19 sierpnia 2020, 11:52:54 - bartekwr9
Michális Maniás piłkarzem AS Anórthossis Ammochóstou

30-letni grecki napastnik Michális Maniás został nowym zawodnikiem cypryjskiego AS Anórthossis Ammochóstou.

Maniás w poprzednim sezonie jako zawodnik Pogoni Szczecin zagrał w 14 spotkaniach PKO Ekstraklasy.

AS Anórthossis Ammochóstou w poprzednim, przedwcześnie zakończonym sezonie cypryjskiej ekstraklasy zajął drugie miejsce. Zawodnikiem tej drużyny jest były piłkarz Korony Kielce Nika Kaczarawa.

ąćóś pąćóś - 19 sierpnia 2020, 12:09:03 - *.146.182.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gitara

wugieta - 19 sierpnia 2020, 12:40:45 - *.30.22.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trudno mówić o nim napastnik

m=mc2 - 19 sierpnia 2020, 13:13:54 - *.22.191.243.ipv4.supernova.orange.pl
Jak to nie napastnik, w 3 lidze zagrał 2 mecze i strzelił 2 gole, gdyby dostał więcej szans zostałby królem strzelców ;)

Arktos - 19 sierpnia 2020, 13:27:47 - *.play-internet.pl
W Grecji trochę nastrzelal i niejeden polski napastnik w Grecji chcialby miec takie statystyki.Ciekawe czemu w Pogoni calkiem mu nie szło.

Tony - 19 sierpnia 2020, 13:37:08 - *.56.26.142
Jeszcze na strzela goli !!!! W Pogoni zawsze ktos nie wypala !!! Lukasza Zwolinskiego tez tak odpalili, i zaczal strzelac gole !!!

maxc - 19 sierpnia 2020, 14:43:03 - *.play-internet.pl
ale ta liga cypryjska jest slaba, biora goscia ktory byl gorszy od juniorow w 6. druzynie ekstraklasy

wiko - 19 sierpnia 2020, 15:30:05 - *.47.14.80.ipv4.supernova.orange.pl
W Pogoni musi grac inny typ napastnika. Gość który dostaje lage i biegnie na bramkę, lub sam sobie piłkę wywalczy. Zwoliński jak strzelał w Pogoni to miał kreatywnych pomocników, później się wykruszyli i nie dawał rady. Manias był w takiej rozpaczy, że nawet jak dostawał 100% piłkę to nie trafiał w bramkę lub obijał bramkarza którego spóżnioną reakcje można było liczyć kalendarzem...

CK - 19 sierpnia 2020, 15:40:58 - *.play-internet.pl
Śmiejecie się ale on ma szansę na Ligę Europy a wasza marna Pogoń znowu się będzie cieszyć co najwyżej z 5-6 miejsca w Ekstraklasie.

Czytelnik - 19 sierpnia 2020, 16:12:53 - *.231.12.153
Nie Nika, tylko Nikoloz. Dlaczego ciągle przeinaczacie imiona?

Stary - 20 sierpnia 2020, 7:04:54 - *.dynamic.mm.pl