17 października 2015, 15:00 - Stargard Szczeciński (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Stal Stalowa Wola
Krystian Wrona 44 (s) - Tomasz Płonka 8, 25

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 23. Franciszek Siwek, 11. Maciej Liśkiewicz, 19. Tomasz Pustelnik, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 3. Piotr Wojtasiak (46, 14. Bartosz Flis), 13. Maciej Kazimierowicz (72, 10. Robert Gajda), 16. Radosław Wiśniewski, 5. Bartłomiej Zdunek (62, 20. Michał Magnuski) - 27. Jakub Okuszko (72, 8. Patryk Bednarski).

Stal: 1. Tomasz Wietecha - 9. Adrian Bartkiewicz, 4. Krystian Wrona, 21. Michał Bogacz, 15. Marcin Kowalski - 6. Dawid Jabłoński (89, 17. Kacper Siudak), 8. Michał Kachniarz, 13. Przemysław Stelmach, 10. Damian Łanucha (59, 2. Michał Mistrzyk), 20. Radosław Mikołajczak - 18. Tomasz Płonka (90, 11. Dawid Przezak).

żółte kartki: Wojtasiak, Wiśniewski, Gutowski - Jabłoński, Kowalski, Przezak.

mikid - 17 października 2015, 17:20:46 - *.play-internet.pl
Nie dało sie tak wiosną ? Byłaby 1 liga...

rtv - 17 października 2015, 17:39:04 - *.63.111.27
BRAWO! bardzo potrzebne 3pkt!

eryk - 17 października 2015, 18:14:12 - *.dynamic.mm.pl
Dużo Stalówki na zakazie?

observer - 17 października 2015, 18:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwolnijcie Kapustę w Błekitnych bo was spuści. W zimie będzie tak duża strata, że nie odrobicie.

hektuur - 17 października 2015, 19:50:51 - *.play-internet.pl
Stalowka trafiona przez Siarke na zbiorce w Stw . Sporo KO.

stachu - 17 października 2015, 19:55:08 - *.sinusnet.pl
W klatce nie było żadnego gościa, mecz toczony raczej pod dyktando gospodarzy co nie przeniosło się na wynik. Wasz napastnik, który strzelił dwie bramki to prawdziwy dzik, a my jak chcemy cokolwiek ugrać w tej lidze to musimy zacząć strzelać do pustej bramki, a przede wszystkim grać z głową, a nie - panika na każdym kroku...

LEO - 17 października 2015, 20:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na Błękitnych patrzy się z coraz większą przykrością

tomala8024 - 17 października 2015, 21:53:53 - *.fbx.proxad.net
@hektuur to dla tego was tak mało było na młynie z Mielcem ?! I wszystko jasne!

pawelok - 17 października 2015, 23:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę się zdziwiłem, że zabrakło kibiców gości. Mecz pod dyktando Błękitnych. Znów zmarnowana sytuacja na 1:0. Okuszko w zasadzie podał leżącemu bramkarzowi. Płonka świetna pierwsza połowa a potem... przegrał wszystkie głowy. Irytująca gra na czas gości. Mecz ogólnie na fajnym poziomie

kiki - 17 października 2015, 23:57:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kibiców gości nie było bo mają 10-miesięczny zakaz wyjazdowy... ale jednostki na stadionie były

kibolek - 18 października 2015, 0:17:37 - *.198.ktmtelekom.pl
Gratulacje dla drużyny. Bardzo cenne punkty.
Dalej Nie, Nie i Nie dla trenera amatora. Zwycięstwa zawdzięczamy drużynie i dobrym zawodnikom, niestety jest możliwość że Wieprzęciowi uda się to spartaczyć, tak jak w ubiegłym roku.
Zmiany i gra Stali w drugiej połowie to porażka. Porażka trenera Wieprzęcia. Jak można ściągnąć Łanuchę ? Za dowiezienie wyniku Wieprzęć powinien na rękach nosić Wietechę. Mimo zwycięstwa dramatu ciąg dalszy

rtv - 18 października 2015, 0:44:50 - *.63.111.27
@hektuur
Siarka predzej trafi na zloza ropy w swojej osadzie niz Stalowke. Odloz twarde, wroc do swiata zywych.

Eloraperek - 18 października 2015, 0:58:17 - *.interblock.pl
Siarka wyłapuje gongi na wiejskiej (pod makiem). Sporo KO.

Stal1938 - 18 października 2015, 8:28:00 - *.42.22.81
no właśnie.widać poziom wypowiedzi.wiek 13-15 lat.wygrana zespół i trener ok,przegrana do zmiany.i tak w kółko.jest naprawdę dobrze i powtórzę:od 9 kolejek nie przegraliśmy,4 zwycięstwa w tym 2 na wyjeżdzie z mocnymi rywalami,Zniczem i Błękitnymi.powiedzcie o co Wam chodzi?mamy sie utrzymać i to jest najważniejsze.