28 marca 2015, 2:02:24 - piter
Luis Henríquez zagrał w reprezentacji Panamy

Obrońca Lecha Poznań Luis Henríquez zagrał w reprezentacji Panamy w wygranym 1-0 (1-0) meczu towarzyskim z Trynidadem i Tobago. 33-letni zawodnik rozegrał całe spotkanie.

28 marca 2015, 0:00 - Couva (Ato Boldon Stadium)
Trynidad i Tobago 0-1 Panama
Román Torres 16

żółte kartki: Akeem García - Román Torres.

sędziował: Sherwin Moore (Gujana).

Łukasz - 28 marca 2015, 8:18:43 - *.231.16.58.koba.pl
to grali jednocześnie z 2 przeciwnikami? Trynidadem i Tobago? Ciekawy mecz 33 chłopa na boisku.

troll - 28 marca 2015, 9:06:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A mecz pewnie i tak był do jeden bramki.

z - 28 marca 2015, 9:17:23 - *.145.218.59
redakcjo moglibyscie pomyslec o jakims specjalnym forum dla uzytkownikow , mnie np interesuje co bedzie z meczem Rosji i ludzie mogli by swojee sugestie tez dodawac na rozne tematy

JAJKO - 28 marca 2015, 13:00:56 - *.135.192.13
co będzie z meczem Czarnogóra - Rosja? A NIC nie będzie ... FIFA ma to gdzieś, bo są równi i równiejsi. Podobnie było w meczu z Polską - petardy pod bramką, monety, zapalniczki lecące w bramkarza - i nikt NIC z tym nie zrobił. A poza tym przecież to jakaś ściema - przecież to tylko w Polsce takie bydło jest - za granicami już DAWNO sobie z tym poradzono.

sgh - 28 marca 2015, 14:20:59 - *.play-internet.pl
Rosja dostanie prawdopodobnie walkower (Atak na Akinfeejeva w racą w 1 minucie w wyniku którego z poparzoną szyją trafił do szpitala, niestrzelony karny przez Szirokova i walki na stadionie niewiem kto zaczął chyba Czarnogórcy) a nas w bambuko robią ze Smoleńskiem nawet Niemcy wiedzą co się naprawdę stało!!!
Jak tylko zmieni się władza aferzyści postsyjoniści związani z Amber Gold,taśmami od kelnerów i oskarzający Polskich pilotów będą gnić tam gdzie ich miejsce!!! Sytuacja przypomina Węgry i afery prezydenta, gdy naród się oburzył potem władzę przejął patriotyczny Orban i Fodesz.

DENIS - 28 marca 2015, 23:04:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl