Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik (46, 6. Filip Karmański), 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 27. Grzegorz Rogala - 18. Wojciech Fadecki, 11. Paweł Lisowski, 8. Maciej Kazimierowicz, 10. Bartosz Flis (74, 20. Michał Magnuski), 23. Mateusz Czapłygin (86, 21. Kacper Pluta) - 15. Przemysław Brzeziański (65, 9. Sebastian Inczewski).

Raków: 1. Tomasz Loska - 26. Łukasz Góra, 18. Lukáš Ďuriška, 2. Tomáš Petrášek, 16. Błażej Cyfert (36, 23. Patryk Szymański), 13. Piotr Malinowski (81, 25. Łukasz Siedlik) - 8. Peter Mazan, 5. Tomasz Margol, 7. Rafał Figiel, 6. Filip Kowalczyk (86, 11. Konrad Zaradny) - 10. Adam Czerkas.

żółte kartki: Liśkiewicz, Czapłygin - Petrášek, Czerkas, Szymański.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

oxford - 1 października 2016, 15:02:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I znowu nasz joker Inczewski

ratmed1978 - 1 października 2016, 15:02:39 - *.play-internet.pl
Brawo RAKÓW !!!

Yeste - 1 października 2016, 15:08:12 - *.toya.net.pl
Raków,nie jest źle,choć szkoda straconych punktów w ostatnich minutach,szczególnie po tak błyskawicznie strzelonych 2 bramkach.

knopek - 1 października 2016, 15:08:16 - *.dynamic.chello.pl
dobre i 1 punkcik, byle do przodu pozdro RAKÓW

Sprawiedli - 1 października 2016, 15:11:44 - *.centertel.pl
mam nadzieję, że Papszun przekonał się, że z Cyferta taki obrońca i kapitan jak z koziej d ... trąba, tylko dlaczego Kamiński nawet na ławce się nie mieści???

Ferdek - 1 października 2016, 15:19:17 - *.146.135.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobrze Raków tak dalej zmierzamy w dobrym kierunku nielokonany lider sie rozpedza

marek - 1 października 2016, 15:26:14 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
prowadzić 2-0 po 6 min i nie wygrac meczu, po raz kolejny wychodzi nieudolność pana "trenera". będzie wiecej takich meczy...

:-) - 1 października 2016, 15:32:48 - *.146.0.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Papszmir "nieudolny"?... Weź się mareczek zrestartuj, bo bredzisz.

Stargard - 1 października 2016, 15:39:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błękitni spalili się w pierwszych minutach meczu, rzut karny wykorzystany w 3 minucie i drugi gol strzelony w 6 minucie meczu.Po 15 minutach okazało się że "nie taki diabeł straszny jak go malują". W drugiej połowie mieli przewagę i doprowadzili w 95 min. do remisu 2:2.

inż.Mamoń - 1 października 2016, 15:42:12 - *.cm-12-4a.dynamic.ziggo.nl
Marek ogarnij się, Brawo Raków coco jumbo i do przodu

Lch - 1 października 2016, 15:42:21 - *.dynamic.chello.pl
Są remisy, które smakują jak zwycięstwo, i są remisy smakujące jak porażka. Ten niestety smakuje jak porażka, nie wolno wypuszczać prowadzenia 2-0.

jag - 1 października 2016, 15:44:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marek zaczynasz narzekać nie da śie wszystkiego wygrać moim zdaniem jest dobrze tylko mnie denerwuje takie narzekanie na trenera tak samo jak na mroczkowskiego narzekali

Hol - 1 października 2016, 16:01:56 - *.szczecin.mm.pl
Brawo Blekitni
! Líder nie taki straszny. Raków miał sporo szczęścia.

BS - 1 października 2016, 16:45:19 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Mecz ogólnie na bardzo dobrym poziomie,te szybko stracone bramki przez Błękitnych troszkę wywołały konsternacje w naszych piłkarzach.Rakowowi niestety ale pomagali nie co sędziowie zwłaszcza jeden z liniowych gdzie notorycznie puszczał spalone u piłkarzy z Częstochowy.Mecz mógł się różnie potoczyć jak by sędziowie uznali prawidłowo strzeloną bramkę na 2-2 w 40 min.ale uznali że był spalony.Raków nie taki straszny jak wygląda.W końcu jakaś dobrze grająca ofensywnie drużyna a nie jakieś murowanie bramki jak w meczu z Puszczą i Zambrowem.Raków jak tak dalej będzie grał to o awans powinien być spokojny,no chyba że miasto i w tym przeszkodzi jeśli chodzi o stadion i infrastrukturę.

Bicek - 1 października 2016, 16:46:43 - *.centertel.pl
Raków przyjechał z sędziami. Tyle w temacie Błękitni lepsi i powinni to wygrać

lion - 1 października 2016, 16:54:11 - *.stargard.mm.pl
Mecz pełen emocji i walki.Kontrowersyjne decyzje sędziów wypaczyły wynik meczu.Mimo tego uważam,że obydwie drużyny rozegrały dobre spotkanie.

bee - 1 października 2016, 16:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielka szkoda, Błękitni byli na miękko do opędzlebania, Raków lepszy, zwłaszcza po strzeleniu 1 bramki przez Błękitnych, ale jak nie wygrywa się 3:1, to remisuje się 2:2. Tak czy siak, wciąż brak porażki, wciąż świetny wynik punktowy i wygrywamy w domu, remisujemy na wyjazdach. Raków po awans!

:-) - 1 października 2016, 17:17:45 - *.146.0.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszystkich meczów nie da się wygrać. Nawet Bayern tego w swojej lidze nie zrobi, a Raków Bayernem nie jest.
Ważne, że zbiera punkty, brawo Papszmir.

arson - 1 października 2016, 17:49:36 - *.dynamic.mm.pl
Druga bramka stracona przez Rakow to kuriozum i brak komunikacji..Takich bramek lider tracic nie moze...Mam nadzieje ze w tym sezonie bedzie w koncu upragniony awans..Trzymam kciuki...Byl bedzie jest Rakow RKS!!!

Chrisrks - 1 października 2016, 18:06:58 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Zawsze żal nie wygrać meczu po takim początku.Raków jest na tyle mocny,że nie potrzebuje pomocy sędziów.Raczej widzę tam ich nieudolność.Odra remisuje,wiec zachowujemy status quo.Teraz kolejna kanonada z Zambrowem.Brawo Raków!

RKS ! - 2 października 2016, 10:50:43 - *.4-2.cable.virginm.net
Przed meczem brałem punkt w ciemno,więc jest dobrze RKS! Każdy punkt w tej lidze cenny

kzet69 - 2 października 2016, 17:53:44 - *.centertel.pl
Wynik sprawiedliwy, gratulacje z Częstochowy dla Błękitnych za ambitną i skuteczną walkę do końca, a Raków zrobił kolejny kroczek na drodze... Odra też w Niepołomicach zgubiła punkty w 90 minucie...