Fortuna I liga: Stomil 1-0 Sandecja

21 sierpnia 2019, 20:30 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Szymon Sobczak 7

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 30. Rafał Remisz, 4. Jakub Mosakowski, 3. Lukáš Kubáň - 10. Artur Siemaszko (74, 16. Kōki Hinokio), 31. Maciej Pałaszewski, 97. Wiktor Biedrzycki, 5. Grzegorz Lech, 11. Mateusz Gancarczyk (19, 8. Bartłomiej Niedziela) - 9. Szymon Sobczak (65, 70. Mateusz Cetnarski).

Sandecja: 1. Daniel Bielica - 9. Adrian Danek, 28. Michal Piter-Bučko, 7. Grzegorz Baran, 4. Marcin Flis, 11. Dominik Kun (64, 27. Damian Chmiel) - 91. Mateusz Klichowicz (83, 37. Bartłomiej Dudzic), 10. Thiago, 13. Radosław Kanach (82, 16. Michał Walski), 8. Maciej Małkowski - 20. Maciej Korzym.

żółte kartki: Niedziela - Korzym, Baran.

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).
widzów: 2579.

Fr - 21 sierpnia 2019, 22:24:22 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Stomil tragedia kolejny mecz jedna bramka strzelona i bronienie wyniki to początek sezonu wiec cały nie da rady tak grać .

Dex - 21 sierpnia 2019, 22:24:33 - *.play-internet.pl
Ekstraklasa z tym trenerem stoi przed Stomilem otworem .

F - 21 sierpnia 2019, 22:24:55 - *.play-internet.pl
Tak jak mówiłem. Stomil idzie po ekstraklasę w tym sezonie

Stomil4all - 21 sierpnia 2019, 22:27:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil w tym roku awans do EKSTRAKLASY. Olsztyn na to zasługuje. Biało Niebieskie Warmia i Mazury

san - 21 sierpnia 2019, 22:28:04 - *.96.181.124.ipv4.supernova.orange.pl
co za anemia strzelecka w Sandecji, pół drużyny nadaje się do rezerw

BARTEK - 21 sierpnia 2019, 22:34:30 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Trener Tomasz Kafarski powinien się zastanowić co dalej... Kolejna porażka.

aka remus - 21 sierpnia 2019, 22:37:42 - *.reverse.mdcc-fun.de
ALEANTYfutball bo nic nie graja. jedna akcja, gol..., i postawic mur spoko taktyka. nikt nie czai. pozdro Oks 1945 ....

Mietek - 21 sierpnia 2019, 22:41:26 - *.pool1.unallocated-110-0.orangehomedsl.co.uk
Trzeba przyznac, iz Stomil tragedia! Klasycznie wynik lepszy niz “kopanie” bo gra tego nie mozna nazwac. Ale zwyciezcow sie nie powinno sadzic podobno choc z takim kopaniem to o utrzymanie trzeba drzyc a nie o awansie myslec! W skladzie kazdego nastepnego rywala nie bedzie Kuna juz🙃

Nokta - 21 sierpnia 2019, 22:49:16 - *.dynamic.mm.pl
Jako wierny kibic Stomilu musze napisać tak: nie sądziłem nigdy, że będę zażenowany zwycięstwem swojej drużyny. To co oglądałem to kompletny antyfutbol. Oczy mi krwawiły. Jak można przez 60 minut od strzelenia bramki się bronić. Tylko bronić. Z Odrą Opole było prawie identycznie. Przecież to już podlega pod jakiś paragraf taka gra Wiem doskonale, że trener na obecną chwilę ma taką taktyke bo nie ma kim grać ale ile razy to się jeszcze może udawać? Teraz jedziemy do Głogowa - i co? To samo? Kibicu Sandecji - możesz być dumny ze swojej drużyny mimo porażki - byliście piłkarsko lepsi - po prostu zabrakło szczęścia. Graliście szczególnie w drugiej połowie zdecydowanie dobrą piłkę.

Stomil - 21 sierpnia 2019, 22:55:59 - *.centertel.pl
Przestań narzekać. W tej rundzie trzeba nazbierać jak największą ilość punktów bez względu na styl, a w przerwie zimowej konkretne wzmocnienia i atakujemy top6 na wiosnę. Spw

(H) - 21 sierpnia 2019, 22:57:37 - *.centertel.pl
Stomil Ponad Wszystko

AveOKS - 21 sierpnia 2019, 23:01:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co wy pitolicie , taka jest ta liga , STOMIL wygrywa i oto chodzi! 6 miejsce jest NASZE!;) z każdym meczem będziemy coraz mocniejsi.

JarKlewki - 21 sierpnia 2019, 23:16:33 - *.17-4.cable.virginm.net
Do ~Nokta
Również jako wierny i mimo wszystko ciągle , w myśl zasady "(lokalny)patriota idiota", optymistycznie nastawiony kibic Stomilu muszę się absolutnie z tobą zgodzić! To co graliśmy przez większość meczu powodowało niemalże skrajną depresję, zero pomysłu na grę, wiele chaotycznych i rwanych akcji. Kilka udanych klepek na cały mecz to trochę za mało.. Braki techniczne u kilku zawodników, błędy w przyjęciu, dużo głupich strat, podania też często jakby bez pomysłu, od niechcenia.. najwięcej było jednak zdaje się biegania za przeciwnikiem.. Tutaj znowu się zgodzę z przedmówcą, że goście mogą być dumni ze swojej drużyny pomimo porażki. Pokazali momentami naprawdę niezłą, miłą dla oka piłkę w drugiej połowie. Nam potrzebne są wzmocnienia, wartościowe jakościowo i to najlepiej na wczoraj!

Ja mówię - 21 sierpnia 2019, 23:18:52 - *.olsztyn.vectranet.pl
Ilu kibiców Sandecji w Olsztynie? Dobra żartowałem, klasyczne, jak co roku 0. Nie istniejecie na kibicowskiej mapie Polski, żenada, wstyd i kompletne dno. SPW

Kl - 21 sierpnia 2019, 23:19:16 - *.146.101.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki awans, ludzie, co wy za głupoty wypisujecie? Niech się ten nasz Stomil w tym sezonie spokojnie utrzyma w I lidze i będzie ok. Gdzie z taką zachwawczą grą do eklasy? Stomil, który przed laty awansował do ówczesnej pierwszej ligi lał wszystkich aż miło. Dominował. Teraz mamy przeciętny zespół, schowany na własnej połowie i wyprowadzający nieliczne kontry. Oby udało się skończyć sezon w środku tabeli.

oo - 21 sierpnia 2019, 23:28:59 - *.236.87.182
Do Nokta bardzo konkretna ocena tego meczu. Niestety jako kibic Sandecji muszę stwierdzić, że błędy kosztują i tym razem ewidentny błąd Flisa i Barana dał zwycięską bramkę waszej drużynie. Gratuluję zwycięstwa. Graliśmy niezłą piłkę ale niestety dzisiaj nic nie chciało wpaść. Gramy dalej.

Stomil - 21 sierpnia 2019, 23:43:01 - *.centertel.pl
Zobaczyć kibiców Sandecji w Olsztynie to chyba graniczy z cudem. Stomilowcy jadą do nich w 100-150 osób- oni krzyczą "co was tak mało..." a żeby do Olsztyna szósty bodajże wyjazd z rzędu przyjechać to porty pełne.

Bolo10 - 22 sierpnia 2019, 0:06:23 - *.static.ip.netia.com.pl
Kiedy stadion kibole Sandecji🤣🤣🤣🤣ԍ
15;🤣🤣

PM - 22 sierpnia 2019, 0:08:00 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stomil! Za rażenie kibiców antyfutbolem powinno się odesłać Sandecję do jakichś lig regionalnych na czwarty-piąty poziom rozgrywek, a nie kalą w oczy na zapleczu ekstraklasy.

FCH - 22 sierpnia 2019, 1:14:11 - *.dynamic.mm.pl
są 3 pkt i to najważniejsze. Słabo to wyglądało, w 2.połowie dominacja i wiele sytuacji Sandecji. Na krytej znowu poszedł komplet biletów, tj.ostatnio z Jastrzębiem. Gości O, w przypadku Sandecji to standard w Olsztynie.

OKS - 22 sierpnia 2019, 2:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mimo że jestem kibicem Stomil to wstyd totalny padlina straszna ta "taktyka" w końcu padnie współczuje Sandecji bo powinni wygrać tak jak Odra antyfutbol totalny a ktoś kto przygotowywał piłkarzy kondycyjnie przed sezonem ewidentnie dał dupy a po 2 czas na kolejne transfery ale z głową bo narazie to straszny szrot 30 minut wytrzymali ledwo bo zajechani strasznie a końcu ktoś tą pseudo grę obroną pojedzie i cały skład w obronie nie pomoże

Dżunio91 - 22 sierpnia 2019, 5:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako kibic Cracovii życzę Stomilowi awansu, choć gra słaba cieszy zwycięstwo. Sandecja to drużyna bez honoru. P.S fajne barwy Olsztynian, jak The Citizens pozdrawiam

byk - 22 sierpnia 2019, 8:04:09 - *.dynamic.mm.pl
Stomil awans ludzie zejdzcie na ziemie jak 10miejsce bedzie to ok.spokojne utrzymanie mozliwe ale top 6 niestety marzenie takie realia

BiałaDuma - 22 sierpnia 2019, 8:19:51 - *.centertel.pl
Sandencja ma jakiś kibiców? W Olsztynie ich jeszcze nie widziano. Szkoda.

Tragarz - 22 sierpnia 2019, 8:23:24 - *.centertel.pl
Brawo dla kibiców Stomilu, że potrafią realnie ocenić występ swojej drużyny.
Faktycznie mecz był ciężki do oglądania a, a zespół z Olsztyna zaprezentował skrajnie defensywną postawę, która tym razem przyniosła trzy punkty, natomiast byłbym sceptyczny co do wiary, że taka piłka przyniesie dobre wyniki w przyszłości. Sandecja to nie jest kadrowo słaby zespół, ale źle zaczęli sezon i chyba są przyblokowani psychicznie, dlatego dziś nic nie chciało wpaść.

rgwerg - 22 sierpnia 2019, 8:42:20 - *.dynamic.chello.pl
zawsze lubie ogladac gre moje ulubionego napastnika w i lidze, macieja korzyma. najlepszy produkt polskiej mysli szkoleniowej, defensywny napastnik, doobrze grajacy tylem do bramki. sugeruje uczyc napastnikow gry przodem do braki, moze bedzie latwiej te bramki strzelac.

@białaduma - 22 sierpnia 2019, 10:25:56 - *.play-internet.pl
masz racje sandeNcja nie ma kibiców !!!!!

Nowy sącz - 22 sierpnia 2019, 17:21:27 - *.centertel.pl
Ale sandecja też nie. A przynajmniej w Olsztynie ich od lat nie stwierdzono. Dalej niż 100km od nowego Sącza się nie wychylają.

miro606 - 22 sierpnia 2019, 20:31:20 - *.dynamic.chello.pl
przecież cała Polska wie że Mularczykowie budują stadion dla PiSowskich dbeneficjentów 500+ ...
a w Niecieczy taki piękny stadion na wiosce...