2 maja 2012, 19:09:06 - euzi
Gol Macieja Rybusa

Maciej Rybus strzelił swoją drugą bramkę dla Tierieka Grozny w meczu 42. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Wołgą Niżni Nowogród. Reprezentant Polski strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów dał swojej drużynie prowadzenie 2-1, a spotkanie zakończyło się ostatecznie wygraną gości 3-1 (0-1). Rybus asystował także przy bramce na 1-1.

2 maja 2012, 17:15 - Niżni Nowogród (stadion Łokomotiwu)
Wołga Niżni Nowogród 1-3 Tieriek Grozny
Aleksandr Szulenin 11 - Igor Lebiedienko 66, Maciej Rybus 72, Zaur Sadajew 79 (k)

żółte kartki: Andriej Kariaka, Gia Grigalawa, Siergiej Biendź, Nikita Malarow - Oleg Iwanow.

sędziował: Maksim Łajuszkin (Moskwa).

Całe spotkanie rozegrał Piotr Polczak, a poza składem pozostał kontuzjowany Marcin Komorowski. Pełne 90 minut zaliczył także Rybus. Tieriek aktualnie walczy o utrzymanie w lidze bez konieczności gry w barażach i na dwie kolejki przed końcem sezonu ma cztery punkty przewagi nad trzynastymi w tabeli (piątymi w grupie spadkowej) Kryljami Sowietow Samara.

fan - 2 maja 2012, 19:28:45 - *.aster.pl
To właśnie Rybus powinien grać na Euro a nie jakiś Peszko, który w 3 sytuacjach sam na sam nie potrafi wykorzystać żadnej i kłóci się z taksówkarzami

Smuda - 2 maja 2012, 19:34:42 - *.ssh.gliwice.pl
Zostałeś powołany!

Pisz - 2 maja 2012, 19:37:37 - *.ae1x201.dibhala.lubman.net.pl
Pomoże mi ktoś? szukam danych dotyczących przychodów z tytułu sprzedaży praw telewizyjnych z MŚ i EURO, możliwie jak najwięcej turniejów.
Wiem, że to z innej beczki, ale szukałem dosc długo i zwątpiłem.. Pisze tutaj, bo jestem tu często, i wiem, że macie "pojęcie" i dobre źródła.
Pozdro

Rafał - 2 maja 2012, 19:53:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahahhaa pseudo znawcy Rybus kopie gdzieś na stepie a Peszko w Bundeslidze. A pseudo znawcy podniecaja sie zenujacym rybusem.

Anty Smuda - 2 maja 2012, 19:59:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O której i gdzie można obejrzeć powołania Smudy?

INFORM - 2 maja 2012, 20:31:45 - *.Red-88-30-104.staticIP.rima-tde.net
Dzis Smuda poda nastepujace nazwiska : Bramkarze - Szczesny, Tyton, Fabianski, Skorupski. Obroncy - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wojtkowiak, Perquis, Komorowski, Jodlowiec, Kaminski, Wawrzyniak, Boenisch. Pomocnicy - Blaszczykowski, Obraniak, Wolski, Rybus, Borysiuk, Polanski, Matuszczyk, Dudka, Majewski, Pawlowski, Mierzejewski, Murawski, Grosicki, Zyro. Napastnicy - Lewandowski, Sobiech, Jankowski, Brozek. Jest to lista 32 nazwisk. Na turniej jak wiadomo pojedzie 23. Pozdrawiam

Alojz - 2 maja 2012, 20:35:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"meczu 42. kolejki rosyjskiej ekstraklasy"