2 kwietnia 2021, 17:54:29 - bartekwr9
Obroniony rzut karny Bartosza Białkowskiego

Bartosz Białkowski z Millwall FC obronił rzut karny w wygranym 1-0 (0-0) meczu 39. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywek) z Rotherham United FC. Polak zagrał cały mecz.

2 kwietnia 2021, 16:00 - Londyn (The Den)
Millwall FC 1-0 Rotherham United FC
Jed Wallace 64

żółte kartki: Jake Cooper - Angus MacDonald.
czerwona kartka: Richard Wood (56. minuta, Rotherham, za faul taktyczny).

sędziował: John Brooks (Leicestershire).

Mecz bez udziału publiczności.

W 85. minucie Michael Smith (Rotherham) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Białkowski obronił).

Millwall ma na koncie 55 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w ligowej tabeli.

Lioner - 2 kwietnia 2021, 17:58:08 - *.dynamic.chello.pl
to do kadru gościa od razu

Jamal - 2 kwietnia 2021, 18:15:28 - *.icpnet.pl
Dzięki Bartas!
Wybroniłeś dzis coś znacznie ważniejszego niż karny.
Tu chodzi o mój kupon

TR - 2 kwietnia 2021, 18:23:55 - *.adsl.inetia.pl
Po tym co wyprawia Szczęsny w repr. to Białkowski wydaje sie być pewniakiem na wyjazd na Euro !

Bolo - 2 kwietnia 2021, 18:26:53 - *.koba.pl
Powinien być w kadrze, Szczęsny out!!

RTL - 2 kwietnia 2021, 18:41:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co Szczęsny wyprawia? Która stracona bramka przez reprezentacje to jego wina?

millwall - 2 kwietnia 2021, 19:50:36 - *.ftth.glasoperator.nl
Millwall fans the best

LTR - 2 kwietnia 2021, 19:52:06 - *.dynamic.chello.pl
Każda!

maciul - 2 kwietnia 2021, 20:00:27 - *.hlrn.qwest.net
@RTL na przyklad bramka na 1:0 z Wegrami...

Kibic - 2 kwietnia 2021, 20:04:42 - *.as13285.net
RTL? Wszystkie,strzał na bramke to bramka. Broni tylko to co kazdy by obronił nawet Pawełek. Do tego gra w zielonych kalesonach...

fansport - 2 kwietnia 2021, 21:24:11 - *.dynamic.chello.pl
po prostu szczęsny jest bardzo nieszczęsny, cały swój repertuar szczęścia wyczerpał w meczu z niemcami, więc już nie nada.

ORZO - 3 kwietnia 2021, 8:03:08 - *.host.redstation.co.uk
No one likes us ..no one likes us we are Millwall -we are kings .Brawo Bartek brawo Wallace

zbychu - 3 kwietnia 2021, 9:08:26 - *.147.97.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo biały

sting - 3 kwietnia 2021, 11:30:54 - *.centertel.pl
Rotherham nie miało szans kiedy w milwall grał Jedi

Nudle - 3 kwietnia 2021, 12:17:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W tytule napisali, że obroniony rzut karny Bartosza Białkowskiego, a w tekście, że to Białkowski obronił. To sam swój rzut karny obronił?