13 października 2012, 15:00 - Brzesko (stadion Okocimskiego KS)

Okocimski KS: 1. Dawid Mieczkowski - 22. Konrad Wieczorek, 32. Radosław Jacek, 14. Rafał Cegliński, 4. Mateusz Wawryka - 82. Marcin Szałęga, 26. Tomasz Baliga (72, 6. Valentin Jeriomenko), 8. Piotr Darmochwał, 23. Robert Trznadel (81, 9. Tomasz Ogar), 17. Iwan Łytwyniuk - 10. Paweł Smółka (67, 91. Łukasz Zaniewski).

Arka: 13. Michał Szromnik - 22. Damian Krajanowski, 3. Krzysztof Sobieraj, 33. Tomasz Jarzębowski, 7. Piotr Tomasik - 8. Marcus Vinícius (83, 30. Maciej Górski), 19. Michał Rzuchowski (84, 31. Bartosz Brodziński), 15. Radosław Pruchnik, 14. Mateusz Szwoch (71, 21. Patryk Jędrzejowski), 20. Marcin Radzewicz - 9. Piotr Kuklis.

żółte kartki: Łytwyniuk, Jeriomenko - Jędrzejowski.

sędziował: Mariusz Korzeb (Warszawa).
widzów: 1000.

źródło: własne / Okocimski KS Brzesko

siwe włosy - 13 października 2012, 16:54:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Witamy! Pierwsza połowa meczu Okocimski-Arka nie była zbyt ciekawa. Przemek momentami przysypiał i po jego uśmiechniętej minie wnioskowałem że śni mu się wygrana z Anglią. Ehh, to by było piękne… Ale do rzeczy, gdy wszystkim na stadionie wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym wynikiem, rzut wolny mieli goście. Do piłki podszedł Mateusz Szwoch, uderzył, trącił ją jeszcze Marcus da Silva i do przerwy Arka prowadziła 1:0. W przerwie wszystkich zaspanych kibiców ożywił występ pięknych cheerleaderek. Ten występ pobudził też piłkarzy, bo druga część gry od początku wyglądała o wiele lepiej od tej pierwszej. W 48.minucie Okocimski zdobył wyrównującego gola. Po dośrodkowaniu z wolnego ładną główką popisał się Smółka i w Brzesku mieliśmy remis. Jak się okazało, taki wynik utrzymał się jednak do końca meczu. Po tym spotkaniu Arka jest na 6.miejscu w tabeli i najprawdopodobniej pozostanie na nim do końca tej kolejki. Natomiast sytuacja „Piwoszy” nadal jest nie do pozazdroszczenia. Zespół jest na 16.miejscu w 1.LIDZE, a dziś wieczorem może wyprzedzić go jeszcze ŁKS. Pozdrawiamy, dziadek Siwe Włosy i Przemek!

ABG - 13 października 2012, 16:56:37 - *.dynamic.chello.pl
Waleczni Piwosze ole !!!

Sław - 13 października 2012, 16:58:02 - *.ip.netia.com.pl
Normalnie płakać się chce jak się taki mecz i wynik widzi !!! Co wy robicie, Arkowcy co wy robicie !!!!
1 liga to szczyt tych grajków !!! Nemec - dziękujemy !!! Może Piotrek Rzepka ?!

Loko - 13 października 2012, 16:58:37 - *.cust.tele2.se
Musze sie napić. Kuklis takie pudło @#%$*

git Zoltar - 13 października 2012, 17:02:41 - *.net.brewet.pl
Arka Gdynia postrach turniejów ministrantów.

maner - 13 października 2012, 17:07:19 - *.play-internet.pl
Dajcie jeszce Petrowi 5 lat na awans.....może mu się uda.

luck - 13 października 2012, 17:09:43 - *.dynamic.chello.pl
arkowcy zamiast cieszyc sie z sukcesów na zapleczu placza dziwne czego wy oczekujecie ???

abedi - 13 października 2012, 17:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze 1-2 mecze i Okocimski zacznie wygrywac.

kibic (L) - 13 października 2012, 17:36:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Śledzie dla Was remis na wyjeździe to sukces czego ten płacz zawsze to dodatkowy punkt który oddala Was od spadku.

usedom - 13 października 2012, 17:46:40 - *.uznam.net.pl
Brawo OKS ! szkoda ,że nie wygraliście,ale jak nie można wygrać to trzeba zremisować ! Pozdro z TWIERDZY UZNAM !

zawiszak - 13 października 2012, 17:48:48 - *.centertel.pl
brawo ara!utrzymacie się chyba?

Legnica - 13 października 2012, 17:56:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gratuluje Okocimski.Walczyć a będzie ok.

srarka - 13 października 2012, 18:06:17 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
I kupon na prawie 4 stowy nie wszedl przez Arke hej!

Karol - 13 października 2012, 18:15:20 - *.rybnik.vectranet.pl
Nie wierze w Arkę co wyprawia. Z takim Składem powinni wygrywać mecze np. z takimi rywalami jak okocimski brzesko...

pentko - 13 października 2012, 19:21:55 - *.68.80.33.ostrow80.tnp.pl
nie było żle ale mogło być lepiej, mecz był do wygrania gdyby głupi faul Jacka daleko od bramki , a i Mieczkowski mógł sie lepiej zachować bo to nie był strzał nie do obrony, Widać że coć drgnęło tylko poprawić skuteczność. szcun dla kibiców Arki było ich koło 200 , ale dopingiem swojej drużyny mnie nie powalili - na słabą 3 kę , myśle że byli zmęczeni po podróży autobusami . Teraz wygrać wreszcie w Katowicach i jedziemy z góry do przodu.

do Karol - 13 października 2012, 20:02:36 - *.116.193.107.debica193.tnp.pl
Nazwy klubów pisz z Wielkiej Litery!

Katowitz - 13 października 2012, 20:21:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Okocimski okazuje sie że nie taki słaby .Trema I- ligowa mija i zwycięstwa przyjdą.

Kibic - 13 października 2012, 20:37:25 - *.brzesko212.tnp.pl
Okocimski naprawdę jest dobrym zespołem ale zawsze jest coś nie tak , brakuje doświadczenia . Dziś byli lepsi od Arki i gdyby się skończyło 3/4:1 dla OKSu to nikt nie powinien mieć większych pretensji . Z Grudziądzem brakło szczęścia + nieuznany karny , z Miedzią niewykorzystana piłka meczowa , z Niecieczą głupie błędy w obronie , w Swinoujsciu OKS na pewno nie słabszy niż Flota , z Sandecją zadecydowała głupota Wieczorka i bezmyślne osłabienie zespołu podczas prowadzenia , z Tychami tez Okocimski lepszy ale GKS 3 strzały - 3 gole . Więc gdyby Piwosze mieli 10-15 punktów więcej to wtedy odzwierciedlaloby ich prawdziwą siłe .

Brzyscok - 13 października 2012, 21:39:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kolegi o pseudo Kibic. Troszke żeś Jasiu popuścił fantazje. Okocimski to drużyna raczej słaba ale ta liga pokazuje że takich jest więcej i tak rozumiałbym twoją wypowiedź a te 10-15 punktów to cie letko poniosło zdaje mie się.

kukla - 13 października 2012, 21:46:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaniewski,Zaniewski k.rwa Łętocha przestań go wpuszczać na boisko bo mnie krew zaleje. Wiem że on jest młody i perspektywiczny ale do piłki trzeba mieć choć trochę talentu a ten chłopak go nie ma. Żenujący jest każdy jego występ.

brox - 13 października 2012, 21:52:23 - *.centertel.pl
brawo . brawo jeszcze jeden mecz i nastepne mieszkanko sobie kupie w gdyni . brawo sobi dzieki .

mariko - 14 października 2012, 0:07:10 - *.180.205.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo piwosze. Jestem kibicem kolejarza ale cieszą mnie także wszystkie sukcesy drużyn z małopolski. Pozdrawiam

agkś - 14 października 2012, 12:52:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niesamowite w wątku o Arce na próżno szukać wpisów arkowców i tych "upośledzonych z de" i tych mieniących się kibicami z grupy "net-holligans" .

Zibixxx25 - 14 października 2012, 15:38:52 - *.range86-140.btcentralplus.com
aleś ty głupi powyżej, za to net-hools z danzinga rzadzi jak trza!!!

AG - 14 października 2012, 20:11:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po meczu tracimy dwie flagi na rzecz połączonych sił Okocimskiego&Niecieczy&Kolejarza Stróże.
Poza tym biją nas przez godzinę i oblewają zimną woda. Fajny wyjazd był.

Craxa - 15 października 2012, 7:35:00 - *.domtel.ptc.pl
Kibice Arki zachowywali się bez zarzutu. Trochę cichutki był doping jak na te 200 gardeł bo Grupa 50 osób z Okocimskiego była głośniejsza.