18 listopada 2020, 17:54:35 - dagazka
LN: Markas Beneta wystąpił w reprezentacji Litwy

Markas Beneta z Zagłębia Sosnowiec wystąpił w reprezentacji Litwy w wygranym 2-1 (1-1) meczu 6. kolejki grupy 4 dywizji C Ligi Narodów z Kazachstanem. 27-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

18 listopada 2020, 16:00 - Ałmaty (Ortałyk stadion)
Kazachstan 1-2 Litwa
Abat Ajmbietow 38 - Modestas Vorobjovas 40, Arvydas Novikovas 90

żółte kartki: Jan Worogowskij, Isłambiek Kuat, Ajboł Abikien - Saulius Mikoliūnas, Domantas Šimkus, Karolis Laukžemis.
czerwona kartka: Isłambiek Kuat (50. minuta, Kazachstan, za drugą żółtą).

sędziował: Hüseyin Göçek (Turcja).

W szerokiej kadrze Litwy był również Fedor Černych z Jagiellonii Białystok. W kadrach obu reprezentacji znaleźli się byli polscy ligowcy. W Litwie Edvinas Girdvainis (Piast Gliwice) i Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok i Legia Warszawa) rozegrali całe spotkanie, Donatas Kazlauskas (Lechia Gdańsk i Olimpia Grudziądz) wszedł na boisko w 76. minucie, kiedy zszedł Vykintas Slivka, Deimantas Petravičius (Zagłębie Lubin) w 84. minucie zastąpił Karolisa Laukžemisa, a Justas Lasickas (Jagiellonia Białystok) znalazł się poza kadrą. W drużynie gospodarzy od 87. minuty grał Siergiej Chiżniczenko (Korona Kielce), który zastąpił Nurałego Alipa, a mecz na ławce rezerwowych spędził Abzał Biejsiebiekow (Korona Kielce).