14 maja 2016, 20:34:52 - euzi
Hat trick Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił trzy bramki w wygranym 4-1 (2-0) wyjazdowym meczu 26. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Metalistem Charków. Polski napastnik zakończył sezon z dorobkiem pięciu ligowych trafień.

14 maja 2016, 18:30 - Charków (Obłasnyj sportywnyj kompłeks Metalist)
Metalist Charków 1-4 Dynamo Kijów
Serhij Napołow 90 - Łukasz Teodorczyk 7, 8, 67, Ołeh Husiew 90

sędziował: Anatolij Żabczenko (Chmielnicki).
widzów: 8814.

W 47. minucie mecz został przerwany na 14 minut z powodu zadymienia boiska.

Teodorczyka w 74. minucie zmienił Júnior Moraes, a był to dla niego jedenasty ligowy występ w sezonie. Dynamo zakończyło rozgrywki na pierwszym miejscu z dorobkiem 70 punktów zdobytym w 26 meczach.

Nor - 14 maja 2016, 20:35:54 - *.opera-mini.net (*.186.28.67)
Panie Adamie, może rozszerzyć kadrę do 29 nazwisk? ;-)

F.J - 14 maja 2016, 20:36:07 - *.dynamic.chello.pl
Ładnie odpowiedział na brak powołania

Złoty - 14 maja 2016, 20:41:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nazwa okręgu sędziego taka sama jak moje nazwisko Brawo Łukasz za odpowiedź za brak powołania.

robchy - 14 maja 2016, 20:42:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepszy technicznie, silniejszy na nogach, szybszy, skoczniejszy, z lepszym strzałem i dużo lepszą skutecznością niż Sobiech a nie jedzie na EURO, tylko tylę, że powołanie Sobiecha można wyłumaczyć , ale Cionka, Linettego to już nie bardzo

poli - 14 maja 2016, 20:45:05 - *.icpnet.pl
ile Dynama na Metaliście?

Złoty - 14 maja 2016, 20:46:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kell1987 - 14 maja 2016, 20:46:31 - *.dynamic.chello.pl
@robchy powołania Linettego nie można wytłumaczyć? co Ty bierzesz człowieku? Cionek od trzech kolejek w Palermo po 90 minut, więc też można to jakoś usprawiedliwić

poswojemu - 14 maja 2016, 20:47:47 - *.175.65.243
W całym sezonie 6 goli w 18 spotkaniach. Nie przesadzajmy z tym gloryfikowaniem chłopaka, po jednym meczu który mu faktycznie siadł. Gość strzela raz na 3 mecze, a spotkania Dynama w Lidze Mistrzów ewidentnie pokazały jak wiele mu brakuje by być choć średnim europejskim napastnikiem.

Mati - 14 maja 2016, 20:48:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stępiński lepiej się pokazał zagranicą.

tony - 14 maja 2016, 21:01:30 - *.res.bhn.net
Prwada jest tak ze Teodorczyk jest slaby i drewniany,

Mądry - 14 maja 2016, 21:04:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kawał Gracza.
I czy zostanie powołany czy nie nic tego nie zmieni.

Mądry - 14 maja 2016, 21:09:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:poswojemu
Przypominam że Teodorczyk miał kontuzję.
Po drugie...jeżeli słabo zagrał przeciwko MC to i tak dobrze że zagrał.
Bo nie każdy grał przeciwko Nim.
A te trzy gole to piękna odpowiedź !!!

adikos1995 - 14 maja 2016, 21:18:43 - *.146.67.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po powołaniu zaczynają strzelać

robak - 14 maja 2016, 21:18:52 - *.bb.online.no
Moim zdaniem Lukasz powinien obrac kierunek na zachod,tam sie powinien rozwinac i bedzie mial blizej do repry.Tylko POGON

pewnyTyp - 14 maja 2016, 21:20:55 - *.dynamic.chello.pl
Ale fandzolicie jak te ruskie gnidy z KOD - ma jechać Stępiński bo to kawał zadziornego napadziora a nie panienka Sobiech czy szklany Teo

Mądry - 14 maja 2016, 21:21:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:tony
Ale jest wystarczająco dobry by wejść na ostatnie 10 minut...

Tu nawet nie chodzi o te gole...
Polski nie stać żeby pomijać napastnika Mistrza Ukrainy,uczestnika LM.
Chyba że stać ????

sdf - 14 maja 2016, 21:44:54 - *.dynamic.chello.pl
Panie Nawałka wez pan 4 napadziorów na Euro abyśmy grali 4-4-2 bo inaczej lipa!!!

mati - 14 maja 2016, 21:52:40 - *.play-internet.pl
lechia pewnie go wykupi...

Abc - 14 maja 2016, 22:08:26 - *.opera-mini.net (*.47.62.105)
Teodorczyk to straszne drewno. Dali mu zagrać w ostatnim meczu sezonu. W finale Pucharu Ukrainy za tydzień może dadzą mu też wejść z ławki. Sobiech dużo lepszy.

kicus - 14 maja 2016, 22:32:57 - *.bredband.comhem.se
Ustawienie 4-4-2 funkcjonuje tylko z Arkiem i Lewym. Zrozumcie to. Nic na sile. Wyobrazcie sobie: szesc punktow w dwoch pierwszych meczach. Lewy zaczalby prawdopodobnie trzeci mecz na lawce a ustawienie byloby 4-2-3-1. Jezeli wynik meczu bedzie sie wazyl do konca (bardzo prawdopodobne) to nie ma mowy o tym aby Milik ustapil miejsca Stepinskiemu po 45 minutach. Trzeci napastnik bedzie gral malo albo wcale. Przy prowadzeniu 2-0 w 80 minucie mozna rownie dobrze wprowadzic jakiegos skrzydlowego aby biegal od pola karnego do pola karnego. Ktos powie kontuzje sie zdarzaja. Moja odpowiedz jest ta sama co na poczatku wpisu. Brak Arka lub Lewgo to zmiana ustawienia na 4-2-3-1. Jezeli ktos z dwojki Arek, Lewy mialby klopoty z zoladkiem przed pierwszym meczem to ani Teodorczyk ani Stepinski ani Sobiech nie znalazlby sie w wyjsciowym skladzie. Jak dla mnie to nawet Peszko moze odgrywac role 3 napastnika. Szybciej sie rozpedza do bezpanskich pilek, w razie potrzeby minie przeciwnika i mimo ostrej gry jest w stanie wygrac cenne rzuty wolne jak trzeba grac na czas.

duster - 14 maja 2016, 22:50:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Złoty
Nie ma się czym chwalić, bo Chmielnicki zwłaszcza w kontekście Ukrainy chluby w Polsce nie przynosi

pb88 - 14 maja 2016, 23:29:55 - *.231.12.153
Jeśli już, to Aluísio Chaves Ribeiro Moraes Júnior.

ribery - 14 maja 2016, 23:37:43 - *.play-internet.pl
Kilka dni za późnio eh szkoda 😭

enri - 14 maja 2016, 23:49:51 - *.215.35.206
Za późno chłopie, za późno... Zresztą co by to dało, chyba nic.
PS ich miasto Chmielnicki to nasz Płoskirów.

hugonik456 - 15 maja 2016, 0:34:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
p i e r d o l i c i e h i p o l i c i e i tyle wam powiem...nie bedzie latwo z nikim...irlandczycy z pln nie odstawia ni nogi ni glowy...ukraina tez sie nie polozy...z niemcami nie ma o czym mowic bo nawet w slabszym momecie sa mocni...trzeba ostro powalczyc o 6 punktow...tyylko mocna kadra to gwarantuje,a te ktora powolal trener jednym slowem nie powala z nog...powiem tak pierwsza 11 to pilkarzze z lig zagranicznych,a dopiero i az w rezerwie liga polska plus kilku zagranicznikow i jesli ma trener dac komus szanse to za caloksztalt a nie za jeden wystep...podsumowujac brak szukaly,olkowskiego,klicha,soboty nie daje latwego wyboru...wiec niech odrzuci tych ktorym si nire nalezy powolanie czyli peszko,taki trzonek,sobiechi warzywniak

tom - 15 maja 2016, 6:53:23 - *.opera-mini.net (*.113.206.131)
Teo,Wolski i... Mierzejewski - jedyne brakujące ogniwa w kadrze Nawałki...

Adams - 15 maja 2016, 8:08:20 - *.supermedia.pl
Mimo wszystko uważam, że Adam podjął słuszną decyzję. Teo miał słaby sezon, to że strzelił 3 gole to raz, że trochę za późno, a dwa że w meczu o nic, bo już wcześniej zapewnili sobie mistrza. Na kadrze nic nie pokazał. Musiał na kogoś postawić, jakby skreślił Sobiecha to też byście płakali, zwlaszcza, że też strzelił wczoraj gola.

Mądry - 15 maja 2016, 15:10:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl