16 października 2011, 18:53:28 - qmichal
Legia przełamała chorzowską niemoc

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1-0 (1-0) po bramce Danijela Ljuboji w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Tym samym klub ze stolicy zakończył fatalną serię meczów w Chorzowie. Legioniści nie wygrali ostatnich pięciu wyjazdowych spotkań z Ruchem, wliczając trzy mecze w Pucharze Polski. Ostatni raz Legia wygrała w Chorzowie z Ruchem niemal trzy lata temu - 21 listopada 2008 roku, kiedy zwyciężyła gospodarzy 1-0.

Pierwsza połowa stała na dość niskim poziomie. Oba zespoły grały bardzo zachowawczo i żaden nie zdecydował się śmielej zaatakować, co poskutkowało bardzo małą liczbą ciekawych sytuacji podbramkowych. W 2. minucie po dobrze rozegranej akcji gospodarzy niecelny strzał sprzed pola karnego oddał Marek Zieńczuk. Osiem minut później padł pierwszy celny strzał. Z dystansu silnie uderzył Michał Żyro, ale Michal Peškovič pewnie złapał piłkę. W 26. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zieńczuka instynktowny strzał oddał Maciej Jankowski, ale piłka znacznie minęła bramkę. Kwadrans później z rzutu wolnego uderzył Michał Żewłakow, a bramkarz Ruchu nie miał żadnych problemów ze złapaniem futbolówki. Tuż przed końcem pierwszej połowy goście objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Żyro z lewej strony Danijel Ljuboja precyzyjnym uderzeniem głową pokonał Peškoviča.

W drugiej połowie na boisku było nieco ciekawiej. W 54. minucie Zieńczuk uderzył z rzutu wolnego obok słupka. Chwilę potem gospodarze stworzyli sobie najlepszą do tej pory okazję do zdobycia gola. Maciej Jankowski zagrał przed pole karne do Wojciecha Grzyba, który strzelił z woleja tuż obok bramki. W 59. minucie legioniści mogli podwyższyć prowadzenie. Ljuboja podał do Ariela Borysiuka, który strzelił z dystansu w słupek. W 71. minucie Paweł Lisowski uderzył z dystansu obok bramki. W 81. minucie wprowadzony na boisko w drugiej połowie Paweł Abbott bardzo dobrze zagrał do wbiegającego w pole karne Arkadiusza Piecha, który oddał strzał w stronę dalszego słupka, ale Dušan Kuciak zdołał odbić piłkę na rzut rożny. Pięć minut później mogło być 2-0 dla gości. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Ljuboji, a ten trafił w stojącego na linii bramkowej Rafała Grzelaka i piłka nie wpadła do siatki. W 88. minucie dobrą okazję do wyrównania miał Abbott, jednak w sytuacji sam na sam z Kuciakiem oddał niecelny strzał.

16 października 2011, 17:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa
Danijel Ljuboja 45

Ruch: 33. Michal Peškovič - 3. Igor Lewczuk, 15. Rafał Grodzicki, 2. Piotr Stawarczyk, 20. Marek Szyndrowski - 6. Wojciech Grzyb (66, 8. Jakub Smektała), 31. Paweł Lisowski (79, 19. Rafał Grzelak), 23. Marcin Malinowski, 7. Maciej Jankowski (71, 9. Paweł Abbott), 5. Marek Zieńczuk - 18. Arkadiusz Piech.

Legia: 12. Dušan Kuciak - 2. Artur Jędrzejczyk, 6. Michał Żewłakow, 17. Marcin Komorowski, 14. Jakub Wawrzyniak - 33. Michał Żyro (66, 5. Janusz Gol), 21. Ivica Vrdoljak, 16. Ariel Borysiuk, 32. Miroslav Radović (84, 9. Manú), 31. Maciej Rybus (90, 18. Michał Kucharczyk) - 28. Danijel Ljuboja.

żółte kartki: Szyndrowski, Lisowski, Abbott, Lewczuk - Borysiuk, Gol.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 7000.

asd - 16 października 2011, 18:53:50 - *.adsl.inetia.pl
Legia w 83 minucie zdobyła prawidłowo bramke , a ten obrońca , który wybijał piłkę był conajmniej metr za linią , sędziowie najgorsi jakich widziałem w tym sezonie , tyle spalonych i sytuacji nie gwizdanych dramat ! Brawo Legia , najlepszy polski klub !

eee - 16 października 2011, 18:55:01 - *.adsl.inetia.pl
Legia na czwartym miejscu , z meczem w plecy , czyli teoretycznie duże szanse na pierwsze !
Brawo (L)EGIO !

jhjoa - 16 października 2011, 18:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch z czołówką nie potrafi grać...

szymon - 16 października 2011, 18:55:19 - *.adsl.inetia.pl
Legia , Lech ,śląsk, wisła niech uciekną w lidze i mistrzostwo się rostrzygnie w ostatnich kolejkach

as - 16 października 2011, 18:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Młody Żyro wygryzł Gola ze składu Doooobrze

Negative - 16 października 2011, 18:55:47 - *.dynamic.mm.pl
Ruch pretenduje do roli najwiekszych drwali ligi. Piekny antyfutbol. asa: Wisla to sa pany, ale sedziow w lidze. Ile procent budzetu klubu idzie na czarnych?

zioma(L) - 16 października 2011, 18:55:51 - *.olsztyn.mm.pl
Ruch lepsiejszy był

xxxx - 16 października 2011, 18:56:14 - *.rudaslaska.vectranet.pl
nie było kompletu????? co to sie stał cały świat niebieski a was tak mało???

mik - 16 października 2011, 18:57:12 - *.180.144.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
a pamietacie mecz ruch legia 0 1 ,45minuta P Wlodarczyk strzelil!!!!oj dawno bylo ale bylo

robrep - 16 października 2011, 18:59:31 - *.zone2.bethere.co.uk
Dla Legii należy się szacunek za występy tegoroczne LE. Mimo że nie przepadałem za tym klubem to szanuję w przeciwieństwie do wisły, której notorycznie pomagają sędziowie, a w Europie od lat lanie zbierają.

No name - 16 października 2011, 19:01:00 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Mecz z Legia ;D a Ruchu tak mało ... Ofermy

xxx - 16 października 2011, 19:01:00 - *.adsl.inetia.pl
przegrywac trzeba umiec smierdziele a nie po ostatnim gwizdku wyzywac przyjaciol z Zabrza w piatek czeka was to samo

olo - 16 października 2011, 19:01:31 - *.adsl.inetia.pl
@Faro
wiesz gdzie my mamy twój szacunek? głęboko w...

Faro - 16 października 2011, 19:01:37 - *.dip.t-dialin.net
Гegia niech dostanie baty od Rapidu Bukareszt w czwartek i bedzie wspaniale.
Cala Polska trzyma kciuki za Rumunow tego dnia!

flawko - 16 października 2011, 19:01:44 - *.play-internet.pl
słabo ruszek Haha INO GieKSa
GieKSa&Górnik
teraz Derby Powodzenia Torcida!!
!!!TrÓJKOLOrOWY CHOrZÓW!!!

tom - 16 października 2011, 19:02:08 - *.adsl.inetia.pl
@Faro : weź się ogarnij i wyjdź na dwór , nie znasz się to nie komentuj , bo już nie ma żadnych zaciągów do wojska , ze stadionem ? Legia go dzierżawi od miasta kolego , on nie jest całkowicie ich , więc to nie Legia 'buduje' stadion , a miasto Warszawa .

ddd - 16 października 2011, 19:03:55 - *.adsl.inetia.pl
Faro ogarnij się Ty jesteś anty-polakiem i z takich ludzi leje cała Polska , oby jak najmniej takich jak Ty , życzę śmi*rci dla takich jak Ty !

mietek - 16 października 2011, 19:06:16 - *.ssp.dialog.net.pl
@Faro: Za to Wisła, Cracovia, Śląsk, Korona i wielu innych to miały budowane za prywatne pieniądze... Jedź na grzyby.

ert - 16 października 2011, 19:06:40 - *.adsl.inetia.pl
nie patrzcie na to co ten 'faro' pisze , bo to jakiś gościu chory psychicznie ...

tasinho - 16 października 2011, 19:07:45 - *.opera-mini.net (*.180.212.39)
legia! co?
4-0 hehe
Tylko nie przegrać w rumunii osły jedne!

(L) - 16 października 2011, 19:07:49 - *.8.25.152
Faro wez chlopie tak sie napinaj jak narazie legia pokazuje sie z dobrej strony w lidze im idzie w LE tez wiec na napinaj sie pajacu......Pozdro Legia&Olimpia 4eVer

furiosi - 16 października 2011, 19:08:38 - *.debica.mm.pl
ej chlopaki przegraliscie z wisla krakow 3-2 :-) za rok ruch chorzow 2 liga wita!!!!!!!
tylko wisla krakow:P

furiosi - 16 października 2011, 19:09:42 - *.debica.mm.pl
tasinho wisla przegra fulham 0-5
co zrobic

MCW GKS PG - 16 października 2011, 19:10:42 - *.kampsys.3s.pl
głowa do góry niebiescy.za tydzień jazda ze szczewami.niebiesko-czerwone gliwice za tydzień są z wami

J\r/ 100% - 16 października 2011, 19:10:50 - *.rudaslaska.vectranet.pl
A w piątek w DErBACH będzie wpier....l dla smieRdzieli !!! I na boisku i poza nim !!!

Faro - 16 października 2011, 19:11:03 - *.dip.t-dialin.net
Гegia powstawała na Wołyniu, na Ukrainie.
Warszawiaki to przybysze ze wschodu, bo prawdziwa Warszawa zostala spalona w ´44 roku.
Panstwo komunistyczne nakazało osiedlic sie wschodnim bezdomym kułakom z wiejskich terenów Podola i Smolenszczyzny w odbudowywanej Warszawie.
Jestescie potomkami tych dzikich plemion. Kultury doznaliscie tylko dzieki poparciu organów PZPR.
Oto ta ruska Гegia i jej kibice z zafajdanej stolycy.
A dzisiaj rzadzi wami izraelita z AjTiAj i murzynska Pepsi-Cola. Słoma w butach, i beret na głowie to warszawskie STOL(y)COWIE

diego - 16 października 2011, 19:11:04 - *.toners.bg
Brawo Legia. Po meczu z Zagłębiem Lubin będzie lider

lol - 16 października 2011, 19:12:25 - *.dynamic.chello.pl
śmierdziele z zabrza wy patrzcie jak wy gracie

diego - 16 października 2011, 19:12:53 - *.toners.bg
Psy szczekają , karawana jedzie dalej

tasinho - 16 października 2011, 19:13:49 - *.opera-mini.net (*.180.143.252)
furiosi–haha z choinki się urwałeś i nie udawaj że jesteś kibicem Wisły,nie zasługujesz by nim być

Legia Mist - 16 października 2011, 19:15:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako kibic Legii,cieszę się bardzo ze zwycięstwa mimo słabszej gry,ale są 3 punkty i o to chodziło.W DErBACH życzę Górnikowi zwycięstwa,bo niemcom ze ŚMIErDZIELOWA kij w d... i widelec w oko.Tylko Legia,dzięki Zagłębie za wsparcie i pozdrawiam zgody.

furiosi - 16 października 2011, 19:15:35 - *.debica.mm.pl
w piatek derby dla ruchu:D
ruch wygra gornik zabrze 3-0
nie lubie gornika! wole ruch

Patrick - 16 października 2011, 19:16:38 - *.centertel.pl
Jestem kibicem. Mam pytanie kiedy Legia zostanie wykluczona z rozgrywek polskiej ekstraklasy. Niech grają w sęrbii. W końcu radovic i ljuboja to serowie. Pewnie tam antysemickie a tym samym antypolskie okrzyki i oprawy spotkają sie z uznaniem. Patrząc na mecz z ruchem stwierdzam ze legia psuje polską lige bo okazuje sie ze moźna wygrac na stojaco. Nie trzeba s4e angaźowac moźna mieć w powaźaniu kibiców chcących obejrzeć dobry mecz dla legii liczą sie tylko punkty. Tó przez nich polsk4 futboł przeźywa kryzys

OiK - 16 października 2011, 19:17:16 - *.aster.pl
Dobra, Jenis. Jedź tego Nadarzyna, bo chopaki marzną.

robrep - 16 października 2011, 19:18:32 - *.zone2.bethere.co.uk
Faro człowieku dobrze się czujesz? Jestem ze świętokrzyskiego i w Wa-wie dużo ludzi jest, którzy tam wyjechali za pracą z mojego regionu.

furiosi - 16 października 2011, 19:19:07 - *.debica.mm.pl
tasinho idz odrobic lecje jutro do szkoly bo nie chodzisz na mecz do wisky! czwartek nie ide na mecz fulham wole pic piwo w barze z kumplami ogladac mecz

robrep - 16 października 2011, 19:19:41 - *.zone2.bethere.co.uk
Patrick to Koronę też przeniesiesz???

bob_budown - 16 października 2011, 19:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Patrick: Grajcie tak, aby chociaż trochę zagrozić Legii grającej na stojąco to może pomyślimy o truchtaniu

furiosi - 16 października 2011, 19:21:07 - *.debica.mm.pl
tasinho nie jestes z kraka! nie pisz bzdur kochanej wiselki uspokoj sie dzieciaku:D

````````z Ludowego!````````

tasinho - 16 października 2011, 19:22:52 - *.opera-mini.net (*.146.61.253)
no to widać że jesteś telewizyjnym kibicem hahaha.. ty nawet z krakowa nie jesteś

santa66 - 16 października 2011, 19:23:07 - *.dynamic.chello.pl
Faro,dawno takiego gł**pka jak ty nie czytałem.

Giovanni - 16 października 2011, 19:23:42 - *.play-internet.pl
Faro wez się ogarnij dzieciaku

tasinho - 16 października 2011, 19:24:33 - *.opera-mini.net (*.146.61.253)
"debica"

PG - 16 października 2011, 19:25:30 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda Ruchu , a Gieksa jaka ma frekfencje na meczach

evertonian - 16 października 2011, 19:28:35 - *.189.181.93-static.easy-com.pl
Pozdrowienia z Wielkopolski. Ta Legia może się podobać - ambitna, żywa, walcząca zawsze o zwycięstwo; zupełnie inna niż "erze Urbana". W czwartek trzymamy za was kciuki w Bukareszcie, a 30 czekamy na Was w Poznaniu. Podobno 20 tyś. biletów już poszło - szykuje się wielki klasyk.
P.S Uważam, że każdy normalny Polak może po części czuć się legionistą - wszak Legię założyli właśnie legioniści największego z Polaków - Marszałka Józefa Piłsudskiego!

Długi - 16 października 2011, 19:28:45 - *.centertel.pl
Faro zbiera truskawki u Germańców i od razu czuje się jak człowiek z zachodu...

kupa - 16 października 2011, 19:31:30 - *.22.185.87
Obstawiamy kto kupi Swierczoka z PB
Legia, Lech, Wisła ?
Typek kolejne 2 bramy ma dzisiaj a mecz trwa, co pilke dotknie to bramka^^

milowy - 16 października 2011, 19:39:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co do meczu.My Kibice Ruchu nie powinniśmy się wstydzić że przegraliśmy mecz,z przeciwnikiem klasowym(jak na polskie warunki)Chociaż z gry wcale tego meczu nie musieliśmy przegrać,natomist,nie rozumiem jednej kwesti,mianowicie tego że jest napisane że mecz oglądało 6500 tys widzów.Panowie (lub Panie)co wy robicie!!Na meczu było co najmniej 8 tys ludzi!!Nie zaniżajcie nam frekwencji.

:) - 16 października 2011, 19:39:26 - *.ssp.dialog.net.pl
@kupa,
ja obstawiam Wisłę(Płock),
Lecha(Rypin) i
Legii(Bemowo)

fanatiko 6 - 16 października 2011, 19:49:09 - *.162.62.102.interplus.com.pl
Brawo LEGIA pozdrowienia z Sosnowca Zagłębie jest tylko jedne gdzie ta wiara co przetrwała jak mozna spiewać na dobre i na złe jak teraz was niema na Ludowym (ZAGŁĘBIE LEGIA DO KOŃCA MOICH DNI )

niezadowol - 16 października 2011, 19:53:33 - *.9-3.cable.virginmedia.com
Co miała znaczyć ta flaga "Oberschlesien"? Czy to już Niemcy?

Elana - 16 października 2011, 20:13:15 - *.centertel.pl
LJUBOJA jaki gwiazdor nawet nie podziękował młodemu za extra wrzutke, jaki frajer z niego myśli ze jest pępkiem świata nie znoszę tego ciecia!!!

eee - 16 października 2011, 20:14:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Legia przełamała chorzowską niemoc"
---------
2 mecze w Chorzowie bez wygranej - też mi wielka "niemoc"...

Lędzic - 16 października 2011, 20:19:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zastanawia mnie, dlaczego dyskutujecie z czymś takim jak "Faro".

jaja - 16 października 2011, 20:22:23 - *.zone3.bethere.co.uk
Elana
To obejrzyj jeszcze raz dokladnie to samo...i zobaczysz, ze bylo jednak inaczej!

Brawo Legia !!!
Za rok swietujemy wasze Mistrzostwo Polski i nasz powrot do Ekstraklasy!
POGON & LEGIA

dragan - 16 października 2011, 20:28:57 - *.play-internet.pl
Problem jest taki, że jeśli Ruch chce coś w tej lidze znaczyć (grą na to zasługuje) to musi nauczyć się wygrywać ważne mecze. Pechowe porażki ze Śląskiem, Wisłą i Legią świadczą, że to nie jest jeszcze maksimum tego co Fornalik może z nich wycisnąć. Na wiosnę oczekuję więcej kunktatorstwa! Dobrym wrażeniem do pucharów nie awansujemy. A co do frekwencji to żenujące już to zaniżanie. Nie chce mi się bawić w liczby, ale gdyby każdy siedział na swoim miejscu a nie stał na koronie i między rzędami, to nikt nie śmiałby napisać o jakichś nieprawdziwych 6,5 tys.

ted niebie - 16 października 2011, 20:29:21 - *.katowice.multimetro.pl
Niestety wygral zespol lepszy gratulowal wam nie bede ))) widzow 6.5tys ???? haha dobre na oficjalnej Ruchu sprzedane 8500 bileto i tyle podane a ty 6.5tys?? hej moderatorze a ydzyn tymu na gieksie 1500widzow . i zodno strona internetowa sie niy pochwalila . BRAWO 90minut za obiektywizm w Katowicach TYLKO RUCH

dzik - 16 października 2011, 20:36:45 - *.net011-g1.isko.net.pl
ale ruch wielki blamaz chociaż remis wstyd

normalny - 16 października 2011, 20:38:00 - *.204.95.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żabole kery sie cieszom zwyciestwa goroli co za Hanysy ale żenada

KSG - 16 października 2011, 20:39:05 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Legia. Spokojnie pyknęliście rucha. Warszawski zespół był lepszy. ruch to obiektywnie mówiąc srodek tabeli jesli nie walka o utrzymanie.

(L) - 16 października 2011, 20:39:18 - *.205.122.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
elana wy to macie do gadania wiele najpierw wsioki cos ugrajcie w lidze aaaa sorry wasz buracki klubik w II lidze gra....taki piłkarz jak Ljuboja nigdy u was nie zagra

MaRiusz - 16 października 2011, 20:47:45 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe wszystkie sektore zapelnione a tylko 6,500... Co do cy9anow to rozwala mnie napina z trojkolorwym chorzowem ! :D Ekstraklasa albo smierc? Powodzenia z rozwojem za rok w lidze

R - 16 października 2011, 20:56:14 - *.telpol.net.pl
Jankowski twoje dni są policzone chyba że pykniesz ruskim żabolom jedną bramke więcej,a jak nie to pitej do w-wy.

cwajka - 16 października 2011, 20:59:49 - *.netland.3s.pl
90 min...skad wy bierzecie te dane???prawie caly stadion ludzi,a wy piszecie 6.5 tys????

pawlonik - 16 października 2011, 21:14:12 - *.walbrzych.dialog.net.pl
Ruch nic się nie stało

KSG - 16 października 2011, 21:15:56 - *.free.aero2.net.pl
Haha, Jankowski jak sobie gadał z kumplami-kibicami z Legii. Ale mają zawodnika ruchowcy... :D

eRka - 16 października 2011, 21:24:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
narzeko każdy że Ruch niemiecki... a chyba najwięcej poloków gro u niebieskich
Ruuuch

starykibic - 16 października 2011, 21:30:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia ograła Ślązaków, bo była lepsza, miała piłkarsko więcej do zaoferowania. Chorzowska pycha została ukarana - wypowiedzi przed meczem niektóre bardzo buńczuczne, a okazało się, że przeciwko Legii i Wrocławowi atut własnego boiska to za mało. Legia po poprzedniej przerwie na reprezentacje miała doła. Ale widac Skorża wyciągnął wnioski, a piłkarze poważnie potraktowali swoje obowiązki. Brawo. Cieszy marsz w górę tabeli

KSG - 16 października 2011, 21:38:00 - *.free.aero2.net.pl
Ruch no prawda, że wielu Polaków gra i to bardzo dobrze ale na trybunach wiela mosz Poloków i te transy, że my nie sa Polacy i te ohydne śpiewy że Polska bez Śląska. Korfanty się w grobie przewraca tak samo jak i powstańcy. Jest możliwość, żeby u was na meczach pojawiała się fana 'Ruch Chorzów' w biało-czerwonych barwach? Bo przecież są u was Ślązacy-polscy patrioci a fany ich reprezentującej nie ma.

MksKorona - 16 października 2011, 22:04:51 - *.opera-mini.net (*.63.12.16)
do szymon@ zapomniales o Koronie ktora napewno nie da sobie odskoczyc. Mecz teraz w Lubinie powiedzmy nawet niech bedzie remis.. potem 2 mecze u siebie z lkesem i belchatowem ;) takze napewno rounda skonczy sie wysoko dla Korony. Mysle ze w pierwszej 5 albo nawet i 3 zostana przez jesien.

Midway - 16 października 2011, 22:28:55 - *.adsl.inetia.pl
6500?? Chyba kogoś postraszyło! Stadion pełen ludzi! Minimum 8 500 kiboców! Skąd wy bierzecie te liczby??!! Szkoda Ruchu

Hardcore - 17 października 2011, 8:51:03 - *.play-internet.pl
Dużo nerwów mnie kosztował ten mecz. Na szczęście jest to po Co przyjechaliśmy - 3 pkt. Brawo Legio za wymęczenie zwycięstwa!

złocisty - 17 października 2011, 9:25:35 - *.adsl.inetia.pl
tRudno jedziemy dalej!!!

crylan - 17 października 2011, 9:36:25 - *.ip.netia.com.pl
ale kopanina.....ale najwaznisze 3pkt.
i brac Piecha do Legii.....super grajek!
Jankowski musi jeszcze pograc bo to nie jest gotowy zawodnik....ale Piecha juz na wiosne brac do Legii! ;)

Piech - 17 października 2011, 9:41:29 - *.dip.t-dialin.net
Jankowski Co ? Ty juz dobrze wiesz co !!!

furiosi - 17 października 2011, 9:56:15 - *.play-internet.pl
tasinho wczoraj byłem u kuzyna w debicy! bo jestem w robocie w krakowie!!!!
tasinho nie blaznij papugo spotkamy sie dzis o 15 na rynku bede czekal. Ciekawe nie jestes z kraka.
nara

furiosi - 17 października 2011, 9:59:20 - *.play-internet.pl
tasinho on jest dzieciakiem bo jest w szkole:-)
wisla-fulham 0-5
widzew-Łks 1-1

Boniek - 17 października 2011, 10:44:52 - *.kampsys.3s.pl
szkoda ruchu

mca - 17 października 2011, 11:17:50 - *.polsat.net.pl (*.5.130.152)
Chyba nie będę zbyt orginalny ani zaskakujący innych, ale zdecydowana większoć Warszawy (Legii) będzie w derbach kibicować Górnikowi!
Ja przynajmniej zrobię to za śp. mojego brata ciotecznego - który kibicował Górnikowi.
Nie dla klubów niemieckich!

nyrool - 17 października 2011, 12:15:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapraszamy do Poznania 75 zł bilet i koniec protestu WL i klienci z Biedronki wypelnia 43 000 stadion!!!! A Na Kosinie Warta Rodowici!!!!

BOBIK KSG - 17 października 2011, 12:42:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Legia, niech zyje cenzura

BOBIK KSG - 17 października 2011, 12:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakby ktorys w tej redakcji nie wiedzial kreple to paczki? za paczki dajecie bany? rewelacja, niech zyje cenzura na 90 minut, brawo Legia

e-g - 17 października 2011, 13:20:39 - *.wmbp.edu.pl
gratuLacje Warszawa

p.s - 17 października 2011, 13:22:22 - *.wmbp.edu.pl
|_ & €lblag

d0min22 - 17 października 2011, 13:25:49 - *.pl
BOBIK KSG typowe szczewo cieszyć się z zwycięstwa goroli z w-wa porażka sama w sobie

bażant - 17 października 2011, 14:43:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co za liga poziom żenujący cały czas kopanina Legia chociaż próbowała grać w piłkę za to Ruch z premedytacją doprowadzali do tej padliny

BOBIK KSG - 17 października 2011, 14:43:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oczywiscie ze sie ciesze, szkoda ze nie dostaliscie 3

R - 17 października 2011, 15:20:08 - *.telpol.net.pl
wybaczymy ale z ruskimi barwami z Zabrza trza nie przegrać a jak wygromy to trocha nawciepuja co niekierym

TRŚL - 17 października 2011, 16:44:59 - *.11.66.149
Za tydz DErBY zoboczymy kto bd lepszy ;] widza że piastuchy liża dupsko smRodom?:D

NRŚL - 17 października 2011, 17:18:43 - *.rudaslaska.vectranet.pl
flawko - jak Ruch jest slaby to jako jest gejksa? haha
J\r/ 100% - przypomniec ci zdazenia na bykowinie? :D "Porsche, torpedy, megabity – nic nie jest szybsze od Waszej "ekipy" "
NIEBIESKA RUDA ŚLĄSKA

Giovanni - 17 października 2011, 18:45:32 - *.play-internet.pl
Jako kibic Legii wolę zgode z Pogonia Szczecin niż z Zagłębiem Sosnowiec

LEON KSG - 17 października 2011, 19:48:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
przypomnijcie se co zrobilscie 3 tyg temu, nawet nie przyjechaliscie, poogladaliscie i tyle bylo rucha

Brom - 17 października 2011, 21:10:03 - *.204.125.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
na wstepie nie czytałem poprzednich wpisow, jezeli sie powtorze to trudno
tego leakrza legii to trzeba wyrzucic, gosc podchodzi do wawrzyniaka, krew sie leje , otwarta rana, a ten gosc bez rekawiczek gumowych go opatruje, Skandal ! W zadny klubie, wróć żaden szanowany lekarz by tak nie zrobil ale ten mial mistrza.
Lepiej zwrocic teraz uwage niż ktoś sie czym zarazi, ja bym sie przebadał. proponuje to samo lekarzowi i zawodnikowi

nyrool - 18 października 2011, 11:13:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapraszamy Legie do Poznania bilety tanie jak barszcz 75 zł za bilet!! Szef WL was zaprasza!!! Biedzie cały Stadion 43 000 w tym wiele rodzin wyeksmitowanych przez Szeryfa WL!!!! jeszcze Wiecej dla Poznania wyeksmitowanych Rodowitych mieszkańców od 200 lat!!! Stare dzielnie Wilda , Jeżyce i Łazarz pozdro szef WL!!! Zrobcie bilety po 100 zł to cała wiejska WLKP zjedzie i na Legii bedzie 70000!!!!Aha niech doping prowadzą dzieci i Pan Żarówa z 4 trybuny co raz jest Warciarzem raz Lechitą innym razem widywany jest na Głównej jako szef kibiców Polonii Poznań !!!!

nyrool - 18 października 2011, 11:17:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aha jeszcze za tanie bilty 200 zł !!!To Jest cena za Legie!!! Oj zawsze Legia była droga ale 200 zł ma być w sezonie 2012/2013!!! Kryzys ominął Poznań ii sezonie 2013/2014 bilety beda po 300 zł!!!

nyrool - 18 października 2011, 11:20:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu ta Legia taka droga? Chyba ze złota ale na Giełdach złoto bije rekordy!! A zarzad Lecha i WL prosimy o bilety po 100 zl na kazdy mecz Na Jesień 2011!!!!1

Nyrolo - 18 października 2011, 23:13:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byełem dziś w kasach po bilet za 75 zł kolejki nie było!!!Ale kasjerka mówiła że zrobią podwyżke przed meczem i bedą po 100 zł i 150 zł!!! Dużo ludzi z małych miasteczek przyjedzie w sobotę i kup te drogie bilety bo Lech ma kibiców raz w roku jak gra z Legia Warszawa!!! Dla tych kibiców ważna nie jest cena oni nawet zapłacą i 200 zlotych by zobaczyć najpiękniejszy i najdroższy w Polsce Estadio wybudowany za pieniądze Poznańskich podatników!!!! Bardzo lubimy chodzić na mecze gdy bilety są po 100 zl i 150 zł bo jesteśmy Modern Kibice Lecha z 4 trybuny i nie lubimy tych co mówią ze na Lecha są za drogie bilety!!!!!