Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

17 marca 2016, 12:41:44 - koofel
eME U-17: Luka Gugeszaszwili wystąpił w reprezentacji Gruzji

Bramkarz Jagiellonii Białystok Luka Gugeszaszwili wystąpił w reprezentacji Gruzji w przegranym 0-1 (0-1) meczu II rundy eliminacji mistrzostw Europy do lat 17 z Rosją. Zawodnik gospodarzy rozegrał całe spotkanie.

17 marca 2016, 11:00 - Tbilisi (Micheil Meschis Sachelobis Stadioni)
Gruzja 0-1 Rosja
Wiaczesław Grulow 40

żółte kartki: Giorgi Iwaniadze, Dawit Kikaliszwili, Dżaba Kasreliszwili - Pietr Wołodkin, Kiriłł Łukjanczikow, Artiom Gołubiew.

sędziował: Andrew Davey (Irlandia Północna).

Grano 2x40 minut.

Cały mecz na ławce rezerwowych Gruzji przesiedział inny gracz Jagiellonii Luka Asatiani.

Tabela:

1. Włochy                1  3  4- 0
2. Bośnia i Hercegowina  1  3  2- 1
3. Rosja                 2  3  1- 4
4. Gruzja                2  0  1- 3

Gruzja 20 marca rozegra ostatni mecz z Włochami. Do turnieju finałowego w Azerbejdżanie (5-21 maja) awansuje ośmiu zwycięzców grup oraz siedem najlepszych drużyn z drugich miejsc w grupach.

Squader - 17 marca 2016, 13:47:34 - *.dynamic.chello.pl