[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 października 2013, 20:59:35 - euzi
Mateusz Tetłak odszedł z Odry Opole

Odra Opole rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Mateuszem Tetłakiem. 19-letni pomocnik przyszedł do opolskiego drugoligowca przed obecnym sezonem.

Tetłak zagrał w trzech meczach, wchodząc za każdym razem z ławki.


źródło: własne / Odra Opole

z - 8 października 2013, 21:09:19 - *.adsl.szeptel.net.pl
szkoda powodzenia w nowym klubie

bolek1975 - 8 października 2013, 21:13:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Takich pseudo kopaczy to do A-klasy a nie do 2 ligi.

Fan Odry - 8 października 2013, 21:58:04 - *.31.3.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może wróci do śląska wrocław i nauczy się grać , bo takich zawodników w Odrze nie chcemy

Riwers - 8 października 2013, 22:11:11 - *.dynamic.chello.pl
Odra Opole to jedyny klub w Polsce który rozwiązuje kontrakty w trakcie sezonu.

Kluczbork - 8 października 2013, 22:24:44 - *.toya.net.pl
Przyjdź do nas do MKSu a nie w jakieś oderce będziesz grał

opole - 8 października 2013, 22:54:20 - *.adsl.inetia.pl
MKS-u? hehe dla tych co nie wiedza ;) MKS powstal z trzech klubow.. kks kluczbork, metal kluczbork i LZS KUNIOW ;) dlatego zamiast MKS powiniscie miec LZS kluczbork ;)

zzk - 8 października 2013, 23:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lzs odra powinna zaczac od b klasy a nie 4 ligi takze lzs tyko w Opolu!!!

borr' - 9 października 2013, 7:03:05 - *.superkabel.de
do zzk:
jakbyś nie wiedział kolego to Opole ma już jeden LZS, a dokładnie LZS Grudzice (Opole) grają w B klasie

hahah - 9 października 2013, 7:47:34 - *.master.pl
Co może prezentować przemądrzały małolat o pseudonimie Teti ? nic !

mks klb - 9 października 2013, 9:59:32 - *.opera-mini.net (*.17.146.11)
Tetłak czekamy na Ciebie w MKSie Kluczbork, liczymy na pomoc w "awansie" do 3ligi! Pamiętajcie jesteśmy najlepsi w opolskim żadne Odry, Chemiki czy Zdzichy tylko Wielki MKS się liczy!!!!

pucek - 9 października 2013, 10:29:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Teti wez skoncz juz te kopanie pilki! wkrecasz sobie jakiegos grajka a tak naprawde to dupy nie urywasz, mamusia Ci wmawia ze jestes najlepszy i ty w to wierzysz ! w Portugali na Ciebie czekaja !

Obserwator - 9 października 2013, 11:03:56 - *.252.9.190.internetia.net.pl
opole - z 3 klubów? Taki z Ciebie "znawca", a nawet nie wiesz z ilu powstał.

kazmazz - 9 października 2013, 14:04:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak ktoś odchodzi teraz to znaczy że dogadał się z klubem. Ten 19 latek ma inne plany niż siedzenie na ławce.

Miras - 10 października 2013, 7:21:33 - *.dynamic.chello.pl
Jak miał siedzieć na ławie to lepiej że odszedł,moźe znajdzie klub gdzie więcej pogra i będzie się rozwijał??!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas