5 października 2013, 19:54:33 - Tony
Pogrom nad Odrą

W najciekawiej zapowiadającym się sobotnim meczu T-Mobile Ekstraklasy Pogoń Szczecin wysoko przegrała 1-4 (0-1) z Górnikiem Zabrze. Bramki dla gości strzelali Łukasz Madej, Krzysztof Mączyński, a dwukrotnie do siatki gospodarzy trafił Mateusz Zachara. Honorowego gola dla "Portowców" zdobył natomiast Donald Djoussé. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Andradiny.

Mecz od mocnego uderzenia rozpoczęli goście, którzy już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie. Po wyrzucie piłki z autu Zachara zagrał piłkę głową do Madeja, a pomocnik Górnika najpierw bardzo łatwo ograł Wojciecha Gollę, a następnie w sytuacji sam na sam bez najmniejszych problemów pokonał Radosława Janukiewicza. W 25. minucie dwukrotnie uderzali goście, jednak strzał Zachary z około dwudziestu pięciu metrów został zablokowany przez obrońców, z kolei próba Mariusza Przybylskiego z podobnej odległości przeleciała nad poprzeczką. Tuż przed przerwą indywidualną akcję w polu karnym gospodarzy przeprowadził Przybylski, po czym wyłożył piłkę nadbiegającemu Madejowi, jednak tym razem strzał pomocnika zabrzan instynktownie obronił Janukiewicz.

"Portowcy" starali się budować akcję poprzez atak pozycyjny, jednak w większości przypadków brakowało ostatniego podania, w związku z czym w pierwszej połowie nie stworzyli oni większego zagrożenia pod bramką Pāvelsa Šteinborsa.

Druga połowa, podobnie jak pierwsza, znakomicie rozpoczęła się dla zabrzan. Cztery minuty po przerwie Seweryn Gancarczyk dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a futbolówkę do siatki głową skierował Zachara. W 56. minucie Takafumi Akahoshi zagrał płaską piłkę wzdłuż bramki Górnika, lecz Hervé Tchami ofiarnym wślizgiem nie zdołał wpakować jej do siatki. Cztery minuty później bardzo aktywny tego dnia Madej przeprowadził indywidualny rajd po lewej stronie boiska, wpadł w pole karne i uderzył płasko przy bliższym słupku, ale tym razem Janukiewicz nie dał się zaskoczyć.

W 61. minucie fatalny błąd popełnił wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Andradina, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Sergeia Mošnikova i sędzia bez wahania pokazał pomocnikowi Pogoni czerwoną kartkę. Do ustawionej na dwudziestym piątym metrze piłki podszedł Mączyński i fantastycznym uderzeniem zdobył kolejną bramkę dla gości. W 75. minucie w słupek z ostrego kąta trafił Zachara. Trzy minuty później Pogoni udało się strzelić honorową bramkę. Z lewej strony boiska dośrodkował Takuya Murayama, z piłką minął się Šteinbors, a do pustej bramki futbolówkę głową wpakował Djoussé. Dziewięć minut później zabójczy kontratak wyprowadzili goście. Po dwójkowej akcji Bartosza Iwana z Zacharą ten ostatni wpakował piłkę do pustej bramki.

5 października 2013, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 1-4 Górnik Zabrze
Donald Djoussé 78 - Łukasz Madej 8, Mateusz Zachara 49, 87, Krzysztof Mączyński 62

Pogoń: 84. Radosław Janukiewicz - 21. Wojciech Lisowski, 3. Maciej Dąbrowski, 14. Wojciech Golla, 28. Mateusz Lewandowski (59, 10. Donald Djoussé) - 8. Jakub Bąk (46, 56. Hervé Tchami), 17. Maksymilian Rogalski, 20. Bartosz Ława (58, 5. Andradina), 27. Takafumi Akahoshi, 13. Takuya Murayama - 11. Marcin Robak.

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Paweł Olkowski, 23. Boris Pandža, 22. Seweryn Gancarczyk, 4. Rafał Kosznik - 18. Łukasz Madej (71, 38. Bartosz Iwan), 29. Krzysztof Mączyński, 6. Radosław Sobolewski, 19. Mariusz Przybylski, 7. Sergei Mošnikov (66, 15. Maciej Małkowski) - 20. Mateusz Zachara (90, 8. Przemysław Oziębała).

żółte kartki: Mošnikov, Madej.
czerwona kartka: Andradina (61. minuta, Pogoń, za faul taktyczny).

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 9161.

111 - 5 października 2013, 19:55:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
totalna demolka Pogoni caly swiat juz wie ...

TRSL - 5 października 2013, 19:55:20 - *.free.aero2.net.pl
mistrze POLSKI jest GORNIK !!!!

Ketald - 5 października 2013, 19:55:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły rym ;) Pogoń powinna zacząć wracać na swoje miejsce, a Górnik bardzo ofensywnie i o to chodzi!

kibic42 - 5 października 2013, 19:57:06 - *.lublin.mm.pl
Pokazali miejsce w szeregu???? Pokazali!!!!!!!!

Judasz - 5 października 2013, 19:57:55 - *.toya.net.pl
ele\\G/ancko

Kibic123 - 5 października 2013, 19:58:02 - *.icpnet.pl
Czy wygrywasz, czy nie, my i tak kochamy Cię!

mietek - 5 października 2013, 19:58:04 - *.play-internet.pl
Słaba ta liga takie drewna wygrywają 4-1 szkoda slow

ju - 5 października 2013, 19:58:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik robi wrażenie,Górnik wraz z Legią powinien się bić o Mistrzostwo.
Tak łatwo pokonał Pogoń,która przecież wygrała ostatnio trzy mecze z rzędu.
W ogóle to udany dzień dla sportowego Zabrza.Pewne zwycięstwa piłkarzy i szczypiornistów.

mietek drewno to cie zrobiło.

.... - 5 października 2013, 20:00:11 - *.204.141.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Edi piłkarzem meczu pogoni

valdi - 5 października 2013, 20:00:24 - *.dynamic.chello.pl
hmmmmm ... Murayama pomyłka dziś , zastapic go Donaldem i zagrać 4-4-2 !! nastepny mecz!!!!!! Obiektywnie .. przegrana zasłózona !! No nic gramy dalej !!! Graty dla Żaboli zagrali madrze i pozytywnie. Edi daj juz spojój nic juz nie pomorzesz !!, Ps, Jest jakis pakt z Górnikiem ?? przeciwko Sosnowcu ??? zadnych bluzgów nie było

ROWKSGGKS - 5 października 2013, 20:00:26 - *.adsl.inetia.pl
ROW&GORNIK wygrali jeszcze gieksa do kolmpletu.

kibic - 5 października 2013, 20:00:43 - *.dynamic.chello.pl
Jaki wałek. Pogoń oddała punkty za wiosenne utrzymanie. Proste.

mietek - 5 października 2013, 20:00:51 - *.play-internet.pl
A potem te drewna Azerbejdżan albo inny kazachstan

Pogoń - 5 października 2013, 20:01:30 - *.231.18.29.koba.pl
Bardzo dobrze. Mistrzem Legunia. Kogo w Szczecinie obchodzi jakaś Pogoś?

DQA - 5 października 2013, 20:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
78+12=87 - gratuluję kreatywności, ale jednak szkoła by się wam przydała.

gp - 5 października 2013, 20:05:20 - *.ip.netia.com.pl
Do kadry Wdowczyka, do kadry! Buhahaha

tr001 - 5 października 2013, 20:05:50 - *.prenet.pl
Brawo Zaki! Raków pamięta!

@Pogoń - 5 października 2013, 20:07:24 - *.7-1.cable.virginmedia.com
słaba prowokacja @leon bo pod meczem Arki z tego IP piszesz jako leon :D czyli wierny antyfan Pogoni

larry - 5 października 2013, 20:08:32 - *.23.148.1
Czarna Wdowa wreszcie baty! Zero szacunku dla działaczy Pogoni za zatrudnienie sprzedawczyka..

KS\G/LIWIC - 5 października 2013, 20:09:49 - *.centertel.pl
Ino Gornik Zabrze!!! :-)

bkuefan - 5 października 2013, 20:11:33 - *.sileman.net.pl
Cóż, gratulacje od niebieskiego

@larry - 5 października 2013, 20:11:47 - *.7-1.cable.virginmedia.com
ale cała polska piłka to sprzedawczyki. To kogo mieli wziąc na trenera? Ten przynajmniej poniósł karę

Wiślak - 5 października 2013, 20:17:05 - *.dynamic.chello.pl
Wreszcie drgnela frekwencja na Pogoni, ale jeszcze daleko do starych czasow. Mecz na szczycie, sb wieczór, akcje studenckie itd No oby to przyniosło fajne efekty za pare miesiecy. Jutro na Reymonta 33 tys Szkoda ze L nie bedzie, w tamtym roku na trybunach super rywalizacja co przyznaja obie strony.

WrK z KSG - 5 października 2013, 20:17:24 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Górniku nasz kochamy Cię... Wielkie brawa i \G/ratulacje z Trójkolorowej Rudy Śląskiej !!!

bediPG - 5 października 2013, 20:18:23 - *.gwardii.osi.pl
Dobry mecz w wykonaniu Górnika.Myślę że w tej formie mogli by o pudło walczyć. Nie wiadomo jak na wiosnę zagrają bo rok temu zeszło z nich powietrze.

Gringo - 5 października 2013, 20:21:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fart Pogoni wreszcie się skończył. Po wyciągnietym z kapelusza karnym i niezasłużonym zwycięstwie w Krakowie dziś ekipa ze Szczecina została POGOŃiona aż miło.

hugh - 5 października 2013, 20:22:09 - *.147.245.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wdowczyk przestał dzwonić to i fartowne wyniki się skończyły paprykarzowi.

JohnyKSG - 5 października 2013, 20:24:34 - *.zabrze.vectranet.pl
Pogoń słabiutka jak cwis...Brawa dla Górnika za super-mecz.Bramka obciążą konto Steinborsa,po co wychodził do centry.Oni nie zasłużyli na tę bramkę.Cienizna.Górnik,gdyby nie potracił głupich pinktów(albo dzieki sedziom)z Ruchem ,Legia,Lechią,to byłby Liderem!Jutro Wisełka wygra z warszawiakami i mamy 2 punkty.Teraz ze Ślaskiem pojechać ze 3-0 i bedzie extra! Nakoulma niech odpocznie.Pandża musi jeszcze pograć,ale niezły występ.Super Zachara i Gancarczyk.Troche niedokładny Przybylski i Iwan oraz Mosznikow.Za co Madej dostał zółtko? Tylko sedzia wie! Super-Edi-DZIĘKUJEMY!

Owen - 5 października 2013, 20:25:40 - *.via.zamek.net.pl
Pogoń wogóle nie jechała na Górnik, czy sztama pogoń-górnik-gks nadchodzi ??

Porto - 5 października 2013, 20:26:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gringo idź do lekarza. Górnik bezdyskusyjnie nam dzisiaj włoił. W następnym jedziemy z 3 pkt. Hej Pogoooń gol!!!

adek - 5 października 2013, 20:26:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice Górnika siedza teraz w Jokerze pub obok stadionu..czyli coś jest na rzeczy

BOLO - 5 października 2013, 20:29:59 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Zasłużone zwycięstwo Górnika Zabrze który
zdemolował naszą ukochaną POGOŃ SZCZECIN 4-1 !
To jest słabość polskiej piłki , jak grasz
co trzy dni to jesteś cienki bolek!!!!!
A więc bardzo daleko nam do klubów angielskich
niemieckich hiszpanskich pod wzgledem wytrzymałosciowym!!!!!!!!!!!!! zastanawia mnie to
czy ci zawodnicy wymienieni z powyżej tych
krajów mają jakieś nad ludzie siły????????????
które pozwalają im grać co trzy dni?????

Kumaty - 5 października 2013, 20:30:00 - *.dynamic.chello.pl
Coraz bliżej zgody Pogoń - Górnik. Jakieś spotkanie przed meczem i te sprawy

merc - 5 października 2013, 20:30:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoniarze ciency jak dupa węża. Jakim cudem oni są w czubie tabeli ?
Jak to się stało, że wygrali w Cracovie!?

PS1948 - 5 października 2013, 20:30:40 - *.centertel.pl
Górnik dziś lepszy ale atmosfera na trybunach jak za starych dobrych czasów. Przy stanie 0:3 Górnik siedział cicho j się przyglądał a my swoje... piękne

ppp - 5 października 2013, 20:35:19 - *.dynamic.chello.pl
Powoli uklad tabeli zaczyna odwzorowywać faktyczną siłę zespołów. Jeszcze czekam na poprawę dotychczasowej pozycji Lechii, Śląska, Cracovii i Zawiszy, natomiast jest wyżej niż gra Pogoń, Jgiellonia i Ruch, czyli tutaj raczej będą z czasem spadać w dół.
Gratulacje dla Górnika.

kęsik - 5 października 2013, 20:35:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik wcale nie był taki dobry, gdyby Pogoń coś ustrzeliła przy stanie 0:1, albo nawet jeszcze 0:2 i braku kartki dla Edzia to wynik mógłby być taki tyle że w drugą stronę. Szkoda, że znowu w Szczecinie sędziował jakiś matoł, który nie ma pojęcia o sędziowaniu. Wielkie brawa należą się najlepszym kibicom w Polsce. Na innych stadionach przy 1:4 wszyscy by wyszli przed końcem i pojawiłyby się potężne gwizdy. Ale nie na Pogoni, jeszcze dobre parę minut po zakończeniu meczu bawiliśmy się razem i śpiewaliśmy.

PS - 5 października 2013, 20:39:57 - *.79.33.187
A nie slyszeliscie Deszcze niespokojne.. ??
Juz na siłę internetowi kibole jakiś 'układ' prośba

anonimus - 5 października 2013, 20:41:27 - *.dynamic.chello.pl
żabole do mistrza Polski jeszcze długa droga więc nie napinać się tutaj, co nie zmienia faktu że fajnie poskładał wam tą drużynę Nawałka.

Klausberg - 5 października 2013, 20:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz ciekawy nie było kopaniny, pierwsza połowa rozegrana szybkim tempie , duzo walki z obydwu stron.
Dwóch japończyków portowców robi fajna piłkę na pewno nie raz dadzą ważne pkt.
Świetna gra zabrzan sporo sytuacji , ładna gra kombinacyjna , czekamy na 15 tytuł.

valdi - 5 października 2013, 20:48:50 - *.dynamic.chello.pl
Posty o pakcie G z P sa likwidowane !!!! H

1921 - 5 października 2013, 20:49:51 - *.net.stream.pl
Dzięki Mati za wszystko Raków pamięta,życzymy powodzenia byle tak dalej!

hubal - 5 października 2013, 20:57:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
-wielki szacun dla Nawałki! Ma takich kopaczy jakich ma a robi wyniki z nimi-to chyba jedyny dobry polski trener nawet w tej słabej e-klapie-pozdrowienia od GKS Tychy !

info z pub - 5 października 2013, 21:04:15 - *.free.aero2.net.pl
sztama GORNIK - GKS - POGON zostala oficjalnie przybita.
INFO na zywo z PUBu Joker.

ze_Szczeci - 5 października 2013, 21:11:07 - *.tarniny.pl
Dziś Górnik był wyraźnie lepszy, ale ja jako Szczecinianin i wieloletni fan Pogoni cieszę się przede wszystkim z tego, że ten sezon i tak jest dla nas bardzo dobry, na mecze chodzi coraz więcej ludzi i wszystko wskazuje na to, że dla MKS w końcu nadeszły lepsze dni.
Nie oszukujmy się Ekstraklasa jest bardzo słabą ligą; Legia, która jest zdecydowanie najmocniejszym teamem w Polsce odpada w eliminacjach do LM z chłopcem do bicia z Rumunii, wcześniej ledwo przechodzi Molde i amatorów z Walii by w samej LE przegrać dwa mecze w tym u siebie ze słabiutkim Apollonem. Tak więc jest to świetny moment dla Pogoni na zajęcie wysokiego miejsca w tabeli i przynajmniej na dziś wydaje mi się, że trzecie, ewentualnie czwarte miejsce na koniec rozgrywek to dla nas świetny i co istotne realny rezultat. Mamy całkiem niezły skład, dobrego trenera i jak sądzę rewelacyjnych kibiców stąd mój optymizm. Skoro w poprzednim sezonie Piast sobie poradził to i my możemy zawalczyć o puchary.
Po wielu latach posuchy kibice ze Szczecina i okolic zasłużyli sobie na porządne rozgrywki w wykonaniu ich ulubieńców!
PS
Nie mam pretensji do Ediego; co prawda zachował się beznadziejnie, niemniej facet ma już 39 lat na karku i trudno wymagać, ażeby wciąż był czołową postacią drużyny. Ja jestem mu wdzięczny za to co zrobił dla klubu i liczę, że już niedługo odnajdzie się u nas w innej roli.

gregor102 - 5 października 2013, 21:14:22 - *.7-4.cable.virginmedia.com
Gratulacje dla Gornika. Dzis byl ich dzien, wszystko im wychodzilo. Pogon natomiast dostala lekkiej mam nadzieje zadyszki, i za dwa tygodnie bedzie juz lepiej... - zwyciestwo w Chorzowie.
Pogon ma w tym sezonie zawalczyc o pierwsza "osemke" i jako kibic Pogoni goraco w to wierze..
Pozdro Pogon Flota Blekitni

sas - 5 października 2013, 21:20:02 - *.czerwionkaleszczyna.vectranet.pl
wala to cie na wyspach remas bialasie

dekel#12 - 5 października 2013, 21:20:49 - *.dynamic.chello.pl
Gancarczyk profesor.Cały swiat juz wie ...

(L) - 5 października 2013, 21:39:16 - *.xdsl.centertel.pl
Przecież Górnik pił z Pogonią od wczoraj

Kierowca - 5 października 2013, 21:41:28 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda aż takiej przegranej, ale wielkie gratulacje dla Górnika - co mieli strzelić, to strzelili, my mieliśmy swoje okazje i niestety nie wpadło. No nic, szczęścia Górnikowi, a my patrzmy jak wywieźć 3 punkty z Chorzowa.
P.S.
Murayama coś słaby, kolejny występ. Djousse zaskoczeniem dnia. Tchami dzisiaj zdecydowanie osłabił zespół, co ten gość wyprawiał, to się w pale nie mieściło.

valdi - 5 października 2013, 21:43:42 - *.dynamic.chello.pl
W Chorzowie Górnika chyba troche bedzie w sektorze gości

Krzychu9w - 5 października 2013, 21:50:32 - *.goleniow.vectranet.pl
Na 8mce ludzie smieli sie z tego jak "biega" Tchami, wystraczylaby przepaska na oko i pirat z drewniana noga jak sie patrzy.

Portowiec7 - 5 października 2013, 21:53:18 - *.centertel.pl
Pogoń dziś słabsza, Górnik fajnie "chodził". Mecz nam się kiepsko ułożył, a potem w 10 ciężko było coś zdziałać. Nie pierd... ,że Pogoń fartem była tak wysoko, bo jak ktoś sobie przypomni sytuację z Bydgoszczy gdzie powinniśmy wygrać (zmarnowana setka Bąka z końcówki meczu), mecz ze Śląskiem gdzie prowadzimy 2:0, a remisujemy, mecz z Wisłą gdzie "padł" remis bo sędzie nie gwiżdżę karnego a na boisku jesteśmy lepsi, mecz z Lechią, z przebiegu którego to MY jesteśmy lepsi i mamy więcej z gry. To nam brakło w w/w sytuacjach szczęścia. Obiektywnie ostatni mecz w Krakowie z cracovią to nam się ułożył i szczęście (oraz bramkarz) nam dopisało, cracovia była lepsza. Mamy kliku dobrych grajków, reszta to uzupełnienie składu, ławki brak + dobry trener. Na dzień dzisiejszy pierwsza ósemka to nasz cel i mam nadzieję, że się uda. Kibicowsko dziś była ekstraklasa, ob tak dalej. Pozdrawiam obiektywnych.

helota... - 5 października 2013, 21:53:46 - *.play-internet.pl
Na stadionie pozdrawiana byla tylko jedna zgoda,i była Nią Pogoń.

\G/liwice - 5 października 2013, 22:15:52 - *.centertel.pl
wreszcie ten le\G/endarny klub na swoim miejscu w tabeli.

Legia 1916 - 5 października 2013, 22:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrz zostanie w Stolicy!!!Ave Legia!!!Ave Warszawa!!!

Jaro_KSG - 5 października 2013, 22:35:18 - *.as13285.net
Przenosimy stolice do Zabrza!!!Mistrz jest tylko jeden GORNIK ZABRZE!!!

Dundee - 5 października 2013, 22:37:26 - *.146.36.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taaa zobaczymy jutro jak becki od Wisly dostanie Legia. WISLA-LEGIA 3:0

Jaro_KSG - 5 października 2013, 22:38:08 - *.as13285.net
Zagral,zagral jak za dawnych lat!!!Mistrz Mistrz KSG!!!

legia pogo - 5 października 2013, 22:53:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taaa wielki Górnik znowu pod koniec sezonu będzie odpuszczał bo nie stać na puchary...

pyton - 5 października 2013, 22:54:36 - *.hsd1.il.comcast.net
szkoda Pogoni zabole niech zapomna o mistrzostwie nie dla psa kielbasa

wierny KSG - 5 października 2013, 23:04:37 - *.dynamic.chello.pl
Prawda taka,że nawet jak Torcida bedzie mistrzem jesieni i tak w okienku transferowym sprzedadzą Nakulme, Zachare którzy utrzymując forme i może dojść do tego Sobolewski.Trzeba już szukać następców ,żeby znów na wiosne nie było zawodu co do wyniku i miejsca w tabeli

Portowiec7 - 5 października 2013, 23:16:14 - *.centertel.pl

Marcinnn - 5 października 2013, 23:35:25 - *.centertel.pl

Trochę zaniżona frekwencja - ludzi było spokojnie powyżej 10 tys. Tak sie zbiegło, ze gdy Pogon grała dobrze na trybunach było słabo. Teraz gdy w końcu coś ruszyło i frekwencja była przyzwoita, a doping rewelacyjny nasi piłkarze spuścili z tonu. Szkoda. Cieszą kibice - może to początek powrotu do dawnej formy?

stary - 5 października 2013, 23:53:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mimo wysokiej porazki fajny mecz. gornik gral ciekawa pilke, pogon sie potknela. szkoda ediego jako czlowieka, zrobil blad, naprawil drugim, poszla brama i czerwo. ogolnie pogon wlaczyla do konca a 4ta bramka wynikla ze chlopaki chcieli strzelic na 2:3 i sie odkryli. jak widzieliscie nikt nie gwizdal, zespolowi podziekowano. o tym na waszych stadionach mozecie tylko pomazyc. kibicowsko bez bluzgow ale jedna wychylka gornika na legie skwitowana gwizdami, tak wiec jatrzenie sosnowca podsumowane. ogolnie jak pisalem mimo wyniki zabawa przednia. kibice w szczecinie rozumieja ze nie gramy o pudlo i kiedys dzien dziecka sie skonczy. ale przegrali po walce i za to im szacun. tak samo dla kibicow za swietna atmosfere. duzo starych jak ja wroci o to jestem spokojny

33 - 5 października 2013, 23:58:00 - *.play-internet.pl
Paprykarz-dodaj jakiś komentarz,bo nie wiem czy nie popełniłeś hara-kiri!

wkl - 6 października 2013, 0:44:14 - *.dynamic.chello.pl
Frekwencja z całą pewnością powyżej 10 tysięcy..

ananas - 6 października 2013, 10:04:08 - *.218.228.193
co z tą zgodą górnik-pogoń? plota czy jest coś na rzeczy?

jud - 6 października 2013, 10:20:48 - *.bgnet.com.pl
Czy to prawda ze gornik wziol sztame z pogonia niech napisze kumty gosc z pogoni ktory sie orientuje w temacie pozdro

TRSL - 6 października 2013, 10:29:24 - *.free.aero2.net.pl
gdzies juz byla ta informacja u gory.
Kachol potwierdzil ze sztama zostala przybita na linii Gieksa-Gornik-Pogon

jacekWałcz - 6 października 2013, 10:49:06 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma żadnej zgody, a że nie było bluzgów ani ze strony Górnika ani Pogoni świadczy tylko o tym, ze nie ma kosy między Pogonią-Górnikiem-GKS, a jest neutral. Na początku drugiej połowy Górnik przez chwilę bluzga Legię ale Pogoń gwiżdże i Górnik milknie. Pozdro dla wszystkich, którzy lubią Pogoń!

anonim - 6 października 2013, 11:01:35 - *.dynamic.chello.pl
skąd info o frekwencji? nie wliczane są darmowe wejściówki czy o co chodzi?

MKS - 6 października 2013, 11:42:59 - *.szczecin.vectranet.pl
W 94 roku było powiedziane jak robimy zgodę to tylko z Legia bo jak nie z nimi to z NIKIM.I proszę nie fantazjować ale jak ktoś lubi to proszę bardzo ale w to Pogoni nie mieszać! Pogoń Szczecin diabła dzieci.A co do naszych grajków to jak wygrają choć jedno spotkanie to będzie dobrze a dla tego bo oni za zima nie przepadają.Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS

k9jksg - 6 października 2013, 11:56:46 - *.pools.arcor-ip.net
ja sie pytam kiedy bedzie stadion
bo z taka druzyna bez stadiony mistrza nie zdobedziemy

WZL - 6 października 2013, 12:18:18 - *.plk.prest.pl
Wy to na ryby a nie stadion.
Wszyscy piękne stadiony prawie mają, nawet w Tychach budują tylko stadiony gruzińskie jak pogoń czy widzew i chorzów zaniżają poziom ligi.

normalny - 6 października 2013, 12:52:34 - *.123.196.31.gl.digi.pl
GORNIK niepotrzebuje zadnej zgody czy sztamy z pogonia dziekujemy ale jestesmy na NIE

sztama - 6 października 2013, 13:15:25 - *.free.aero2.net.pl
co wy gadacie ludzie, sztama zostala wczoraj przybita po meczu.

?? - 6 października 2013, 13:37:55 - *.clubnet.pl (*.168.9.225)
a gdzie ty spinke widzisz ?

Górnik Zab - 6 października 2013, 14:01:05 - *.rudaslaska.vectranet.pl
a po co sztama!nie rozumię tego!przecież Pogoń dalej będzie miała bardzo dobre kontakty z nienawidzoną "L",takie sztamy psują imie kibiców Górnika Zabrze!stary kibic Górnika!

DENIS - 6 października 2013, 16:26:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

gornik - 6 października 2013, 17:46:58 - *.range217-35.btcentralplus.com
sztama jusz jest

Górnik - 6 października 2013, 18:18:31 - *.clubnet.pl (*.168.9.225)
nie ma sztamy....

Diatta - 6 października 2013, 18:27:59 - *.sileman.net.pl
O co tu chodzi z tą Pogonią?? wypowie się ktoś naprawdę zorientowany w sprawie?

stary - 6 października 2013, 18:43:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
o co chodzi? po prostu masz ja szanowac i tyle

Stary 2 - 6 października 2013, 21:55:54 - *.4-2.cable.virginmedia.com
Start! Dobre to bylo!

pewny - 7 października 2013, 11:30:30 - *.free.aero2.net.pl
Czasami się zdarza. Szacunek dla Górnika za zwycięstwo ale ... tylko Pogoń. Pooogoń Pooogoń ...

socjoświr - 7 października 2013, 11:55:23 - *.adsl.inetia.pl
Pogoń ma trenera zamieszanego w korupcję. Dla ludzi takich jak Wdowczyk nie powinno być miejsca w polskiej piłce!!!

KSG - 7 października 2013, 21:22:38 - *.trans.net.pl