20 lipca 2019, 18:51:23 - kazik
Gol Kamila Bilińskiego. Riga wygrała w lidze

Kamil Biliński strzelił gola dla Riga FC w wygranym 4-0 (2-0) spotkaniu 22. kolejki łotewskiej ekstraklasy z BFC Daugavpils. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie. Riga jest rywalem Piasta Gliwice w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.

20 lipca 2019, 17:00 - Ryga (Skonto stadions)
Riga FC 4-0 BFC Daugavpils
Wjaczesław Szarpar 21, Stefan Panić 41, Elvis Stuglis 74, Kamil Biliński 79

Riga: 1. Maksims Uvarenko - 13. Vladislavs Gabovs, 31. Elvis Stuglis, 3. Antons Kurakins, 15. Geórgios Valeriános - 17. Vladislavs Fjodorovs, 26. Stefan Panić, 41. Minori Satō (62, 7. Felipe Brisola), 11. Wjaczesław Szarpar (85, 8. Krišs Andersons), 92. Deniss Rakels (46. 23. Ivans Lukjanovs) - 19. Kamil Biliński.

żółta kartka: Young Elisha Obotu (Daugavpils).

sędziował: Andris Treimanis (Kuldyga).

Biliński zagrał cały mecz. Ponadto w jego zespole znaleźli się zawodnicy występujący w przeszłości na polskich boiskach. Cały mecz zagrali Vladislavs Gabovs (Korona Kielce) i Vladislavs Fjodorovs (Lech Poznań), a w przerwie Denissa Rakelsa (Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech) zmienił Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk). Poza kadrą meczową znaleźli się Antonijs Černomordijs (Lech Poznań), Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk, Łódzki KS), Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew Łódź) i Artūrs Karašausks (Piast Gliwice).

Riga FC ma na koncie 41 punktów i prowadzi w lidze.

Pierwszy mecz II rundy eliminacji Ligi Europy zostanie rozegrany 25 lipca o godz. 20:00 w Gliwicach, a rewanż 1 sierpnia o godz. 18:30 w Rydze.

Znawca - 20 lipca 2019, 19:07:33 - *.adsl.inetia.pl
No to Piast może już zacząć wypinać tyłek na lanie.

Jimmy - 20 lipca 2019, 19:11:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Piast-Riga 0:2

^Jimmy - 20 lipca 2019, 19:24:53 - *.30.21.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To postaw Rygę z handi ;) czysta dwójka to kurs 6,60.. chyba że tylko mocny w gębie.

z - 20 lipca 2019, 19:51:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak Bilinski gral w Zalgirisie to wyeliminowali chyba Lecha czyzby deja vu ?

Znaffca - 20 lipca 2019, 20:04:59 - *.dynamic.chello.pl
Piast pojedzie do Rygi.PS.Biliński nawet w tej Rydze jest tylko rezerwowym, chociaż dzisiaj grał cały mecz.

LEON - 20 lipca 2019, 20:31:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl