3 czerwca 2011, 21:23:41 - dabol1
eME: Skerla, Panka, Kijanskas, Labukas i Šernas zagrali z Liechtensteinem

Darvydas Šernas i Mindaugas Panka z Widzewa Łódź, Andrius Skerla z Jagiellonii Białystok oraz Tadas Labukas z Arki Gdynia zagrali w reprezentacji Litwy w przegranym 0-2 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Liechtensteinem.

3 czerwca 2011, 19:30 - Vaduz
Liechtenstein 2-0 Litwa
Philippe Erne 6, Michele Polverino 36

żółte kartki: Thomas Beck, Daniel Kaufmann - Darvydas Šernas, Tomas Danilevičius, Ramūnas Radavičius.

sędziował: Artiom Kuczin (Kazachstan).

Tadas Labukas wszedł na plac gry w 46. minucie, zmieniając Tomasa Danilevičiusa, a pozostała trójka zawodników z polskiej Ekstraklasy rozegrała całe spotkanie.

W reprezentacji Litwy wystąpił również Tadas Kijanskas, który latem odchodzi z Jagiellonii Białystok.

Tabela grupy I:

1. Hiszpania       5  15  15- 5
2. Czechy          5   9   6- 3
3. Szkocja         4   4   4- 5
4. Litwa           5   4   3- 8
5. Liechtenstein   5   3   3-10

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

canin - 3 czerwca 2011, 21:29:08 - *.dynamic.chello.pl
Chętnie bym teraz zobaczył jak Polska zagrałaby z takim Liechtensteinem albo Luksemburgiem... coś czuję, że też byłoby w jajo.

Kibic - 3 czerwca 2011, 21:33:42 - *.plk.prest.pl
Polska - L'stein 0:4 haha

G - 3 czerwca 2011, 21:34:03 - *.icpnet.pl
Nie cieszcie się z cudzego nieszczęścia - jutro to możemy być my

h - 3 czerwca 2011, 21:36:35 - *.toya.net.pl
nie dziwie się skoro nawet Sernas łapie sie do skladu Litwy....

do G - 3 czerwca 2011, 21:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To że przegramy jest pewne , pozostało nam tylko śmiać się z innych :p

waldee - 3 czerwca 2011, 21:40:33 - *.belchatow.vectranet.pl
Widzewscy gwiazdorzy rządzą !! :D

pavs - 3 czerwca 2011, 21:47:38 - *.dynamic.chello.pl
Obczajcie ile ludzie w sts-ie kasy wygrali na Lichtenstein o ile się nie mylę było 7.00zł !!!!!!!!

damian.bos - 3 czerwca 2011, 21:47:48 - *.dynamic.chello.pl
hahaha ! LIECHTENSTEIN !
dawajcie sparing z polską ! ośmieszcie polaków !!! : DDD

Ave Ruch - 3 czerwca 2011, 21:48:38 - *.play-internet.pl
Macie namiar na bramy z tego szpilu?

Rafał - 3 czerwca 2011, 21:50:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro w kadrze Litwy jest 5 z polskiej ligi to mnie nie dziwi że litwini przegrali.

mu - 3 czerwca 2011, 21:56:04 - *.ssp.dialog.net.pl
O nic nie walczyli, wiec obstawili ze przegraja. Duzo kasy wpadlo reprezentantom litwy.

radzioradz - 3 czerwca 2011, 21:58:47 - *.opera-mini.net (*.179.131.232)
Czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia co do tego jak spędzają zgrupowania nasi kadrowicze ? :] Przypominam że niedawno przegraliśmy z tym potentatem światowego futbolu 2:0 pozdro dla kumatych

yarema - 3 czerwca 2011, 22:04:14 - *.se3.sfldmi.sbcglobal.net
No to pokazali!!!!!

Widzewiak - 3 czerwca 2011, 22:23:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to po kuponie, "stranieri" się nie popisali... a szkoda bo wszedł Kazachstan po kursie 2.60...

Mm - 3 czerwca 2011, 22:40:58 - *.toya.net.pl
ale wstyd

anatol - 3 czerwca 2011, 22:42:19 - *.adsl.inetia.pl
to sobie chłopaki pograli ... musza w silnej lidze chyba grać ;-););)

struna - 3 czerwca 2011, 22:45:38 - *.elisa-laajakaista.fi
i mamy odpowiedź jaki jest poziom polskiej ligi... w tym mecz grała jej reprezentacja - warto zauważyć że w polskiej kadrze w pierwszym składzie z ekstraklasy gra przeważnie tylko Mierzejewski i Sadlok

Tomaszewsk - 3 czerwca 2011, 23:52:45 - *.187.rev.vline.pl
Jakie jutro?Z argentyną gramy w Niedziele.Pozdrawiam gwiazdy wielkiego widzewa haha

boniek - 4 czerwca 2011, 0:09:12 - *.tvsat364.lodz.pl
ale gwiazdy Wielkiego Widzewa będą golić w derbach cieniasów.

@Widzewiak - 4 czerwca 2011, 1:47:31 - *.adsl.inetia.pl
i dobrze ci tak, takich meczy się nie gra, jaki kurs był na litwę, 1.10?

arnilodz - 4 czerwca 2011, 2:46:59 - *.lodz.msk.pl
Litwo czemu?!?!?! Kupon w plecy

cccp - 4 czerwca 2011, 3:14:49 - *.haye.cable.virginmedia.com
cos sie widzewiak zaciol 1.10 kogo to

m=mc2 - 4 czerwca 2011, 8:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
reprezentanci Liechtensteinu według transfer Markt są w podobnej cenie co Litwini !!! pewnie grali na jeszcze gorszym kartoflisku niż u siebie a bronic na takim boisku i kontrować jest łatwiej !!!

as - 4 czerwca 2011, 10:30:04 - *.adsl.inetia.pl
A ja chcialem postawic na Liechtenstein, ale jednak sie nie zdecydowalem eh. Za to Kazachstan z Azerami mi wszedl :P

mario - 4 czerwca 2011, 11:02:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale siara .obcokrajowców mamy ,że hohoh

Widzewiak - 4 czerwca 2011, 11:34:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawsze najwyższy kurs z "Superoferty" nie siada...

DENIS - 4 czerwca 2011, 14:50:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki

Giovanni - 5 czerwca 2011, 13:30:46 - *.play-internet.pl
Liechtenstein kiedys sprawił niespodziankę zremisował kiedys z Irlandią

z - 6 czerwca 2011, 9:55:58 - *.ssp.dialog.net.pl
liechtenstein przegral kiedys z brazylia 1-36 bodajze rekord w oficjalnych meczach miedzypanstwowych ale moge sie mylic