|
|
18 lipca 2019, 15:12:03 - bartekwr9
Thomas Skiba, Tomasz Spałek i Miłosz Poloczek w kadrze GKS-u Katowice
18-letni obrońca Thomas Skiba, 18-letni bramkarz Tomasz Spałek i 18-letni pomocnik Miłosz Poloczek zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu GKS-u Katowice.
Skiba i Spałek dotychczas występowali w drużynie juniorów GKS-u. Poloczek został wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego ze Stadionu Śląskiego Chorzów, w którym w poprzednim sezonie występował w zespole juniorów.
|
źródło: GKS Katowice
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Kura - 18 lipca 2019, 15:18:14 - *.146.162.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki cel jest nakreślony przed Gieksą na najbliższy sezon?
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
rycho - 18 lipca 2019, 15:29:59 - *.nycmny.fios.verizon.net
nie jestem kibicem Katowic ale po sparingu z Jastrzebiem trener powiedzial, ze chce budowac zespol tak jak czynilo to Jastrzebie, co pare lat potrwa ale potem zaprocentuje.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Gwidon - 18 lipca 2019, 15:47:37 - *.adsl.inetia.pl
Milosh,Janush,Wiescheck,Gschegosch,Mschtschiwui,Gy eneck und Thomas.Mocna ekipa!
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
@Kura - 18 lipca 2019, 16:13:19 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma jasnego planu. Miasto i dyrektor sportowy mają troche odmienne koncepcje, ale ważniejszy jest tu głos właściciela czyt. miasta, który mówi, że awans to nie jest obowiązek w tym sezonie, a ważniejsze jest budowanie zespołu w oparciu o młodych zawodników z regionu i oczywiście wychowankach jak w tym newsie.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
@Kura - 18 lipca 2019, 16:16:05 - *.dynamic.chello.pl
Dyrektor za to mówi o budowie zespołu, który ma walczyc o wygraną w każdym meczu, czyli byc moze walka o awans w zależności od tego jak sie ułoży poczatek sezonu.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Neo - 18 lipca 2019, 17:38:26 - *.dynamic.chello.pl
No to jest rzeczywiście budowanie na "swoich" szkoda że w tej koncepcji nie zmieścili się inni nasi młodzi którzy zostali odstrzeleni mimo że nie byli gorsi od ściąganych.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Piotrek - 18 lipca 2019, 18:52:52 - *.dynamic.chello.pl
A to nie gracie już o ekstraklasę ?
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Pikawa - 18 lipca 2019, 20:44:16 - *.30.53.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Śmiechu warte, z młodymi podpisali tylko dla zmyłki, że niby na wychowanków stawiają. Prawda jest taka, że mają ich głęboko w d...e. Kadrę jaką taką sobie już zrobili a kto nie pasuje to za burzę. Małeckiego już odstrzelili, Marchewka też w opałach a los Tabisia też niewiadomy. Do tej pory klepali ich po plecach a teraz naściągali z całej Polski szrotu i tamci nie są już potrzebni. I niech nikt mi nie wmawia, że ci nowi są w czymś lepsi bo tu nie o piłkę toczy się gra a o kasę.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Neo - 18 lipca 2019, 21:08:04 - *.play-internet.pl
Pikawa 100% racji czytasz w moich myślach. Szkoda że większość nie widzi problemu a za pół roku będą zdziwieni co to się znowu stało i zacznie się wyrzucanie szrotu, klnięcie na wszystko i wszystkich no i oczywiście stawianie na swoich którzy po obecnych doświadczeniach będą omijać ten klub szerokim łukiem. A w/w chłopakom też nie wróżę wiele minut na boisku.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Pikawa - 18 lipca 2019, 21:11:02 - *.30.53.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze o jednym wspomnę. Ostatnim razem, o ile mnie pamięć nie myli, do pierwszej drużyny wyciągnęli dwóch wychowanków, nawet trawy nie powąchali na boisku i gdzie teraz są? Powiem wam, pozbyli się ich szybko, wypożyczenia itp. Nawet nie pograli. I tak to wygląda z wychowankami i młodymi zawodnikami Gieksy. Do wyciągnięcia do pierwszej drużyny byli dobrzy ale do gry już nie.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Pikawa - 18 lipca 2019, 21:15:07 - *.30.53.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak szanują własnych wychowanków i młodych zawodników. Lepiej pościągać najemników a oni na pewno będą na boisku umierać za Gieksę. Już mi szkoda tych mćodych bo dali im nadzieję.... I to będzie wszystko na co ich będzie stać.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
A - 18 lipca 2019, 21:22:19 - *.dynamic.chello.pl
Poloczek po co? W akademii Gieksy jest duzo leszych piłkarzy niz ten cały Poloczek. Słaby grajek
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Wujek - 18 lipca 2019, 21:27:18 - *.dynamic.chello.pl
A ja na Gks już nigdy nie się nie wybiera za to co miasto zrobiło z Rozwojem a na gks a chodza jak Franek Sput jeszcze chytoł dość panu Krupie też się podziękuję
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Kame - 19 lipca 2019, 6:24:40 - *.dynamic.chello.pl
Dla mnie kadra może nie jest powalająca, ale uważam ze i tak lepsza od panów Wawrzyniaków, Śpiączki i spółki. Wielu ściągnietych tutaj to nie są jakieś noname tylko to byli podstawowi zawodnicy w swoich klubach II i III ligi. Mówię o większości, bo wiadomo, że są i juniorzy i panowie z Górnika, którzy dużo nie pograli, ale to nie wiele zmienia akurat to nie I tylko II liga. Kadra jest całkowicie nowa, więc nie ma co oczekiwać cudów i gry o awans od początku, ale z czasem wierzę, że to odpali. Ja wierzę w Góraka po tym co zrobił w Elanie i wierze, że jakoś to ogarnie i powstanie z tego za kilka bądź dopiero kilkanaście kolejek całkiem solidny na II ligę zespół. Ostatnie sezony nas rozczarowały, ale w końcu zaczęto nieco inaczej patrzyć na budowę zespołu i powinno to przynieść pozytywne skutki na przyszłość, a wychowanków też mi szkoda to największy błąd GKS-u, że się ich pozbywają na samym początku i nawet nie dadzą pograć i przetestować w rezerwach albo na wypożyczeniu. Chyba brakuje im kasy na tak szeroką kadrę z wychowankami, a pewnie osiągniecia wychowanków i fakt, że wszyscy po odejściu z GKS grają w amatorskich ligach nie świadczy o nich dobrze i o poziomie szkolenia. Się rozpisałem...
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Kame - 19 lipca 2019, 6:33:11 - *.dynamic.chello.pl
Oczywscie akademia GieKSy to trovhę inny temat i tu powinny zajść większe zmiany i na szkolenie młodych i ich trenerów w klubie powinny iść największe pieniądze, bo to jest inwestycja w przyszłość.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
Kurła - 19 lipca 2019, 7:26:49 - *.centertel.pl
Idzieta w dobrym kierunku! 🤸 Awans murowany tak w 2024. Powodzenia.
![](http://img.90minut.pl/img/line.gif)
|
|