PP: Elana 1-3 pd. Flota

16 sierpnia 2011, 17:00 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Elana Toruń 1-3 pd. Flota Świnoujście
Grzegorz Mania 37 - Piotr Tomasik 17, Christian Nnamani 92, Damian Misan 103 (k)

Elana: Przemysław Kryszak - Adrian Bartkiewicz, Arkadiusz Czarnecki, Mariusz Sobolewski, Marcin Wróbel - Tomasz Grudzień (63 Adam Młodzieniak), Wojciech Świderek, Paweł Mądrzejewski (11 Michał Malczak), Damian Sędziak (70 Kelechi Iheanacho), Wiaczesław Zamara - Grzegorz Mania.

Flota: Paweł Waśków - Damian Falisiewicz, Piotr Kieruzel, Ivan Udarević, Jacek Paczkowski (80 Marek Opałacz) - Kamil Stachyra (62 Marek Niewiada), Daniel Chyła, Mateusz Broź, Damian Misan, Piotr Tomasik - Bartosz Śpiączka (70 Christian Nnamani).

czerwone kartki: Mariusz Sobolewski (103. minuta, Elana, za faul taktyczny), Michał Malczak (114. minuta, Elana, za drugą żółtą), Kelechi Iheanacho (119. minuta, Elana, za brutalny faul).

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

Spotkania 1/16 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 20-22 września.

Puchar Polski 2011/2012

źródło: własne / Gazeta Pomorska / Flota Świnoujście

sss - 16 sierpnia 2011, 19:34:23 - *.devs.futuro.pl
szkoda

kibiczwysp - 16 sierpnia 2011, 19:34:46 - *.uznam.net.pl
No i pięknie Wyspiarze ! Brawo !...TYLKO FLOTA MKS !

kibiczwysp - 16 sierpnia 2011, 19:39:02 - *.uznam.net.pl
Jakim cudem ta drużyna z Torunia gra w drugiej lidze ?...tacy kopacze powinni grać w okręgówce !

kk - 16 sierpnia 2011, 19:42:07 - *.191.147.124
Remis po 90 minutach chluby Flocie nie przynosi bo Elana grała raczej w słabszym składzie,w dogrywce górą jednak perwszoligowcy

•TNT - 16 sierpnia 2011, 19:43:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka Nnamani ze spalonego, dlatego chłopaki się wkurzyli.

mmkk - 16 sierpnia 2011, 19:46:55 - *.fn.pl
gdybys znawco zauwazyl flota tez nie grala pierwszy składem

trololo - 16 sierpnia 2011, 20:01:41 - *.21.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Obiektywnie patrzac 90 minut wyrównane, z lekką przewagą gospodarzy. O bramce na 2-1 dla Floty nie bede sie wypowaidal bo sie zagapilem, ale na 3-1 wslizg w pilke, sedzia z du*y dal czerwona, asekurowany ochroniarzami schodzil z boiska.
Pozdro dla normalnych

lol - 16 sierpnia 2011, 20:02:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obiektywnie patrzac to porazka w Kluczborku sposcila powietrze z Elany.

mmkk - 16 sierpnia 2011, 20:05:13 - *.fn.pl
tak obiektywnie patrzac to wygral po prostu lepszy

jacek - 16 sierpnia 2011, 20:17:04 - *.tvk.torun.pl

elana była dużo lepsza w tym meczu. brakowało wykończenia 100 procentowych akcji. do przerwy powinno byc lekko 4-1 dla elany. szkoda wygranego meczu. ale mecz dobry.

michalflot - 16 sierpnia 2011, 20:19:01 - *.uznam.net.pl
fakt elana była dużo lepsza co pokazuje wynik ;)
pozdro

enjoy - 16 sierpnia 2011, 20:24:42 - *.uznam.net.pl
gosc z elany w wywiadzie co daje haha pajac.. FLota slaba pierwsze skrzypce gra Ostalczyk ktory wchodzil za mnie na ostatnie minuty w Turze Turek hahah skad ty jestes gwiazdorku za dyche dzisiaj pokazales ze kaczka to max co moze z ciebie byc

mmkk - 16 sierpnia 2011, 20:41:00 - *.fn.pl
banda burakow z torunia

Staruszek - 16 sierpnia 2011, 20:44:10 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Ci co z floty co sie wypowiadaja.. Chyba inny mecz ogladaliscie.. Wyrownana walka cale 90 Minut.. Ale sedziemu nagle odbilo.. Uznal bramke ze spalonego.. Potem wywalil z boiska 3 Zawodnikow Elany oraz trenera.. Calkowicie wypaczajac wynik i doprowadzil do tego ze nawet spokojni ludzie z sektorow rodzinych zyczyli mu rychlego zgonu.. Znow nam sedzia zniszczyl widowisko..

tirk - 16 sierpnia 2011, 20:46:07 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa

poli - 16 sierpnia 2011, 20:56:01 - *.torun.mm.pl
SĘDZIA TEŻ POZBAWIŁ ELANĘ POMOCY MEDYCZNEJ BO WYWALIŁ Z ŁAWKI DRUGIEGO MASAŻYSTĄ.W dogrywce sędzia
się spieszył do domu i dlatego taki wynik i jego błędy.Kibiców z Floty naliczyłem 5 osób.

hawros - 16 sierpnia 2011, 21:06:05 - *.akademiki.uni.torun.pl
5 kibiców gosci w pierwszej połowie, 4 w drugie i dogrywce (czworo)

Lesio - 16 sierpnia 2011, 21:35:24 - *.uznam.net.pl
Pytanie do kubson13-jaki był wynik meczu bo nie byłem i nie chcę się wypowiadać...

rafi - 16 sierpnia 2011, 21:36:54 - *.epraha10.net (*.6.3.29)
druzyny z bylego woj.torunskiego I i II ligowe zawsze sa lepsi i przegrywaja hehe

mmkk - 16 sierpnia 2011, 21:42:59 - *.fn.pl
taaa bo zawsze jest ze lepszy przegrywa buhahaha

guma - 16 sierpnia 2011, 22:26:07 - *.uznam.net.pl
Czy patronem Elany jest pewien jegomość na którego cała Polska pluje?

belfer77 - 16 sierpnia 2011, 22:59:58 - *.uznam.net.pl
Pozostaje nam zaśpiewać MISTRZ MISTRZ MKS !!
Brawo chłopaki ! Teraz z honorem walczyć w Katowicach z Gieksą !!

hawros - 16 sierpnia 2011, 23:09:35 - *.akademiki.uni.torun.pl
ale marudzicie. nie moge was sluchac. kartki przechodza na lige ??

głomp - 16 sierpnia 2011, 23:10:11 - *.252.229.smslowianin.pl
dawien dawno III ligowa Flota podobnym wynikiem przegrała z II ligowym podbeskidziem tez po dogrywce. może Elanie starczyło sił tylko na 90 minut. Nie ma co się wzajemnie obrażać. Flota jako jedyna w dzisiejszych meczach z zaplecza ekstraklasy przeszła dalej , o czymś to świadczy. Albo liga taka kiepska albo zespoły w niej grające sa tak biedne ze kalkulują jak przetrwać do końca sezonu najmniejszym kosztem.

rw - 16 sierpnia 2011, 23:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda Elano
ale w lidze musi byc awans!!!!!porpostu musi teraz wasze są 3 punkty nie moze byc inaczej!
pozdrowienia dla Elany Z Cz[E]rwonej Łodzi!

hawros - 16 sierpnia 2011, 23:25:48 - *.akademiki.uni.torun.pl
nie ma co zbytnio zwalac na sedziego ale podkrecil sytuacje na boisku, trubunach i lawkach. O ile bramka na 1:2 mogla ale nie musiala byc ze spalonego o tyle bramka na 1:3 padla nawet nie po kontrowersyjnym karnym, tylko po karnym ktorego nie bylo. Otoz zawodnicy floty wyszli z wlasnej polowy dwoch na jednego. Zawodnik prowadzacy pilke po prawym skrzydle 10 razy mogl podac do zawodnika ktory myslal tylko aby nie spalic. Ale poszedl sam, obiegl jedynego obronce i byl faulowany jeszcze przed polem karnym, ale utrzymal sie przy pilce. w polu karnym dostal czysty wslizg a sedzia pokazal karny i czerwona. powinien byc rzut wolny nawet nie z krytycznego miejsca, bo ostro z boku. a kartka rowniez moglabyc zolta. to ze obok stal nie obstawiony zawodnik nie ma znaczenia. ale w tym momencie moze ciut nie jestem juz obiektywny. sytuacja ta, plus watplwy spalony sprawily z rownowagi zotalby wyprowadzony kazdy, komu na sercu lezy dobro elany. Rzuty kazrne bylyby sprawiedliwym rezultatem

NRSL - 16 sierpnia 2011, 23:50:39 - *.49.14.83
Szkoda pozdRo RUCH&ELANA Wieczna Sztama !

s - 17 sierpnia 2011, 1:22:50 - *.adsl.inetia.pl
Mariusz Sobolewski (103. minuta, Elana, za faul taktyczny), to po TATYCZNYM jest karny? hahahha

[R][W][E] - 17 sierpnia 2011, 7:42:54 - *.catv.net.pl
Nie ma już co płakać, Świnoujście to leszcze i za rok będą grać II lidze zachodniej a Elana w I lidze. Także Elanowcy szlifować pake na trybunach na przyszły sezon a piłkarze do boju w drugoligowych wioskach.

kibic Tura - 17 sierpnia 2011, 9:17:59 - *.icpnet.pl
TUR pokaże wam w piątek miejsce w szyku kopacze z Torunia.

kibic Tura - 17 sierpnia 2011, 9:21:30 - *.icpnet.pl

do [R][W][ - 17 sierpnia 2011, 12:40:04 - *.uznam.net.pl
kompleks mniejszości lecz na podwórku. W Świnoujściu jest miejsce na piłkę, a w Toruniu nie.
Przykład GKP z poprzedniego sezonu powinien wam to uświadomić, że jesteście mniejszością w mieście bo macie UNIBAX, tak jak Gorzów STAL. Nie pchajcie się do 1 ligi, po co zaczynać potem znów od okręgówki?

Bres - 17 sierpnia 2011, 13:57:06 - *.man.tk-internet.pl