, 18:00 - Široki Brijeg (Stadion Pecara)
NK Široki Brijeg 0-1 FK Austria Wiedeń
Zlatko Junuzović 80

Široki Brijeg: 1. Dejan Bandović - 3. Renato Alves Gomides "Renato", 4. Danijel Kožul (83, 22. Ivor Weitzer), 6. Josip Barišić, 7. Mario Ljubić (33, 20. Hrvoje Mišić; 55, 9. Ante Pinjuh), 8. Josip Topić, 10. Dalibor Šilić, 13. Diogo Souza dos Anjos "Diogo", 14. Juan Manuel Varea, 18. Jure Ivanković, 19. Mateo Roskam.

Austria: 13. Heinz Lindner - 4. Aleksandar Dragović, 6. Peter Hlinka (68, 26. Julian Baumgartlinger), 7. Florian Klein, 9. Roland Linz, 11. Tomáš Jun, 14. Manuel Ortlechner, 16. Zlatko Junuzović, 18. Michael Liendl, 19. Marko Stankovic (61, 10. Schumacher), 29. Markus Suttner (75, 22. Marin Leovac).

żółte kartki: Ivanković, Renato.
czerwona kartka: Julian Baumgartlinger (74. minuta, Austria, za faul).

sędziował: César Muñiz Fernández (Hiszpania).

Mecze III rundy eliminacyjnej LE odbędą się 29 lipca i 5 sierpnia. Ruch, jeśli awansuje, pierwsze spotkanie rozegra u siebie.

aloes1991 - 22 lipca 2010, 19:52:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Austria awansowała bardzo szczęśliwie strzeliła bramkę po dośrodkowaniu z wolnego... nikt nie przeciął i wpadła od słupka w 89 gracz Sirokiego z woleja z przed pola karnego trafił tylko w słupek szkoda

iv - 22 lipca 2010, 19:52:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
ale farciarze ...

KibiC - 22 lipca 2010, 19:53:05 - *.play-internet.pl
Brawo Austria tak jest !!!Teraz Ruch będzie miał szanse się wykazać !!

aderr - 22 lipca 2010, 19:53:07 - *.aster.pl
Szkoda Bośni, trzymałem kciuki za nich. Austria rozjedzie Ruch, J.Bąk przedstawi rywala tamtejszemu trenerowi i będzie po Filipku.

s3quin - 22 lipca 2010, 19:53:29 - *.chello.pl
Sziroki był nawet lepszy, szkoda z Austrią Ruch sobie nie poradzi, za słabi są. Mimo to trzymam kciuki.

supercool - 22 lipca 2010, 19:53:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to sie ruch nagral w pucharach:D

Polish Fan - 22 lipca 2010, 19:54:23 - *.sgyl.cable.virginmedia.com
Austria miala w gaciach niezle hehe Siroki mialo kilka seteczek a ostatnie minuty to oblezenie bramki Austrii . A co do gry druzyny z Wiednia to nic szczegolnego tylko ze nasz Ruch tez ni zachwyca Mysle ze gdyby grala Wisla albo Jaga z ta Astria to by nie bylo takiego duzego problemu jaki bedzie mial Ruch o ile przejdzie dalej oby Trzymam kciuki

Hancock - 22 lipca 2010, 19:55:40 - *.internet.v.pl
Przed meczem pisałem, że Austria to mega farciarze tak jak z Jabloncem rok temu. Oni tak zawsze rzutem na taśmę przechodzą. 5 setek Siroki, 2 słupki i jeszcze czerwona dla Austrii w 73 minucie. I taka głupia bramka z wolnego.

MartinMix - 22 lipca 2010, 20:02:16 - *.net.pl
Szkoda bo w takiej sytuacji w przypadku przejścia Valletty Ruch odpadnie z Austrią. Z Siroki jeszcze jakieś szanse byłyby a tak to koniec pucharów będzie prawdopodobnie w Wiedniu.

JJ - 22 lipca 2010, 20:04:22 - *.toya.net.pl
Valltetta FC - Austria Vienna
Kto faworytem? ;)

Hancock - 22 lipca 2010, 20:37:14 - *.internet.v.pl
Bez jaj Ruch u siebie nie daje rady Maltańczykom

padaka - 22 lipca 2010, 20:41:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
porywajacy mecz ruchu, narazie maja korzystny wynik 0-0 a tak sie napinali ze co to nie oni zrobia z Valletta FC:P:PP

MartinMix - 22 lipca 2010, 20:46:09 - *.net.zeork.com.pl
Ruch ma skład na środek tabeli ekstraklasy, a skoro mistrz polski nie jest w stanie wygrać na własnym stadionie z mistrzem Azerbejdżanu to co dopiero Ruch. Oby wygrali 1:0 to byłbym już usatysfakcjonowany.

typ - 22 lipca 2010, 20:51:26 - *.adsl.inetia.pl
Powinni oddac mecze walkowerem.. zawsze 0-3 bedzie lepiej wygrac niz 0-6.

misiek - 22 lipca 2010, 20:57:54 - *.ip.cybergrota.com.pl
Ruch jezeli zagra tak jak gra teraz w Chorzowie i jak gral na Malcie to w dwu meczu bramke moze strzeli nic wiecej

Necro - 22 lipca 2010, 21:01:05 - *.szczecin.mm.pl
Mam nadzieję że Ruch wymęczy to zwycięstwo chociaż 1:0 a Wisła strzeli jeszcze jedną bramkę i będzie 0,500 do rankingu.

fan - 22 lipca 2010, 21:06:30 - *.stk.vectranet.pl
Oby dziś Valleta zwyciężyła, jak na razie nie jest źle, do przerwy 0:0, jazda do Boju Valleta, jedźcie z amatorami.

Obiektywny - 22 lipca 2010, 21:11:28 - *.chello.pl
Dla ruchu lepiej odpaść z Valettą niż przejść po wymęczonych dwóch remisach i dostać 0:7 z zespołem, gdzie nie grają kelnerzy po pracy. Już i tak tracą finansowo na tym pucharze, po co mają się wpędzać w większe problemy.
"52 min. - ależ pachniało bramką dla Valetty. Kapitalnie prawą stroną urwał się R. Dos Santos, ostro dośrodkował i tylko dzięki ofiarnej interwencji Grodzickiego nie było gola"

Tecum - 22 lipca 2010, 21:29:26 - *.218.231.31
Necro-i po co ci te 0.5 pkt jak do konca lata nie bedzie już żadna polska druzyna grac w pucharać.śmieszni są ci ludzie co sie jaraja tymi pkt

ksawery - 22 lipca 2010, 21:33:47 - *.chello.pl
Gorąco w Chorzowie ;)
67. min.
Perdijić uratował Ruch przed utratą gola!! Fantastycznym strzałem z rzutu wolnego z ok. 40 metrów popisał się Roderick Briffa, a piłkę zmierzającą pod samą poprzeczkę cudem wyciągnął bramkarz "Niebieskich"

mateo - 22 lipca 2010, 21:44:24 - *.tktelekom.pl
Nie u siebie bo w Sosnowcu

MartinMix - 22 lipca 2010, 21:45:35 - *.net.zeork.com.pl
Aż szkoda gadać, czy zawodnicy Ruchu mają jakieś ambicje??żeby z Maltańczykami nie wygrać na własnym stadionie??przecież to żenada

kibic - 22 lipca 2010, 21:53:11 - *.chello.pl
ruch - tragedia !!! pośmiewisko na całą europe !!!

Lewy - 23 lipca 2010, 10:00:20 - *.kwsa.pl
No to już się nagrali w pucharach!!!

kibicRuchu - 23 lipca 2010, 10:26:58 - *.silesialan.pl (*.201.22.32)
My przynajmniej bądź co bądź gramy w pucharach w przeciwieństwie do m.in. drużyn z Katowic i Zabrza. Zazdrość? Fakt, faktem, że z Austrią będzie mega ciężko, ale w końcu doczekaliśmy się niebieskiej inwazji na Wiedeń! Ave Ruch!