8 stycznia 2021, 22:24:53 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w przegranym 2-3 (2-2) wyjazdowym meczu 15. kolejki niemieckiej Bundesligi z Borussią Mönchengladbach. Było to 20. ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

8 stycznia 2021, 20:30 - Mönchengladbach (Borussia-Park)
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3-2 FC Bayern München
Jonas Hofmann 35, 45, Florian Neuhaus 49 - Robert Lewandowski 20 (k), Leon Goretzka 26

żółte kartki: Matthias Ginter - Niklas Süle.

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Mecz bez udziału publiczności.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a klub Polaka jest liderem tabeli z 33 punktami.

Szyder - 8 stycznia 2021, 22:26:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękne odwrócenie wyniku przez Borussię, brawo

Zenek - 8 stycznia 2021, 22:26:47 - *.30.53.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak prowadząc 2:0 nie zdobywasz trzeciego seta to przegrywasz 2:3. A nie czekaj...

Ee - 8 stycznia 2021, 22:26:59 - *.24.10.245.ipv4.supernova.orange.pl
Pierwszy

sebass85 - 8 stycznia 2021, 22:27:07 - *.play-internet.pl
Hehe, z tą Borussią to Bayern ma chyba ujemny bilans. A na pewno w kilku ostatnich latach.

Ech - 8 stycznia 2021, 22:28:27 - *.centertel.pl
Ale jest bramka

Mielone - 8 stycznia 2021, 22:28:52 - *.play-internet.pl
MASZYNA! :D A do tych co mówią- A to na pustą bramkę, a to z karnego, a to szczęście ma. To stuknijcie się w głowę! Lewy to najlepsza 9 na świecie. Zauważcie jak gra tyłem do bramki, jak się ustawia. Jeśli ma szczęście to jakoś bardzo długo je ma.

lapa - 8 stycznia 2021, 22:29:04 - *.dip0.t-ipconnect.de
i znow Pan Robert poslal bramkarza w maliny i to sie liczy z powazaniem

slazak - 8 stycznia 2021, 22:29:46 - *.centertel.pl
Pisałem. Wiele jest w Bayernie do poprawy 😀. Ciekawe, kiedy Lewy zostanie upomniany za ten taniec przy piłce podczas strzelania karnego. To już układ choreograficzny. Podskoki, przysiady, skłony, wyrzuty kończyn dolnych, prawej, lewej. Krakowiak? Kujawiak?

Krzyś - 8 stycznia 2021, 22:31:34 - *.fixed.kpn.net
Zasłużone zwycięstwo Borussi. Pokazali się z bardzo dobrej strony w obronie i że nie przypadkowo wygrali z Realem w LM. Lewy niewidoczny w drugiej połowie, ale też żadnych wrzutek piłki w jego stronę. Trzy gole Borussi z winy Sule. Rusza się jak słoń i nie powinien już być w Bayernie. Ogólnie słaby styl, słaby mecz. Za dużo gry do tyłu. Żałuję że kupiłem ten mecz.

kibic - 8 stycznia 2021, 22:32:09 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Borussia w końcu te dziady przegrały, a ten patałach tylko z karnego potrafi.

KubaBMG - 8 stycznia 2021, 22:33:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No i Niymiecko legia padła.Jakoś przy bramce Goretzki Varu niy było.Ale sie bydzie fajnie spało

fansport - 8 stycznia 2021, 22:33:17 - *.dynamic.chello.pl
dobrze, że lewy strzelił chociaż z karnego, macie racje, gol to gol, nieważne czy piękny, a porażki się zdarzają najlepszym.

lapa - 8 stycznia 2021, 22:35:27 - *.dip0.t-ipconnect.de
ja jestem fanem Pana Roberta pilkarza piekny gol z karnego

Byczyna - 8 stycznia 2021, 22:36:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karny czy z 3 metrów na pustą ??
Strzeli kiedyś z 16 metrów ??

qwer - 8 stycznia 2021, 22:39:14 - *.play-internet.pl
I taki gość, który potrafi strzelać tylko z karnych i podań ma zostać sportowcem roku w Polsce??? Śmiechu warte buahahahaha.

Zenek - 8 stycznia 2021, 23:03:49 - *.30.53.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy Lewy przedłuży kontrakt z Bayernem by pobić rekord bramek Mullera w Bundeslidze czy się połaszczy na kasę z MLS?
Czy Bayern pozwoli Lewemu pobić w/w rekord oferując mu przedłużenie kontraktu o 2 lata za kasę co najmniej taką jak ma teraz czy będzie bronić niemieckiej legendy?

Krzyś - 8 stycznia 2021, 23:31:35 - *.fixed.kpn.net
Czego wy atakujecie tego Lewego? Aż taką frajdę wam to sprawia? Do Ameryki wyjedzie z rodzinką jak będzie chciał. Kasy większej niż w Monachium raczej nie zarobi. Jeśli chcą z Anką tam zamieszkać, to ich sprawa a rekord czterdziestu goli myślę że pęknie. Oby tylko żadnej kontuzji nie było. Co do ilości strzelonych bramek z rzutów karnych w 2020 roku, to nie było go nawet w pierwszej dziesiątce w Europie, także czepiacie się bezsensownie. Ronaldo miał ich bodajże 14. Dzisiaj nasz kapitan nie zagrał specjalnie za dobrze, ale przecież koledzy zagrali jeszcze gorzej. Bywa. Myślę że w następnym meczu się zrehabilitują. Jutro będzie lepszy mecz. Red bull- Borussia i być może zmiana lidera.

Miki - 9 stycznia 2021, 0:03:14 - *.2-4.cable.virginm.net
Kiedy kara dla Lewego za te pajacowanie przy rzutach karnych?przeciez kazdy glupek by strzelił zeby oszukiwal jak on

co za oszu - 9 stycznia 2021, 0:04:39 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj to ewidentnie sie zatrzymywał przy tym karnym, Radovic tez tak zrobil i mu nie uznali, czekam tylko aż znajdzie sie odważny sędzia i mu wlepi żółtaka za zwykłe oszustwo, bo czym jest położenie bramkarza i strzał markowany i to do tego z zakazanym zatrzymaniem się?

Jaro - 9 stycznia 2021, 0:14:42 - *.dynamic.mm.pl
Ja czekam aż sie kiedyś wyłoży przy tych wygibasach i walnie grzywką w piłkę i będzie pośmiewisko z Lewusa.

aleks - 9 stycznia 2021, 7:54:44 - *.dynamic.mm.pl
i po kuponie a mogłem grać na bramki

Rany - 9 stycznia 2021, 10:57:39 - *.147.34.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znowu z karnego. W kadrze nie istnieje.

wododo - 9 stycznia 2021, 12:10:31 - *.teoc.pl
Tylko raz ukłuł ?! Żenada. Zaraz średnia goli na mecz mecz spadnie poniżej 1,0 i to będzie dramat! Po prostu Lewy się kończy... XD

Krzyś - 9 stycznia 2021, 12:25:44 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl