26 grudnia 2015, 14:55:31 - dyrovski
Gol Patryka Tuszyńskiego

Patryk Tuszyński zdobył gola w meczu 17. kolejki tureckiej ekstraklasy, a jego Rizespor wygrał z İstanbul Başakşehir 2-1 (0-1). Polak rozegrał cały mecz. To jego pierwszy gol ligowy w sezonie.

26 grudnia 2015, 13:00 - Rize (Çaykur Didi Stadyumu)
Çaykur Rizespor Kulübü 2-1 İstanbul Başakşehir FK
Deniz Kadah 62, Patryk Tuszyński 88 - Doka Madureira 41

żółte kartki: Koray Altınay, Robin Yalçın, Ahmet İlhan Özek - Emre Belözoğlu, Stéphane Badji, Mahmut Tekdemir.
czerwona kartka: Emre Belözoğlu (50. minuta, İstanbul Başakşehir, za drugą żółtą).

sędziował: Abdulkadir Bitigen (Kayseri).

Poza kadrą gospodarzy znalazł się były zawodnik Jagiellonii Białystok - Nika Dzalamidze.

Rizespor zajmuje ósme miejsce w lidze z dorobkiem 24 punktów na koncie.

PGliwice - 26 grudnia 2015, 14:59:09 - *.centertel.pl
Dzięki Patryk za 212zł na live :-)

Świnia - 26 grudnia 2015, 15:13:28 - *.internetia.net.pl
Nikt to się tam już zagubił pewnie. Nie ma chłopak głowy do gry.

LEO - 26 grudnia 2015, 15:26:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasi nawet w Święta są w formie
Brawo Patryk

majkel - 26 grudnia 2015, 15:27:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Dzalamidze trzeba miec cierpliwość i głaskać go po głowie jak małe dziecko. Tak było u nas w Białymstoku. W Turcji nikt tam pewnie nim się przejmować nie będzie i coś czuję, że czeka go powrót do Polski.

bojar - 26 grudnia 2015, 15:29:54 - *.bialystok.vectranet.pl
Patryk rozstrzelał się więc marne szanse na jego powrót do Białegostoku,ale moze Niki zawita z powrotem do Jagiellonii?

Rafał - 26 grudnia 2015, 15:37:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra w święta co na to PIS i buk ?.

kibic - 26 grudnia 2015, 15:55:41 - *.opera-mini.net (*.105.42.247)
Redakcja chyba mocno popiła w święta, skoro dopiero teraz jakaś wiadomosć.

KCH - 26 grudnia 2015, 16:09:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibic - należy się, za rzetelną robotę przez cały rok

Bksfan - 26 grudnia 2015, 16:26:38 - *.euro-net.pl
Great Job Patryk!!!

khris - 26 grudnia 2015, 16:30:46 - *.ostroleka.vectranet.pl
Tusza to dobry napadzior jest. Walory podobne do Lewego. Świetna gra bez piłki, dobra technika użytkowa, gra zespołowo. Ja brałbym go na Euro za Sobiecha. Lewy, Milik i Tusza to przyszłość naszej skopanej. Brawo Patryk! Już w Jadze pokazałeś pazur i ja w Ciebie wierzę. Tylko walcz w każdym meczu i na treningu a będą z Ciebie ludzie!

Prosiak - 26 grudnia 2015, 18:23:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo brawo brawo!! Lewandowski, Milik i Tuszyński murowanymi faworytami do składu na Euro 2016. Jeszcze raz brawo za gola.

Corsar - 26 grudnia 2015, 19:27:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To się roztrzelał Tuszyński w grudniu. Może dzieki temu więcej pogra i więcej bramek strzeli i na Euro się załapie

spec - 26 grudnia 2015, 21:10:18 - *.231.12.17.koba.pl
dzięki Patryk! juz bałem sie ze znów nie bedzie newsa na stronce

krrn - 26 grudnia 2015, 21:17:37 - *.dynamic-ww-1.vectranet.pl
Dzalamidze nadal urodzony w Abchazji. Redakcjo, nie róbcie z siebie pośmiewiska i zmieńcie to w końcu na Gruzję!

BI - 27 grudnia 2015, 15:19:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda tylko że Patryk tak ładnie nie strzelałeś w pierwszym meczu z Omonią. A może tak właśnie miało być, bo transfer się szykował?