14 września 2019, 16:00 - Rzeszów (stadion Resovii)
Resovia 2-0 Skra Częstochowa
Sebastian Zalepa 20, Kamil Radulj 63 (k)

Resovia: 1. Wojciech Daniel - 23. Mateusz Geniec (81, 9. Karol Twardowski), 5. Dawid Kubowicz, 33. Sebastian Zalepa, 4. Rafał Mikulec - 99. Szymon Feret (73, 24. Szymon Hajduk), 14. Szymon Kaliniec (69, 29. Adrian Dziubiński), 8. Konrad Domoń, 17. Kamil Radulj, 22. Serhij Krykun - 94. Daniel Świderski (54, 6. Radosław Adamski).

Skra: 1. Mikołaj Biegański - 16. Konrad Gerega (64, 24. Oktawian Obuchowski), 2. Mateusz Bondarenko, 27. Mariusz Holik, 8. Rafał Brusiło - 17. Krzysztof Napora (66, 22. Konrad Andrzejczak), 5. Kamil Zalewski, 26. Adam Olejnik, 7. Piotr Nocoń, 23. Dawid Niedbała (70, 30. Danian Pawłas) - 9. Damian Niedojad (56, 25. Dawid Wolny).

żółte kartki: Domoń - Nocoń, Holik.

sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
widzów: 1215.

Stal M - 14 września 2019, 17:55:15 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Ale WAŁEK ! Karny z kapelusza . Skra lepsza , poziom sędziowania po prostu denny

pp - 14 września 2019, 17:57:02 - *.246.66.159.skyware.pl
2:0 to powinno być do przerwy, BRRawo! Walczymy!

Baryłka - 14 września 2019, 18:05:47 - *.play-internet.pl
Goście oddali dwa strzały na bramkę. W tym jeden celny.

US - 14 września 2019, 18:12:18 - *.static.virginm.net
Ciekawy mecz, ciekawie dzis na miescie;)

wer - 14 września 2019, 18:14:20 - *.242.225.4
do Stal M,kolego nie wypisuj głupot.

Rzeszowiak - 14 września 2019, 18:35:16 - *.klinika-rzeszow.pl
Skra słabiutka, bez wyrazu. Nie miała ani pół sytuacji bramkowej. Resovia oprócz goli jeszcze co najmniej trzy zmarnowane setki.

o tak - 14 września 2019, 19:11:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pewne zwycięstwo . Teraz czas na derby .

kibic - 14 września 2019, 19:12:16 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj to powinno być 8 zero gdyby nie bramkarz Skry. Koleś ma podobno 17 lat.!!!! A bronił sam na sam jak stary wyga .Szacun

hh6I - 14 września 2019, 19:53:22 - *.191.59.242.ipv4.supernova.orange.pl
KArny z kapelusza, to fakt. Ale nic to nie zmieniloby. Skra, bardzo slaba nie miala szans na strzelenie gola. Tak jak koledzy powyżej pisali, kilka goli dla Resovii powinno być, gdyby nie nonszalancja lub brak koncentracji. Karny z kapelusza - to fakt, ale wynik w żadnym przypadku nie wypaczony. A poziom sędziowania? Poza karnym większych błędów nie było. Skra mogłaby czuć się pokrzywdzona, gdyby karny zdecysował o 3 pkt dla Sovii, ale jak pisałem, nie miała Skra szans, żeby powąchać choć 1 pkt.

Majk - 14 września 2019, 20:17:27 - *.146.101.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ojojoj brawo Reska!

abc - 14 września 2019, 21:26:39 - *.30.49.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
przed koncem meczu Resovia miala 200% sutuacje - pilke podana jak na stole bilardowym powinna wyladowac w bramce Skry i powinno byc 3:0 - takich sytuacji nie wolno marnowac !!!
nie wiem kto to spartolil ?!!!

Stal M - 15 września 2019, 11:24:39 - *.sta.tvknaszapraca.pl
abc , byliśmy na innym meczu chyba .

fan Malty - 15 września 2019, 11:53:35 - *.dynamic.mm.pl
Do Stal M. Za pewne byłeś w Olsztynie teraz wylewasz żale na 90 minut. Cały mecz dominacja Resovii sytuacji 100% masa.

RZ - 15 września 2019, 14:05:28 - *.play-internet.pl
Skuteczność do poprawy, okazje Krykuna czy Dziubińskiego muszą skończyć się golem.
Za tydzień tylko zwycięstwo Resovio!!!
Ps. Dobre zawody młodego sędziego, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich panów którzy odwiedzili W22.

Brawo - 15 września 2019, 14:57:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl