20 września 2016, 23:15:34 - euzi
Czerwona kartka Marcina Wasilewskiego w Pucharze Ligi

Marcin Wasilewski został ukarany czerwoną kartką w meczu III rundy angielskiego Pucharu Ligi. Jego Leicester po dogrywce przegrał u siebie z Chelsea 2-4 (2-1, 2-2, 2-4), a polski obrońca, który znalazł się w wyjściowym składzie, musiał opuścić boisko w 89. minucie po tym, jak został ukarany drugą żółtą kartką za uderzenie Diego Costy.

20 września 2016, 20:45 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 2-4 pd. Chelsea FC
Shinji Okazaki 17, 34 - Gary Cahill 45, César Azpilicueta 49, Cesc Fàbregas 92, 94

żółte kartki: Marcin Wasilewski, Danny Drinkwater, Ben Chilwell - Nemanja Matić, David Luiz.
czerwona kartka: Marcin Wasilewski (89. minuta, Leicester, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Madley (West Yorkshire).
widzów: 29 899.

Cały mecz na ławce rezerwowych Leicester spędził Bartosz Kapustka.

zed - 20 września 2016, 23:20:31 - *.dynamic.chello.pl
Co Wasilewski wejdzie to zawala mecz Leicester.
Czas na emeryturę

spec - 20 września 2016, 23:23:22 - *.koba.pl
no niestety, bardzo slaby mecz Wasyla, szacunek wielki dla tego gościa; ale Anglia to juz za wysokie progi, choć jeszcze w ekstraklasie mógłby z rok pograć albo emerytura

haparoiden - 20 września 2016, 23:58:28 - *.dynamic.chello.pl
Chyba pierwszy raz w starciu Costy z kimś to nie Costa dostaje kartkę

Elkano - 21 września 2016, 0:36:45 - *.icpnet.pl
Wasilewski gra a Kapustka siedzi. Po co im Kapustka ?

Lester - 21 września 2016, 1:39:47 - *.centertel.pl
Chyba po półrocznej posusze zaktuaiizują Wasilewski Facts.

michu - 21 września 2016, 7:17:15 - *.bb.sky.com
I jedyna szansa na grę Kapustki poszła z dymem

Obiektyw - 21 września 2016, 8:18:20 - *.adsl.inetia.pl
Nie pochwalam... ale nareszcie Costa dostał od kogoś w mordkę :D cieszy tym bardziej że od Wasyla

z - 21 września 2016, 8:43:50 - *.range81-158.btcentralplus.com
chyba Kapustka sie nie przebije skoro nie zagral ale ludzie ja jakims faanem jego nie jestem ale on nie jest w wieku Wasilewskiego , ktory przydal by sie juz na naszych boiskach do jakiegos klubu renome juz ma i mysle ze kasy tez juz sporo zarobil a wkrotce kariery koniec wiec moglby juz zagrac u nas

zenek - 21 września 2016, 8:52:21 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
od dawna mowilem wasyl to rzeznik!!!!
nadaje sie do polskiej ekstraklapy!!!!!!!!!!!

fear - 21 września 2016, 10:30:00 - *.2.ftth.classcom.pl
Kapustka był lekko kontuzjowany. Miał podkręcony staw skokowy.

Tomek - 21 września 2016, 13:47:18 - *.play-internet.pl
Wasilewski chyba nie dostał drugiej. To była bezpośrednia czerwona kartka za uderzenie Costy.

Tomek - 21 września 2016, 13:48:14 - *.play-internet.pl
Wasilewski chyba nie dostał drugiej żółtej. To była bezpośrednia czerwona kartka za uderzenie Costy.

D... - 21 września 2016, 16:11:54 - *.adsl.inetia.pl
Costa był dla Wasyla za szybki, zbyt zwrotny, nie do upilnowania... Co więc dziwnego, że koniec końców Wasyl się na niego tak wqrfił, że mu dał łokciem po ryju? Czerwona była dość ewidentna, ale ileż radości przyniosła? :D

LEO - 21 września 2016, 20:12:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wasyl nadal waleczny

MauroPB - 22 września 2016, 0:15:42 - *.play-internet.pl
pewnie po powrocie do kraju podpisze kontrakt z KSW.

WKS - 22 września 2016, 9:33:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Wasyl zawalił dwie bramki na Euro 2012. Najpierw poślizgnął się jak łajza w polu karnym, gdzie rywal minął go jak tyczkę i strzelił nam gola, a druga bramka padła z wolnego. Kto go sprokurował? A jakże! Wasyl! Już zapomnieliście?