8 sierpnia 2018, 17:30 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)

Błękitni: 12. Patryk Brzozowski - 2. Mateusz Ogrodowski, 3. Patryk Baranowski, 18. Wiktor Patrzykąt, 21. Grzegorz Rogala - 5. Bartłomiej Zdunek (32, 26. Patryk Włóka), 7. Michał Cywiński (59, 24. Przemysław Brzeziański), 8. Marcin Gawron (85, 6. Filip Karmański), 15. Junpei Shimmura, 17. Adrian Kwiatkowski - 9. Piotr Kurbiel.

Kluczbork: 94. Konrad Skuza - 11. Adam Orłowicz, 4. Aleksander Jelonek, 17. Hubert Krawczun, 20. Kamil Nitkiewicz - 26. Jakub Mendel (42, 5. Piotr Makowski), 13. Mariusz Sobala, 7. Maciej Węglarz (77, 21. Tomasz Okraszewski), 8. Grzegorz Gadecki (72, 9. Dominik Lewandowski), 27. Tomasz Dyr - 19. Miłosz Reisch.

żółta kartka: Cywiński.

sędziował: Łukasz Ostrowski (Szczecin).
widzów: 300.

Losowanie I rundy Pucharu Polski zostanie przeprowadzone w piątek o godz. 12:00. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25, 26 i 27 września, a także 2, 3 i 4 października.

stalowka prowadzila 2-0 i plecy 2-3
teraz ci wygrywaja do 89 min 1-0 po czym konczy sie 1-2 pozdrawiam...

Borubar - 8 sierpnia 2018, 19:28:38 - *.146.48.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten zespół ze Stargardu, to typowy przedstawiciel płatników frycowego. W każdym meczu przytrafiają im się takie dziwne wpadki. Trener też nie stanął na wysokości zadania, bo przed meczem z Kluczborkiem powinien im puścić na video mecz Błękitni- Lech. Przecież wiadomo, że ten zespół ciągle żyje sukcesem sprzed ponad 3 lat i trzeba im systematycznie utwierdzać w pamięci, że kiedyś mieli epizod w 1/2 Pucharu Polski.
Adaś Topolski musi to mieć na uwadze w następnej edycji.

heniu - 8 sierpnia 2018, 19:28:40 - *.dynamic.mm.pl
Nic sie nie stało, Błękitni nie mają składu na tyle szerokiego by grać i w PP i w lidze.

Fan - 8 sierpnia 2018, 19:30:11 - *.146.0.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo mks

heniu - 8 sierpnia 2018, 19:30:41 - *.dynamic.mm.pl
@ Borubar - ten zespół nie zyje sukcesem z przed 3 lat z tej prostej przyczyny że tamtego zespołu juz nie ma

Fan - 8 sierpnia 2018, 19:31:18 - *.146.0.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo mks

Knur - 8 sierpnia 2018, 19:35:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co to było????😵Kto był na meczu niech tu napisze jak to się stało.To niemożliwe że ktoś przyjeżdża z południa Polski dwie godziny przed meczem i strzela w 90 minucie dwie bramki.

kibicek - 8 sierpnia 2018, 19:39:58 - *.164.rako-lan.pl
Sędzia ze Szczecina i Błękitni w ucho? A takie było ujadanie gdy podano obsadę sędziowską na ten mecz. Teraz wszyscy znawcy odszczekiwać po kolei.

Kibic - 8 sierpnia 2018, 19:43:17 - *.centertel.pl
kibicek przecież to było wiadome że sędzia ze szczecina przekreci Błękitnych oba miasta się nie lubią nie od dziś.

Mixer - 8 sierpnia 2018, 19:44:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ahahaha. No brawo dla tych juniorow z Kluczborka. Pojechali cala Polske od rana, pukneli 2 bramy i do widzenia Blekitni. Swoja droga czemu ten MKS nie zostal w 2 lidze.

Krosnolude - 8 sierpnia 2018, 20:03:01 - *.rudcom.pl
Brawo, Maku. O to chodzi. Powodzenia. Pozdro z Krosna

Witkowski - 8 sierpnia 2018, 20:14:03 - *.centertel.pl
A w niejednym miejscu zapowiadano gremialny awans II-ligowców z rundy wstępnej. Tymczasem... 3:0 dla klubów z III ligi.

star - 8 sierpnia 2018, 20:31:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Borubar, tak samo jak ten śmieszny klubik ze Szczecina bez stadionu, który daje sobie strzelić bramkę w ostatniej minucie meczu z beniaminkiem Miedzią Legnica, albo 2 bramki w ostatnich minutach z drugim beniaminkiem bardzo słabym zespołem z Sosnowca.

Borubar - 8 sierpnia 2018, 20:54:56 - *.dynamic.chello.pl
Stargard forever Szczeciński

Mee - 8 sierpnia 2018, 21:02:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No proszę,a jeszcze 3 lata temu,niejaki Kowalczyk chciał ich przenieść z 3 ligi do EX

Opolskii - 8 sierpnia 2018, 21:24:35 - *.dynamic.chello.pl
Faworyt nie wygrał z 3 ligowcem a jeszcze nie tak dawno Błękitni grali z Lechem o finał. Mam nadzieję że w 1 rundzie mks trafi na Odrę i pokażemy im że wygrali przypadkowo z Błękitnymi.

Benek - 8 sierpnia 2018, 21:26:27 - *.ip.infoo.net
A po co im puchar zeby w nastepnej rundzie trafić na bytowie

dominik - 8 sierpnia 2018, 22:37:14 - *.77.166.208.vultr.com (2a01:111f:a3c:f900:a4c3:dc7e:50ed:98e9)
Borubar bezrefleksyjna osoba
Kpiłeś bezrefleksyjnie o Zagłębiu Sosnowiec a ten klub zmiażdżył w weekend Twoją Pogoń Szczecin.
OK
dobra
my rozumiemy że Ty po zawodówce nie jesteś do końca światły żeby nie napisać że jesteś nierozgarnięty ale zastanów się nad sobą człowieku.

Batory - 8 sierpnia 2018, 22:45:50 - *.centertel.pl
Jako maszynista
Jako pracownik kolei
chciałbym najmocniej wszystkich przeprosić
Takie osoby jak Borubar padający się na tym portalu jako pracownik mojej firmy kłamie

Galata - 8 sierpnia 2018, 23:21:35 - *.252.7.237.internetia.net.pl
Przekręt? Ludzie dajcie spokój jak chcecie oglądać przekręty i inne takie bajki to SejmTV a nie sport dla normalnych, pozdro dla kibiców i piłkarzy, docierają się. 😎

scoti - 9 sierpnia 2018, 0:22:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
pracował kiedyś u mnie Borubar przy sprzątaniu paprikany ,ale go zwolniłem bo wiecznie do pracy przychodził pijany,i jeszcze miał wino w termosie mówiąc że to herbatka od babci

BeeSKa - 9 sierpnia 2018, 5:04:59 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda, że nie piszecie dokładnie minut w których padają bramki, bo mogli strzelić w 90 i 90+1 lub np. 90+1 i 90+8! A to jednak różnica. Najważniejsze, że trzeba walczyć do końca. Powodzenia dla Kluczborka z Wrocławia.

do Dominik - 9 sierpnia 2018, 7:18:32 - *.8.101.102
Mi tam Pogoń zwisa i powiewa ale "zmiażdżył'??? Oglądałeś mecz? To Pogoń robiła z nimi co chciała na boisku ...tyle że dostała 3 w palnik....nie zmienia to faktu że że Pogoń będzie w środku tabeli a Zagłębię spadanie, pytanie tylko czy z Górnikiem czy z Miedzią.

Galata - 9 sierpnia 2018, 7:39:27 - *.252.7.237.internetia.net.pl
Borubar minus Internet równa się R, R jak Rezus 😋

abc - 9 sierpnia 2018, 9:24:44 - *.8.101.102
Kompromitacja Błękitnych i tyle. 3 -ligowca u siebie to się powinno 5-0 pchnąć i tyle a jak dodamy do tego podróż w upale w dniu meczu to i w granicach 7-8 bramek należało pyknąć. W ogóle nie biorę pod uwagę przy ocenie że dwie bramki zostały stracone w 90 min bo to już kabaret.

mag - 9 sierpnia 2018, 10:55:01 - *.173.195.154
Brawo Kuniów.

ggg - 9 sierpnia 2018, 11:52:20 - *.50.232.86
Nic nie mam do Sosnowca ale gościu kim ty jesteś że widmo spadku widzisz już po trzeciej kolejce . Bądź pewny że Miedzianka nie spadnie , martw się lepiej o swój klub jedna jaskółka wiosny nie czyni .

Kuba - 9 sierpnia 2018, 12:34:42 - *.dynamic.chello.pl
Błękitni przeważali przez cały mecz i koło 70 mogli trafić na 2:0. Już przy końcówce mogli stracić gola na 1:1, ale wszystko padło w ostatnich 3 minutach. Najpierw gol w 90, a później w 93 i pozamiatani.

Ajax - 9 sierpnia 2018, 13:31:36 - *.net.tauron.pl
Stare dobre powiedzenie - GRA SIĘ DO KOŃCA.
Przeważali prawie cały mecz ALE NIE CAŁY.Wgrywali 1-0, a przegrali 2-1.
Drugie powiedzenie - NIE WAŻNE KTO JAK ZACZYNA WAŻNE JAK KOŃCZY> BRAWO MKS KLUCZBORK

BeeSKa - 9 sierpnia 2018, 13:38:55 - *.adsl.inetia.pl
@Kuba, dzięki za info, bo na prawdę przydałoby się podawać dokładne minuty kiedy padły bramki, ułatwiłoby to interpretację spotkania. A mecz to taka ironia losu skoro nie trafili na 2-0, to głupio przegrali 1-2 i tyle.

do ggg - 9 sierpnia 2018, 14:00:43 - *.8.101.102
Mój klub to akurat gra w pucharach. Sosnowiec mocno odstaje i nawet z Pogonią grał totalny piach (nie wiem jaki cudem wygrał)....obstawiałem drugiego spadkowicza Górnika, Miedź była dla mnie wielką niewiadomą ale jak nie potrafi wygrać z takim zespołem jak Górnik to chyba coś jest nie tak, mimo wszystko życzę jej utrzymania

do mag- - 9 sierpnia 2018, 22:59:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
że tobie się jeszcze chce, człowieku daj już spokój !