24 maja 2012, 21:29:47 - sir_lucas
U-18: Portugalia 2-1 Polska

W drugim meczu rozgrywanego w Portugalii Torneio Internacional de Lisboa reprezentacja Polski U-18 przegrała z zespołem gospodarzy Portugalią 1-2 (0-2). W sobotę o 10:30 Polska rozegra ostatni mecz w turnieju z zespołem Słowacji.

24 maja 2012, 19:40 - Oeiras (Estádio Nacional)
Portugalia 2-1 Polska
Frederic Maciel 17, Marcos Lopes 41 - Tomasz Kędziora 84

Portugalia: Miguel Oliveira - Fábio Cardoso (64 Tobias Figueiredo), Rafael Floro (64 Jorge Azevedo), Frederic Maciel (46 Helder Costa), Rudinilson Silva, Pedro Rebocho, Alexandre Frade (84 Luis Cortez), Filipe Oliveira (77 Iuri Medeiros), Leandro Silva (84 João Teixeira), Marcos Lopes (64 Carlos Chaby), Bocar Djumo.

Polska: Mateusz Taudul - Robert Sulewski (46 Adrian Liberacki), Tomasz Kędziora, Radosław Robakowski, Steven Bentka (60 Łukasz Kacprzycki) - Łukasz Wroński (46 Piotr Jaroszek), Wiktor Witt, Hubert Otręba (60 Patryk Malinowski), Kamil Włodyka (60 Paweł Wojowski) - Wiktor Bagiński, Martin Kobylański (46 Mateusz Janeczko).

żółte kartki: Bocar Djumo, Alexandre Frade, Jorge Azevedo, João Teixeira.

sędziował: Marek Mastiš (Słowacja).

W drugim dzisiejszym meczu reprezentacja USA zremisowała ze Słowacją 0-0.

Lenin - 25 maja 2012, 13:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze 2 , 3 lata i taka Portugalia będzie popuszczać ze strachu na myśl o meczu z Polską

obserwator - 25 maja 2012, 14:17:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Najlepsi w tym meczu: T. Kędziora i A. Liberacki ten drugi po wejściu na boisko uporządkował całą grę polskiej obrony.

iks - 26 maja 2012, 15:16:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl