31 lipca 2011, 18:54:23 - slady
II liga, gr. zachodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj rozegrano dwa spotkania 2. kolejki II ligi zachodniej. W obu meczach porażki ponieśli beniaminkowie rozgrywek. Jarota Jarocin skromnie wygrał na własnym boisku z Chrobrym Głogów 1-0 (1-0). W drugim meczu Chojniczanka Chojnice pokonała Calisię Kalisz 2-1 (0-1).

Bałtyk Gdynia 2-2 Ruch Zdzieszowice

Mecz pomiędzy Czarnymi Żagań i Górnikiem Wałbrzych odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:30.

II liga 2011/2012, grupa: zachodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice

JAROTAfan - 31 lipca 2011, 18:54:47 - *.adsl.inetia.pl
To co wyczyniał sędzia to była pomyłka! Wykartkował Jarotę niemiłosiernie i naprawdę mógł wypatrzyć wynik tego spotkania. Tak się nie robi bo gra w ogóle nie ma sensu. Młodzież z Jarocina DZIĘKUJEMY za walkę do końca i zaangażowanie Było super Szacuj dla ekipy przyjezdnych-brawo.

Ketald - 31 lipca 2011, 18:55:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Calisia znowu 2:1 w plecy może za tydzień będzie lepiej...
PS. awans Tychy i Chojnice

JarotaJks - 31 lipca 2011, 18:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki za walkę !!! Mimo, że graliście w 10, przez wiele minut, to stawiliście opór przeciwnikom.6 pkt mamy i w Częstochowie walczymy o następne !! Forza Jks !! Na zawsze tak zostanie, Jarota na pierwszym planie !!!

995 - 31 lipca 2011, 19:02:19 - *.legnica.vectranet.pl
Do Ketald,.- No i już wszystko jasne! Awansowały Tychy i Chojnice.

TYSKI_FAN - 31 lipca 2011, 19:02:43 - *.95.206.60
Jak wy możecie oceniać kto awansuje i to już po 2 kolejkach. Wstrzymajcie się z takim gadaniem przynajmniej do 8-10kol.

995 - 31 lipca 2011, 19:04:27 - *.legnica.vectranet.pl
A najlepiej do 34 kolejki!!!!

erni - 31 lipca 2011, 19:05:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chojnice...moje miasto zawalczcie o awans ekipa jest dobra....tylko poprawa infrastruktury by sie przydała..tak dalej chłopaki

GKS - 31 lipca 2011, 19:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja stwierdzam ze awansuje Jarota i Elana

Żagański - 31 lipca 2011, 19:06:08 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Ile Chrobrego w Jarocinie?

Hans - 31 lipca 2011, 19:06:27 - *.play-internet.pl
Nie "wypatrzyć", a "wypaczyć". To nie są te same słowa...

Zaglebiak - 31 lipca 2011, 19:08:12 - *.adsl.inetia.pl
Zagłębie Sosnowiec teraz ma średią wieku 21 lat to chłopaki będą walczyć a nie tylko o kasie myslec ,zoabaczycie nikt na nich niestawia ,wczoraj 4:0 chłopcy wygrali a bylo widac ze gra im sprawia radosc

Michał - 31 lipca 2011, 19:09:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibiców na stadionie w Jarocinie 490 w tym 138 kibiców Chrobrego

Z-?ks - 31 lipca 2011, 19:16:50 - *.dynamic.chello.pl
jest dobrze

milo28 - 31 lipca 2011, 19:23:06 - *.kalisz.mm.pl
JarotaFan,teraz narzekasz na sędziego,a to co zrobił na waszą korzyść tydzień temu to uznajesz za prawidłowe?Wykartkowanie to jedno a wypaczenie wyniku to inna kwestia.Dziś Calisia zagrała dużo lepiej i tylko błędy indywidualne spowodowały drugą porażkę.Gratlacje dla Chojniczanki za uczciwe zwycięstwo

obserwator - 31 lipca 2011, 19:29:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobrego 143 w Jarocinie

ejjj - 31 lipca 2011, 19:34:52 - *.chojnet.pl
Kurcze, Calisia grała naprawdę dobrą piłkę!

rusek1212 - 31 lipca 2011, 19:35:25 - *.petrus.pl
chojniczanka powinna wygrac conajmiej 5-1 wasz bramkarz was uratowal boto byly setki

JAROTAfan - 31 lipca 2011, 19:36:24 - *.adsl.inetia.pl
Facet gwizdał w jedną stronę i jest to bezdyskusyjne! milo28 Dziubek w Calisii to bardzo dużo gada.. może za dużo. Brakuje mu pokory a boisko weryfikuje jego mądrości

milo28 - 31 lipca 2011, 19:40:40 - *.kalisz.mm.pl
Zgadzam się,że mówi zbyt wiele.Jednak po meczu w Jarocinie nie mógł mówić inaczej,bo sędzia okradł nas z jednego zasłużonego punktu.Rusek1212 faktycznie nasz bramkarz grał dobrze,ale o 5:1 nie było mowy.Zawsze można wskazać że do przerwy mogło być 2:0 bo mieliśmy również setkę.

aliday - 31 lipca 2011, 19:41:06 - *.147.95.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovii już Dziękujemy!

tom - 31 lipca 2011, 19:52:09 - *.promax.media.pl
W spotkaniu 2. kolejki II ligi, gr. zachodniej Jarota Hotel Jarocin na własnym boisku pokonała Chrobrego Głogów 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył z rzutu wolnego Krzysztof Czabański. A niecały kwadrans później opuścił boisko z powodu czerwonej kartki. Pomocnik Jaroty otrzymał drugą żółtą kartkę za faul ...innego zawodnika. Mimo wielu dusykusji i tłumaczeń arbiter utrzymał swoją decyzję i usunął Czabańskiego z boiska.

tom - 31 lipca 2011, 19:53:48 - *.promax.media.pl
Gra w dziesięciu nie przeszkodziła jednak Jarocie w odniesieniu zwycięstwa. Ba, Jarota po raz kolejny pokazała wolę walki i wielki charakter. Charakter, który pozwala, mimo nie sprzyjających okoliczności, zdobywać trzy punkty. Podopieczni Czesława Owczarka wygrali to spotkanie w pełni zasłużenie, co również przyznali po spotkaniu trener oraz zawodnicy Chrobrego. Pierwszą okazję do objęcia prowadzenia Jarota miała na początku spotkania. Karol Danielak dośrodkował piłkę do Michała Grobelnego, którego strzał wybronił bramkarz Głogowa. Następnie szczęścia próbowali jeszcze Danielak i Damian Pawlak, ale wynik nie ulagł zmianie. Wreszcie nastąpiła 24. minuta. Przed polem karnym faulowany był Michał Grobelny. Do piłki podszedł Czabański i ładnym strzałem tuż obok muru pokonał Michała Augustyna, który tylko wzrokiem odprowadził piłkę.

tom - 31 lipca 2011, 19:54:56 - *.promax.media.pl
W drugiej połowie piłkarze Jaroty nastawili się głównie na obronę rezultatu i grę z kontrataku. Dodając do tego fakt, że goście nie mogli przebić się przez dobrze spisująca się jarocińską defensywę, to sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Podopieczni Ireneusza Mamrota na bramke uderzali jedynie po rzutach wolnych. Dopiero w końcówce spotkania stworzyli sobie jedną sytuację po której mogli wyrównać, ale zawodnik Chrobrego nie trafił w bramkę. Dla Jaroty z kolei najlepszą okazję miał Karol Danielak. Pomocnik Jaroty otrzymał podanie od Mateusza Sliwy przed pole karne, obrócił się z piłką, ale jego strzał poszybował obok słupka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się skormnym zwycięstwem Jaroty Hotel. A za tydzień podopieczni Czesława Owczarka zagrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

tom - 31 lipca 2011, 19:56:04 - *.promax.media.pl

fan - 31 lipca 2011, 20:09:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Chrobrego w Jarocinie 143 kibiców.

kibic - 31 lipca 2011, 20:15:03 - *.tvk.torun.pl
brawo dla osób które piszą juz o awansie po 2 kolejkach no chyba że już po ustawiali mecze
a tak poważnie to o awans będa sie bili Elana, Tychy, Miedz i może jeszcze jedna drużyna jakaś niespodzianka

kibic - 31 lipca 2011, 20:16:08 - *.tvk.torun.pl

dawid - 31 lipca 2011, 20:23:08 - *.petrus.pl
Do kibic - taaaa Elana pojecie o tej lidze ty masz.........Sosnowiec, Miegnica, Tychy, Chojnice, Zdzieszowice,

kibic - 31 lipca 2011, 20:31:55 - *.tvk.torun.pl
dawid z caLym szacunkiem , w elanie doszLo 9 nowych zawodników, sa pieniądze , sa sponsorzy i atmosfera, wiec na pewno o awans beda sie bili, i zobaczymy po 34 kolejkach czy sie myliłem czy nie

barcelona - 31 lipca 2011, 20:37:08 - *.103.c67.petrotel.pl
mam pytanie do kibicow Chrobrego...gra jeszcze u was Bukraba?i z jakim skutkiem?dzięki za info

lukas113 - 31 lipca 2011, 20:58:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojniczanka niesiona dopingiem wygrała z beniaminkiem ale mecz zaczął się układać dopiero po wejściu na boisko Serba dziś zrobił to co miał i chwała mu za to, fajnie ze Kaźmierowski i Pieczara rozumieją się na boisku w końcu dobry duet napastników w Chojnicach, o karnym lepiej zapomnieć bo takie wykonanie to w juniorach może się zdazyć:/. Calisia może namieszać w lidze choć było widać ze troche im sił zabrakło w końcówce

MKS MKS - 31 lipca 2011, 21:04:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojniczanka wkońcu z dobrymi napastnikami zaczela grac.Teraz to bedzie znacznie efektowniejsza drużyna niz w poprzednim sezonie

turek - 31 lipca 2011, 21:19:46 - *.icpnet.pl
Brawo Tur

beret - 31 lipca 2011, 21:23:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Niestety byłem na meczu Chrobrego, Chrobry nie sworzył bramkowej sytuacji przez cały mecz!
Przegrywając od (chyba 37 min. grając 11 na 10 )tak jak w całym meczu, grał totalne dno!
Wstyd mi było ,że jestem z Glogowa.
Winą obarczam trenera, zmiany zawodników niczego nie wniosły!
Przgrajmy,atakując by wyrównać 0 - 3, a nie oddawajmy meczu bez walki.
Grzybowski tragiczny, zresztą jak cała drużyna, wolny jak winniczek,ale taki jego urok.
Najgorsze jest to,żę grając z przewagą jednego zawodnika 60 minut, nie stworzyliśmy sytuacji strzeleckiej!
Koniec.

ankaJKS - 31 lipca 2011, 22:16:52 - *.play-internet.pl
Brawo Grobelny! Najlepszy na boisku!

JKS FAns : - 31 lipca 2011, 22:24:52 - *.play-internet.pl
Brawo Grobelny super mecz!

pyra7 - 31 lipca 2011, 22:28:23 - *.play-internet.pl
Grobleny i Oczkowski zrobili dobrą robotę ;))) najlepiej Panowie ;)))

anka jaroc - 31 lipca 2011, 22:31:01 - *.play-internet.pl
Czabański szkoda że brakło Ci czasu ??? byłbyś najlepszy !!!

Chrobry - 31 lipca 2011, 22:59:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Bukraba gra w Chrobrym.Dobry,solidny obrońca.

ja - 31 lipca 2011, 23:06:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
awans Tychy i Miedź

Adam - 31 lipca 2011, 23:10:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Jarocie dzisiaj wystapilo 10 zawodnikow z rocznika 90 i młodszych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wielkie brawa, naprawde, bo to ewenement na cala Polske! brac przyklad z nich, nie wiem czy w innych klubach tak jest( z tego co jedynie wiem to Raków CZestochowa ma podobna polityke), a tak w I lidze nie ma zadnego takiego klubu, w estraklasie juz nie mowie

kuki - 31 lipca 2011, 23:13:37 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Hmmm to ten Chrobry może nie jest taki dobry jak myslałem?
Zobaczymy co pokaże dalej...

kuki - 31 lipca 2011, 23:18:10 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Aha i jeszcze taka mała sugestia do napinaczy z Chojnic. Przed meczem z Kaliszem pisaliście, że nas zrzucicie z fotele lidera. I coś wam nie wyszło.
To tylko taki mały fakt a nie napinka. Bo wiem, że to 2 kolejka dopiero. Ale więcej pokory.

pato - 1 sierpnia 2011, 0:51:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie gra teraz Jacek Magdziński ?
odszedł z Chojniczanki???

Mr.Kocio - 1 sierpnia 2011, 1:23:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jacek Magdziński obecnie szuka klubu tak jak Marek Kowal.

kaka - 1 sierpnia 2011, 7:52:58 - *.ip.netia.com.pl
JAROTAfan: sędzia co najwyżej mógł "wypaczyć", a nie "wypatrzyć" wynik meczu...

angelo - 1 sierpnia 2011, 8:45:01 - *.petrus.pl
Zwyciestwo Chojniczanki, ale gratulacje za gre Calisii!

ST 1971 - 1 sierpnia 2011, 10:12:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie obrazilbym sie jakbysmy awansowali np.z Miedzia..
GKS TYCHY ON TOUR

Feranzo - 1 sierpnia 2011, 12:53:38 - *.adsl.inetia.pl
Cieszy postawa Jaroty, tym bardziej, że w tym sezonie klub miał nie istnieć. Może nawet pokusimy się o niespodziankę ;) Szkoda, że 4 lata temu zabrakło nam jednego punktu do awansu :<

vvv - 1 sierpnia 2011, 15:38:21 - *.147.74.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Calisia do boju!!!!

jk - 1 sierpnia 2011, 16:40:25 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
Jarota w czepku urodzeni powinni spasc z 2 ligi po barazu z BKSem Bielsko

Kibic - 1 sierpnia 2011, 18:25:00 - *.wloclawek.dialup.inetia.pl
Nawet jeśli Jarota przegrała by baraż z BKS Bielsko to i tak utrzymała by się w lidze. Utrzymali się wówczas spadkowicze Lechia Zielona Góra i Polonia Słubice.

Collin - 18 sierpnia 2023, 16:56:50 - *.147.4.116.mobile.internet.t-mobile.pl
Czy można wycofać wniosek o upadłość konsumencką?
Hello there I am so delighted I found your site, I really found you by mistake, while
I was browsing on Bing for something else, Anyhow I am here now and would just
like to say thanks a lot for a tremendous post and a all round exciting blog (I also love
the theme/design), I don’t have time to read through it all at the
minute but I have saved it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do
keep up the fantastic work. Co kończy upadlosc konsumencka?