9 września 2019, 22:38:03 - bartekwr9
eME: Ľubomír Šatka i Lukáš Haraslín wystąpili w reprezentacji Słowacji

Ľubomír Šatka (Lech Poznań) i Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk) zagrali w reprezentacji Słowacji w wygranym 2-1 (1-0) meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Węgrami. Šatka zagrał cały mecz, a Haraslín w 86. minucie zmienił Róberta Maka.

9 września 2019, 20:45 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 1-2 Słowacja
Dominik Szoboszlai 50 - Róbert Mak 40, Róbert Boženík 56

żółte kartki: Dominik Szoboszlai, Balázs Dzsudzsák, Ádám Szalai, Botond Baráth, Ádám Nagy, Máté Pátkai - Ľubomír Šatka, Denis Vavro.
czerwona kartka: Botond Baráth (po meczu, Węgry, za drugą żółtą).

sędziował: Antonio Miguel Mateu Lahoz (Hiszpania).

Cały mecz na ławce Węgier spędził Dominik Nagy (Legia Warszawa).

Poza kadrą meczową gości znaleźli się Jaroslav Mihalík (Lechia Gdańsk), Erik Pačinda (Korona Kielce) oraz Róbert Pich (Śląsk Wrocław), którzy byli na liście rezerwowej. W szerokiej kadrze Słowacji znaleźli się Tomáš Huk (Piast Gliwice), Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk), František Plach (Piast Gliwice), Matúš Putnocký (Śląsk Wrocław), Boris Sekulić (Górnik Zabrze) i Michal Sipľak (Cracovia).

W kadrze meczowej reprezentacji Węgier znaleźli się byli zawodnicy Lecha Poznań. Cały mecz zagrał Tamás Kádár, a Gergő Lovrencsicsa w 30. minucie zmienił Barnabás Bese. Dávid Holman spędził cały mecz na ławce. Na ławce Słowacji pozostali były piłkarz Legii Warszawa Ondrej Duda oraz grający w przeszłości w Podbeskidziu Bielsko-Biała Róbert Mazáň.

Selekcjonerem reprezentacji Słowacji jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

Mike - 9 września 2019, 23:19:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wyobraźcie sobie jak w lidze angielskiej portal opisuje wszystkich którzy tam grali tak jak to robi 90minut. Stron w internecie by nie starczyło... Żenada

CrossRhode - 10 września 2019, 1:52:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl