24 lipca 2011, 17:19:14 - elenril
Daniel Romanowicz i Marcin Pontus zadebiutowali w FK Bodva Moldava

Daniel Romanowicz i Marcin Pontus zadebiutowali w swoim nowym klubie FK Bodva Moldava nad Bodvou w wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu 1. kolejki II ligi słowackiej z Tatranem Liptovský Mikuláš.

23 lipca 2011, 17:30 - Liptowski Mikułasz
Tatran Liptovský Mikuláš 0-1 FK Bodva Moldava nad Bodvou
Bernardo Frizoni 66

sędziował: Gabriel Michlian (Nowe Zamki).
widzów: 490.

22-letni Romanowicz wszedł w 13. minucie za Slavomíra Bališa, a 25-letni Pontus rozegrał cały mecz w napadzie słowackiego klubu. Przez pełne 90 minut w barwach gości występował również znany z gry m.in. w Janinie Libiąż i Unii Tarnów Tevin Ojirogbe.

W kadrze FK Bodva Moldava nad Bodvou znajdują się także inni piłkarze znani z występów w polskiej lidze - Ilja Zítka, Tomasz Kaczor i Pavol Húšťava. Natomiast trenerem słowackiego drugoligowca jest były szkoleniowiec m.in. Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Odry Wodzisław Śląski, Resovii, Ruchu Wysokie Mazowieckie oraz Odry Opole Miroslav Čopjak.

456 - 24 lipca 2011, 17:30:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Ciekawe czy spadną czy awansują z tym klubem

gratki - 24 lipca 2011, 17:56:09 - *.toya.net.pl
stawiam,że środek tabeli lub ledwo utrzymanie ...

duszan - 24 lipca 2011, 18:12:48 - *.centertel.pl
Liptovsky Mikulasz piękne miejsce
PODBESKIDZIE !

Mastah - 24 lipca 2011, 18:25:03 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Widze ze Copjak znow swoich sciaga. Dziwne ze bramke strzelili; w Resovii to grali ustawieniem 1-9-0-1.

frekwencja - 24 lipca 2011, 18:32:06 - *.7-1.cable.virginmedia.com
ooo do frekwencji na meczu nikt sie nie napina?!

Rex - 24 lipca 2011, 18:37:34 - *.236.26.61
Dobry mecz Pontusa i Romanowicza. Pontus asysta przy bramce.

obw - 24 lipca 2011, 19:37:24 - *.internetdsl.tpnet.pl
W kadrze FK Bodva Moldava nad Bodvou znajdują się także inni piłkarze znani z występów w polskiej lidze - Ilja Zítka, Tomasz Kaczor i Pavol Húšťava, Marcin Pontus. To już nie trzeba czytać dalej, bo wiadomo, że trenerem jest Miroslav Čopjak ;)

Lenin - 24 lipca 2011, 22:37:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl