Górnik: Sebastian Szymański - Daniel Chyła, Petr Pokorný, Krzysztof Smoliński, Marek Opałacz - Maciej Soboń, Tomasz Salamoński, Mateusz Piątkowski, Paweł Żmudziński (81 Maciej Bancewicz), Damian Ałdaś (77 Łukasz Małkowski) - Zbigniew Grzybowski (90 Wojciech Olszowiak).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

źródło: własne / Flota Świnoujście / PAP

bart - 23 października 2010, 16:56:41 - *.toya.net.pl

nieważne - 23 października 2010, 16:57:14 - *.gl.digi.pl
Flota złapała zadyszkę?

TSP - 23 października 2010, 16:57:40 - *.adsl.inetia.pl
brawo Polkowice!

Siła z gór - 23 października 2010, 17:00:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla mojego ukochanego TSP to przy naszym dzisiejszym zwycięstwie nad Łęczną, w co wierzę, to wynik bardzo dobry. Żałuję tylko jednej rzeczy. Z...ba...liście mi kupon... a tak dobrze żarło i przestało. Stawiałem na Wasze 3 pkt, śledziki!

Zjaros - 23 października 2010, 17:02:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wtopa Swinoujscie-Gornik 1:1

hhh@wp.pl - 23 października 2010, 17:04:32 - *.globalconnect.pl
Brawo Flota za walkę do końca..Nie zawsze się wygrywa

do pepe - 23 października 2010, 17:17:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Sramy na twój kupon. To jest piłka a nie toto lotek. Szkoda Górnik, tylko remis. :/

Kibiczwysp - 23 października 2010, 17:24:14 - *.uznam.net.pl
Najważniejsze ,że Twierdza Uznam utrzymana ! TYLKO FLOTA MKS!!

Karolak - 23 października 2010, 17:26:23 - *.toya.net.pl
Bramka dla floty w 97 minucie, maja więcej farta niż rozumu.

sledz - 23 października 2010, 17:41:09 - *.uznam.net.pl
"Bramka dla floty w 97 minucie, maja więcej farta niż rozumu." HAHAHA moze odrazu w 107

xxx - 23 października 2010, 17:55:10 - *.uznam.net.pl
Flota co..to jest dno w kazdym meczu dluga i walka

flota - 23 października 2010, 17:57:42 - *.fn.pl
bylem na meczu! w pierwszej polowie mecz wyrownany. przy pilce wiecej utrzymywali sie Gornicy! ogolnie Polkowice nie zasluzyli na zwyciestwo,remis sprawiedliwy!

slim - 23 października 2010, 18:12:42 - *.ssp.dialog.net.pl
farciarze...

FC Polkowi - 23 października 2010, 18:26:39 - *.formlessnetworking.net
Całe Polkowice
100% Zagłębie Lubin

polko - 23 października 2010, 19:26:32 - *.polkowice.vectranet.pl
do fc Polkowice takie 100% Zagłębie że uuuuu, w Polkowicach prawie nikt nie chodzi w barwach zagłębia a na zagłębie jeździ może z 60 osób, brawo dla Górnika, chociaż i tak wole kosza niż noge

Kosa - 23 października 2010, 21:40:07 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Słaby mecz Floty, Górnik niezle dzisiaj grał. I prawie dowieźli, ale Flota pokazała charakter -
Mazurkiewicz SUPER GOOL!!!

Flociarz - 24 października 2010, 1:03:17 - *.fn.pl
E karolak mecz trwal 94 minuty anie 300! niewiem gdzie ty sie urodziles nie rozgarniety czlowieczku!

Flotafan - 24 października 2010, 11:03:43 - *.uznam.net.pl
do Karolak Jak Flota zdobyła bramkę w 97min. to Górnik strzelił bramkę z 15metrowego spalonego, bramka dla Floty jak najbardziej prawidłowa ostatnia minuta wrzutka z rzutu rożnego na długi słupek i goooooool, zastanawiam się tylko gdzi byli obrońcy Górnika przy tym golu bo przy Mazurkiewiczu było co najmniej 2óch piłkarzy Floty

hunter 76 - 24 października 2010, 13:11:23 - *.146.248.158.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Fc uspokój się i przestań już wypisywać rzeczy oczywiste dla kumatych,@ ty polko też nie pisz bzdetów ,a jak chcesz zobaczyć barwy to wyjdz na dwór .Dzisiaj święto g-17 DA. Zagłebie po życia kres.

fanka 22 - 24 października 2010, 13:15:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik Górnika,szkoda straconej bramki w samej koncówce.Pozdr.