Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

28 kwietnia 2015, 14:44:57 - euzi
UEFA U-16 Development Tournament: Polska 2-2 Ukraina

W swoim drugim spotkaniu rozgrywanego w Izraelu turnieju UEFA U-16 Development Tournament reprezentacja Polski zremisowała z Ukrainą 2-2 (2-2), a w rozegranej po meczu serii rzutów karnych biało-czerwoni wygrali 5-4. W czwartek podopieczni Bartłomieja Zalewskiego zagrają z gospodarzami.

28 kwietnia 2015, 13:00 - Shefayim (Beit Nivharot)
Polska 2-2 Ukraina
Przemysław Macierzyński 10, Kacper Chodyna 19 - Wałerij Bondar 9, Ołeksandr Awramenko 30

karne: (0-0 zawodnik nieznany - obroniony), 1-0 Przemysław Macierzyński, 1-1 zawodnik nieznany, 2-1 Tymoteusz Puchacz, 2-2 zawodnik nieznany, 3-2 David Kopacz, 3-3 zawodnik nieznany, 4-3 Sebastian Szymański, 4-4 zawodnik nieznany, 5-4 Riccardo Grym

Polska: 12. Tomasz Kucz - 2. Jakub Bednarczyk (41, 3. Paweł Olszewski), 4. Mateusz Bondarenko, 14. Dominik Małkowski, 13. Dawid Jadach (52, 17. Tymoteusz Puchacz) - 7. Kacper Chodyna (70, 19. Dawid Kurminowski), 16. Damian Pawłowski (41, 8. Riccardo Grym), 6. Tomasz Makowski (41, 18. Sebastian Szymański), 20. Mikołaj Kwietniewski, 11. Bartosz Wiktoruk (52, 10. David Kopacz) - 9. Przemysław Macierzyński.

Ukraina: 12. Andrij Łunin - 3. Ołeksandr Awramenko, 2. Wałerij Bondar, 5. Jurij Mate, 18. Tymofij Suchar, 6. Maksym Czech, 11. Jarosław Homenko (57, 20. Andrij Remeniuk), 15. Ostap Małaszewśkyj (57, 17. Markijan Pyrih), 9. Władysław Naumeć (68, 7. Ołeksandr Bezrodnij), 8. Maksym Kulisz (41, 10. Andrij Kułakow), 14. Władysław Kuźmenko.

żółta kartka (Ukraina): Kulisz.

widzów: 50.

Grano 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym meczu Turcja wygrała z Izraelem po rzutach karnych 5-4. Po 80 minutach był remis 2-2 (0-1).

Tabela:

1. Izrael   2  4  8- 3
2. Polska   2  4  3- 3
3. Turcja   2  3  3- 3
4. Ukraina  2  1  3- 8

W przypadku remisu za zwycięstwo po rzutach karnych przyznawane są dwa punkty, a za porażkę jeden punkt.

źródło: własne / PZPN / FFU

Boa - 28 kwietnia 2015, 15:28:59 - *.itsa.net.pl
Cała młodzieżówka remisujemy z Turkami, remisujemy z Ukraińcami, Turcy remisują z Izraelem, a Izrael wygrywa z Ukraińa 6-1.

poswojemu - 28 kwietnia 2015, 16:42:38 - *.243.163.97
Przecież to 15,16 latkowie więc ciężko wymagać jakieś specjalnej regularności w wynikach na tym poziomie.

DENIS - 28 kwietnia 2015, 18:29:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl