20 czerwca 2016, 9:45:20 - koofel
ME: Szymon Marciniak sędzią meczu Islandia - Austria

Szymon Marciniak z Płocka poprowadzi mecz mistrzostw Europy pomiędzy Islandią i Austrią w ramach grupy F. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca o 18:00 w Saint-Denis na Stade de France.

Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, a na dodatkowych asystentów przy bramkach zostali wyznaczeni Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał. Sędzią technicznym będzie Mark Clattenburg z Anglii.

bartek - 20 czerwca 2016, 9:50:45 - *.181.146.230
Brawo, jedno z ważniejszych spotkań w 3 kolejce, ze względu na układ tabeli.

Sand75 - 20 czerwca 2016, 10:26:40 - *.nowysacz.vectranet.pl
Taki scenariusz: Polska niestety przegrywa wysoko z Ukrainą, Niemcy ulegają Irlandii Północnej. Polska spada w tabeli na trzecie miejsce. W grupach B, D, E zespoły z trzecich miejsc mają lepszy bilans niż Polska. W grupie F Portugalia prowadzi z Węgrami, a Austria remisuje z Islandią aż do ostatniej minuty. Wówczas gracz Islandii fauluje (zdaniem większości ekspertów) Austriaka w polu karnym. Ewentualny gol dla Austrii z karnego eliminuje Polskę z ME. Pytanie: co zrobi Marciniak?

rajac - 20 czerwca 2016, 10:40:41 - *.245.104.226
Polacy - Mistrzowie Świata w pisaniu czarnych scenariuszy

@sand75 - 20 czerwca 2016, 10:41:06 - *.static.3s.pl
Jest tylko jeden szkopuł w Twojej teorii. Grupa F gra o 18 w związku z tym sytuacja, że w Grupie E trzeci zespół będzie ktoś miał w czasie meczu Marciniaka lepszy bilans od Polski nie jest możliwe. Ergo, teoria do kosza.

Olo - 20 czerwca 2016, 10:45:44 - *.152.c64.petrotel.pl
Do Sand75.Twój scenariusz jest mniej prawdopodobny niż istnienie smoka wawelskiego

sss - 20 czerwca 2016, 11:34:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Spod jakiego klucza zespoły z 3 miejsc będą uzupełniać drabinkę?

Mikołaj - 20 czerwca 2016, 11:35:19 - *.play-internet.pl
???

Krzychu - 20 czerwca 2016, 11:58:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trzecia drużyna z naszej grupy jeśli awansuje do 1/8 to zagra ze zwycięzcą grupy A lub B. Zależy z których grup awansują zespoły które trzecie miejsce zajęły.
Natomiast zwycięzca naszej grupy zagra z ekipą która zajęła trzecie miejsce w grupie A, B lub F.
Drugie miejsce gra z drugim w grupie A, czyli z Szwajcarami.

Bart1313 - 20 czerwca 2016, 13:59:43 - *.futuroexito.pl
Bardzo się cieszę, że nie tylko reprezentanci Polski w piłce nożnej wyśmienicie prezentują się na mistrzostwach europy 2016 ale również polska eksportowa drużyna sędziowska pokazuje się z jak najlepszej strony. Ten przykład pokazuje że warto stawiać na naszych. Po cichu liczę że jak nie drużyna narodowa zagra w finale EURO 2016, to drużyna Pana Szymona poprowadzi wielki finał.
Z tego miejsca pozdrawiam drużynę reprezentacyjną oraz drużynę Pana Szymona. Obyście pozostali jak najdłużej na tej imprezie.

LEO - 20 czerwca 2016, 15:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl