29 maja 2016, 19:58:50 - kamil_87
Ondrej Duda zagrał w reprezentacji Słowacji

Ondrej Duda (Legia Warszawa) wystąpił w reprezentacji Słowacji w wygranym 3-1 (2-1) towarzyskim meczu z Niemcami rozegranym w Augsburgu. Pomocnik mistrza Polski rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie i zaliczył asystę przy pierwszym golu dla gości, a w 61. minucie został zmieniony przez Miroslava Stocha.

29 maja 2016, 17:45 - Augsburg (WWK Arena)
Niemcy 1-3 Słowacja
Mario Gómez 13 (k) - Marek Hamšík 41, Michal Ďuriš 44, Juraj Kucka 52

sędziował: Serge Gumienny (Belgia).
widzów: 22 110.

Przerwa w meczu została wydłużona do 38 minut z powodu ulewy.

Cały mecz na ławce rezerwowych Słowacji przesiedział były bramkarz Legii Warszawa Ján Mucha, natomiast w ścisłej kadrze nie znaleźli się Róbert Pich (Śląsk Wrocław) oraz Patrik Mráz (Piast Gliwice).

alex - 29 maja 2016, 20:02:43 - *.range165-120.btcentralplus.com
Nie ma co sie przejmowac sparingiem Niemcow ,z nami wygraja ,wogole jak zdabedziemy w grupie max 2 punkty to i tak trzeba bedzie wziasc za sukces.Trzeba patzrec realnie a nie papowac balonik.

TomTom1916 - 29 maja 2016, 20:02:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę Admina o uzasadnienie usunięcia mojego postu który nie zawierał tresci obraźliwych....adres Admin zna wiadomo..

FC - 29 maja 2016, 20:03:45 - *.169.66.106
W takim wypadku Polska musi wygrać z Niemcami i zrewanżować się za 2006 i 2008!

Thorgal - 29 maja 2016, 20:05:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem na Erste. Moim zdaniem mecz nie powinien być kontynuowany po pierwszej połowie. Ryzyko kontuzji było ogromne w tych potokach i kałużach. Co do meczu - Niemcy dobrze przez 20 minut, a Słowacja, krok po kroku robiła swoje. Jestem pod wrażeniem jak ten zespół rozwinął się przez ostatnie lata (super operowali piłką).
Panowie trenerzy i prezesi naszych klubów - pakować walizki, wysyłać sztaby do Czech i na Słowację i uczyć się jak szkolić (a , to hokej rządzi u naszych południowych sąsiadów i to do tej dyscypliny idą najzdolniejsi w sporcie).
ps - Duda najsłabszy na boisku (moim zdaniem). Pozdrawiam

pl - 29 maja 2016, 20:09:53 - *.dip0.t-ipconnect.de
Polska wychodzi z 1 miejsca , pol-irl 3:0, pol-ger 3:1 , pol-ukr 2:1, ger-ukr: 1:1

sfg - 29 maja 2016, 20:25:48 - *.play-internet.pl
I czym tu się podniecac szkopy zagrały drugim składem z takimi ręcznikami jak Leno i ter Stegen który się wybitnie skompromitował!
Na miejscu Loewa obu bym wywalił po takim meczu i dowołał Weindefelera a trzecim mógłby być Karius.

brygadaRR - 29 maja 2016, 20:46:03 - *.dk.customer.tdc.net
Niemcy Niemcami...wiadomo jak będzie z nimi na Euro. Ale co z tą Słowacją? Złapali formę? Końcówkę eliminacji mieli przeciętną, a teraz taki wynik na niemieckim terenie! Szok.

ehe - 29 maja 2016, 21:08:54 - *.96.55.99
moze Kahn wroci na euro

majn najn - 29 maja 2016, 21:32:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska - Niemcy 6-1

czesiek - 29 maja 2016, 21:37:47 - *.99.98.84.rev.sfr.net
U nas jak zwykle pompowanie,podnieta i rozczarowanie.Prawda jest taka,ze nie potrafimy grac na turniejach.Po Irlandii bedzie szpital i plan wujek strzeli!Dzisiaj juz polowa kraju rwie wlosy z glowy na wiesc o kontuzji Krychowiaka.

optymista - 29 maja 2016, 21:49:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Według mnie Polska wygra z Niemcami i nie dlatego że przegrali ze Słowacją tylko za te wszystkie mecze 2015 i 2016 który żaden nie był dobry w wykonaniu Niemiec no co prawda wygrali z Włochami ale Włochy są także w bardzo słabej formie, według mnie Niemcy wyjdą z grupy ale z 3 miejsca i odpadną od razu w 1/8 finału takie jest moje zdanie.

@xx - 29 maja 2016, 23:38:19 - *.215.35.206
Nie nie, to raczej kolejny z gatunku Obraniaków i Perquisów który poza jakimiś tam krewnymi nie ma nic wspólnego z Polską

optymista - 29 maja 2016, 23:45:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale to jest sądzia nie piłkarz

optymista - 29 maja 2016, 23:46:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Sorki za błąd

artekketra - 30 maja 2016, 1:39:45 - *.dynamic.chello.pl
Najgorsze jest to że nawet po wygranej z Irl. płn. i remisie z Niemcami, ten trzeci mecz możemy musieć wygrać... ;/

@FC - 30 maja 2016, 1:46:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a jeszcze zrewanżować sie musi za 1939

enri - 30 maja 2016, 11:52:50 - *.215.35.206
@arekketra Myślę że w przypadku 80-90% scenariuszy wyników meczów naszych rywali wystarczyłby remis. Choć pamiętam jak chyba w 2004 Włosi nie wyszli z 5 punktami ale to była sytuacja bardzo specyficzna

LEO - 30 maja 2016, 19:08:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl