20 lutego 2016, 19:51:24 - dyrovski
"Słoniki" zatrzymały Cracovię

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała na własnym stadionie z Cracovią 1-1 (0-0) w meczu 23. kolejki Ekstraklasy. Bramkę dla "Słoników" zdobył Dariusz Jarecki. Goście odpowiedzieli trafieniem Erika Jendriška.

Gospodarze groźnie zaatakowali już w 8. minucie spotkania. Hubert Wołąkiewicz źle wybił piłkę, dzięki czemu przejął ją Patrik Mišák. Słowacki pomocnik minął Piotra Polczaka, a następnie Wołąkiewicza i oddał mocny strzał, ale Grzegorz Sandomierski wybił futbolówkę na rzut rożny. Dziewięć minut później Jakub Biskup zagrał do Mišáka, a ten podał do Martina Juhara, który uderzył bez przyjęcia, jednak piłka poleciała obok słupka. W dalszej części pierwszej połowy nie działo się zbyt wiele. Obie drużyny miały problemy ze stworzeniem sobie sytuacji, które mogłyby być zakończone celnymi strzałami. Dopiero trzy minuty przed przerwą szansę miała Cracovia, lecz uderzenie Bartosza Kapustki było niecelne.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania Jakub Wójcicki zdecydował się na strzał, ale futbolówka odbiła się jedynie od poprzeczki. W 56. minucie niecieczanie wyszli na prowadzenie. Mišák dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony boiska, a Dariusz Jarecki strzałem głową z bliska pokonał golkipera gości. Siedem minut później z dalszej odległości mocno kopnął Wołodymyr Kowal, lecz piłka poleciała wysoko nad poprzeczką. W odpowiedzi Kapustka także oddał mocny strzał z daleka, jednak Krzysztof Pilarz wybił futbolówkę na rzut rożny.

W 69. minucie Kowal uderzył zza szesnastki, ale skutecznie interweniował Sandomierski. Tylko dwadzieścia minut trwało prowadzenie Termaliki Bruk-Betu. W 76. minucie Damian Dąbrowski zagrał do Wójcickiego, a ten z prawej strony pola karnego podał do Erika Jendriška, który strzałem bez przyjęcia z okolic piątego metra doprowadził do remisu.

20 lutego 2016, 18:00 - Nieciecza (stadion Termaliki Bruk-Betu)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1-1 Cracovia
Dariusz Jarecki 56 - Erik Jendrišek 76

Termalica Bruk-Bet: 80. Krzysztof Pilarz - 17. Dalibor Pleva, 2. Dawid Sołdecki, 77. Artem Putiwcew, 27. Dariusz Jarecki - 20. Jakub Biskup (87, 10. Dawid Plizga), 6. Bartłomiej Babiarz, 25. Mateusz Kupczak, 11. Patrik Mišák (62, 88. Wołodymyr Kowal), 99. Martin Juhar (85, 9. Bartłomiej Smuczyński) - 24. Wojciech Kędziora.

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu (73, 7. Boubacar Dialiba), 21. Hubert Wołąkiewicz (46, 6. Florin Bejan), 24. Piotr Polczak, 44. Paweł Jaroszyński - 22. Jakub Wójcicki, 27. Marcin Budziński (67, 23. Łukasz Zejdler), 14. Damian Dąbrowski, 10. Mateusz Cetnarski, 67. Bartosz Kapustka - 62. Erik Jendrišek.

żółte kartki: Pleva, Kupczak - Wołąkiewicz, Polczak, Bejan.

jj - 20 lutego 2016, 19:55:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie sporo ludzi z Krakowa, ale frekwencja i tak super. I szkoda, że Cracovia na 1-2 nie wcisneła

okrasa - 20 lutego 2016, 19:56:01 - *.static.ip.netia.com.pl
Kompromitacja Cracovii !!!

szark - 20 lutego 2016, 19:56:01 - *.static.ip.netia.com.pl
chyba w klasy, pasiaste panny

bravodarek - 20 lutego 2016, 19:56:02 - *.tvp.pl (*.185.40.154)
Jarecki jest niezniszczalny!

Lucas - 20 lutego 2016, 19:56:03 - *.dynamic.chello.pl
Jak nie możesz wygrać meczu to go zremisuj,brawo Cracovio za odrobienie wyniku.

anton - 20 lutego 2016, 19:56:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z taką "obroną" panie Filipiak to gdzieś na raki niech się pan wybiera, a nie do pucharów. Ten cały Bejan miał być wzmocnieniem, a jest gorsze drzewo od Rymaniaka.
Mam nadzieję, że Tabisz wyegzekwuje od Witkowskiej 50 tys. za grę Pilarza. To będzie jedyny zysk z tego badziewnego spotkania.

qqryq - 20 lutego 2016, 20:00:16 - *.dynamic.chello.pl
Ponad 4500 kibiców na meczu. Więcej niż na Łęcznej w spotkaniu z liderem extraklasy.

Bromcik - 20 lutego 2016, 20:00:16 - *.131.89.67
Nie no znakomita frekwencja jak na Niecieczę 4600 widzów Komplet. Dla wioski to pewnie święto roku taki mecz z Cracovią. :D

judasz - 20 lutego 2016, 20:04:42 - *.opera-mini.net (*.137.1.197)
goraca kukurydze rozdawano na stadionie

Gce - 20 lutego 2016, 20:07:37 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
z Piasta sie nabijali ... Wielka Cracovia wielki Lech a jutro Legia tez padnie

@musztarda - 20 lutego 2016, 20:10:05 - *.adsl.inetia.pl
"Kibica" jakiegoś 4-ligowca prosimy o ciszę

do Bromcik - 20 lutego 2016, 20:11:11 - *.ists.pl
Kibice Cracovii wykupili prawie wszystkie bilety na sektorach obok sektora gości. Więc mocno pomogli mieszkańcom gminy Żabno (bo przecież nie samej 800-osobowej Niecieczy) w wypełnieniu ich kameralnego obiektu.

bolek - 20 lutego 2016, 20:11:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Skąd 4500 widzów jak wieś ma 750 osób ? Reszta to chyba opłacani statyści i pracownicy Bruk Bet.

PASY - 20 lutego 2016, 20:17:04 - *.centertel.pl
Ten remis trzeba przyjąć na klatę. Termalika groźna, ale z biegiem czasu Cracovia zaczynała dominować. Ostatnie 20 minut to hokejowy zamek w wykonaniu Pasów. Szkoda kilku świetnych sytuacji na wywiezienie kompletu punktów ale cóż taki jest futbol. A na trybunach połowa ludzi z Krakowa Gramy dalej

Bromcik - 20 lutego 2016, 20:20:50 - *.243.192.98
@bolek - Nieciecza to wioska w gminie Żabno, która liczy 19 000 mieszkańców, więc ten obiekt mógłby się wypełniać co kolejkę do tych 5000, ale małe szanse.

kalbaro74 - 20 lutego 2016, 20:23:58 - *.dynamic.chello.pl
Craxa jednak nie jest taka mocna.

Kristo90 - 20 lutego 2016, 20:29:39 - *.197.44.205
Legia mistrzem Polski niestety oby jutro przegrali, w co niestety wątpie, jednak nadzieja umiera ostatnia. WZL!

ksg - 20 lutego 2016, 20:30:57 - *.dynamic.chello.pl
no i jak zwykle nie moga unormowac formy tydzien temu błyszczeli a teraz ...dno

a - 20 lutego 2016, 20:32:54 - *.dynamic-ww-3.vectranet.pl
Ale nie zatrzymała Jendriška.

jelon - 20 lutego 2016, 20:58:49 - *.9.ftth.classcom.pl
haha cracovia marzy o mistrzu , na świecie nas nie będzie zanim osiągnie tyle co Wisła w ostatnich latach

ff - 20 lutego 2016, 21:05:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
krakowia cieniutko w grze a kibicowsko tez dno jedne i te same przyspiewki jak przegrywali to jechali po swoich piłkarzach rowno lajkoniki i cwaniaki

pitek - 20 lutego 2016, 21:16:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pozdrowienia z wislackich niepolomic dla termaliki

:-) - 20 lutego 2016, 21:19:12 - *.146.3.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
He, he, na wsi umieli przygotować murawę, a w niektórych tzw. miastach nie...

FTP - 20 lutego 2016, 21:26:05 - *.dynamic.mm.pl
gdzie ci kibice craxy, ktorzy tak szczekali przed meczem jak to craxa do konca bedzie walczyc o mistrza z Legia? xd

kurozwadze - 20 lutego 2016, 21:41:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tą frekwencją na trybunach i jej kompletem to mała przesada, gdyż w tv w trakcie meczu na trybunie, w której znajduje się wyjście na murawę było sporo wolnych czyli nie zajętych siedzisk.
Prawdą natomiast jest doskonały bynajmniej w przekazie tv stan murawy jakiej dotychczas nie było
na żadnym polskim stadionie włącznie z tą w "stoLycy".

@kurozwadz - 20 lutego 2016, 21:51:23 - *.dyn.telefonica.de
ale na przeciw trybuny która widziales (tzn większość VIP) było pelno po meczu pokazala to TV

unia - 20 lutego 2016, 21:55:07 - *.net148.okay.pl
barak 6 barak 6 cyklon b .....

chopek - 20 lutego 2016, 22:19:29 - *.as13285.net
Piotrek Mandrysz!

gregor102 - 20 lutego 2016, 22:20:35 - *.7-4.cable.virginm.net
Czy użytkownik, o nicku "Majonez", ma coś do napisania, dlaczego to Pasy nie strzeliły Termalice łatwych trzech goli? Wczoraj po meczu Piast-Pogoń splatał jakieś brednie... ;)

WZL - 20 lutego 2016, 22:25:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Jutro następna niespodziana. Zagłębie Legię wymiecie. Będzie doping na pełnej k*

m - 20 lutego 2016, 22:36:27 - *.ilabs.pl
Biskup pierwszy do zmiany nie widzisz Mandrysz

fago - 20 lutego 2016, 22:37:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koleś co piszesz o przygotowaniu murawy, naprawdę piszesz poważnie ?Ta murawa ma po prostu najmniej meczów za sobą. Spec bromcik, a może byś przyjął do wiadomości że na mecz chodzą ludzie także z Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Kazimierzy, Podkarpacia i wielu okolicznych miejscowości, pomyśl czasem....

VIP - 20 lutego 2016, 22:51:23 - *.sanofi.com
Wczoraj dopisywali sobie już trzy pkt
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sdf - 20 lutego 2016, 22:59:53 - *.play-internet.pl
Dlaczego Nieciecza ciągle bez Nikolica z przodu, przecież ten Czarnogórzec ma ogromny potencjał to były graczy Steauy Bukareszt, ciekawe też jaki jest ten Bratanovic moze w następnym meczu bedzie okazjaich zobaczyć...

Marcin - 20 lutego 2016, 23:25:13 - *.dynamic.mm.pl
Ładna frekwencja, do Niecieczy przyjeżdżają kibice z Tarnowa,Mielca,Dębicy a to chyba są miasta

Devil30Pas - 20 lutego 2016, 23:49:06 - *.net144.okay.pl
Ktoś tam napisał, że doping Pasów dno. Na wsi "w kukurydzy" nigdy nie mieli nie nie będą mieć takiego, żywiołowego dopingu, stąd też żal tyłek ściska. Jak zawodnicy nie dają z siebie wszystkiego, trzeba ich czasem zmobilizować "inaczej". W Niecieczy, czy się wygrywa, czy przegrywa, kibice są specjalistami do wchodzenia zawodnikom w tyłki. Nie dla pseudo drużyn ekstraklasowych, takich jak Termalica. Patrząc na terminach, też obstawiam, ze w Niecieczy będzie walka rękami i nogami o utrzymanie Ekstraklasy. Choć mieszkam niedaleko tej wioski, nie będę "lokalnym patriotą" nie będę życzył im dobrze. Pasy na Puchary, Termalica kierunek I liga. Porządek musi być P.S: Praca bufetów w tymże "ekstraklasowym mieście" woła o pomstę do nieba. Całą 2 połowę stać w kolejce i czekać, by dowiedzieć się, że skończyły się już kiełbaski. Jaja jak arbuzy. Zupełnie nieprzygotowani na komplet widzów i potencjalnych klientów. Takie coś to tylko do "Expresu" :P.

Devil30Pas - 20 lutego 2016, 23:50:12 - *.net144.okay.pl
Miało być "patrząc na terminarz". Sorki za błąd ;)

M - 21 lutego 2016, 1:45:46 - *.limes.com.pl
Dobry wynik jak z Cracovią nikt się nie wyróżnił cała Termalica grała w tym meczu na tym samym poziomie,bardzo zdziwiło ustawienie Juhara na lewej a Biskupa na prawej, ale jak to Mandrysz wie co robi tak samo jak zdjęcie Misaka najpierw zdziwienie bo sobie radził ale jak przeanalizować mecz to za mało grał w defensywie

Zbych - 21 lutego 2016, 2:28:32 - *.dynamic.chello.pl
I legia o wisła będą miały ciężkie przeprawy w Niecieczy,wspomnicie moje słowa.

kibic90 - 21 lutego 2016, 7:38:26 - *.play-internet.pl
O to się rozchodzi że Wisła nic w ostatnich latach nie osiągnęła. O jakich tu sukcesach mowa gra ba poziome środka tabeli To uznajecie za sukces? Wisłę i tak Cupial degraduje do ... IV Ligi po sezonie.

annap - 21 lutego 2016, 9:11:13 - *.dynamic.chello.pl
kolejka mimo wszystko dobrze się układa dla Piasta a sprawdzcie jakie Legia ma mecze w marcu

ziko - 21 lutego 2016, 10:01:45 - *.14.comtelnet.pl
Pojechales mecz oglądać czy kiełbaski jeść?

Devil30Pas - 21 lutego 2016, 10:19:08 - *.net144.okay.pl
Ziko: A to Ty nie byłeś nigdy głodny?? Dobrze wiem, gdzie byłem i po co byłem na meczu Nie ma meczu bez kiełbachy, tak samo jest przy Kałuży.

z - 21 lutego 2016, 10:32:14 - *.pl35.fiberway.pl