28 maja 2021, 17:40:02 - bartekwr9
Jakub Wrąbel na dłużej w Widzewie

Widzew Łódź skorzystał z opcji wykupu Jakuba Wrąbla z Wisły Płock. 24-letni bramkarz związał się z pierwszoligowcem umową obowiązującą do czerwca 2023 roku.

Wrąbel w trwającym sezonie Fortuna I ligi zagrał w 15 spotkaniach ligowych.

źródło: Widzew Łódź

Turkilmaz - 28 maja 2021, 17:47:37 - *.play-internet.pl
Polski Neuer!!no to super znowu nie będzie awansu!!😂😂😂

rw - 28 maja 2021, 18:02:54 - *.3-2.cable.virginm.net
od tego chłopaka trzeba budować drużyne.

Super - 28 maja 2021, 18:18:48 - *.play-internet.pl
Solidny bramkarz. Podpora obrony i teraz tylko zbudować dobry skład na awans w przyszłym roku.

Presja - 28 maja 2021, 18:26:15 - *.gdansk.vectranet.pl
Hola,hola z tym awansem.W tym roku awansuje Nieciecza,Radom i Łęczna.A w przyszłym Puszcza,Polkowice i Chojniczanka.

KORSARZ - 28 maja 2021, 18:37:19 - *.master.pl
Presja - żadna z wymienionych na awans w przyszłym sezonie nie chce awansować. Prędzej bym uwierzył w Chrobry, Sandecja. Łęczna też nie chce awansować nie wygrali od 1 kwietnia.

Fritz - 28 maja 2021, 19:21:47 - *.204.49.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby nie on - to byłaby tylko walka o utrzymanie - a tak, wciąż jest szansa na awans do Ekstraklasy

under46 - 28 maja 2021, 19:48:31 - *.dynamic-4-waw-k-2-3-0.vectranet.pl
Wiedział kiedy być kontuzjowanym ? Dzisiejszy mecz Widzew - GKS Tychy to kuriozum.

JWP87 - 28 maja 2021, 20:17:31 - *.play-internet.pl
Bardzo dobra decyzja...
Tylko WIDZEW!!!!!

Sidzew10 - 28 maja 2021, 20:19:01 - *.play-internet.pl
Brawo? LKS 1908 Malarz to dziadek, podług Wrabla

Foks - 28 maja 2021, 21:58:43 - *.dynamic.mm.pl
W Mielcu też dobrze wyglądał. Powodzenia w dalszej karierze!

RKolton - 28 maja 2021, 22:09:17 - *.107.145.105
Pamietam jak kiedys puscil miedzy nogami strzal glowa z rzutu wolnego z 80 metrow. Zawodowiec jak ja.

Do presja - 28 maja 2021, 22:10:44 - *.147.37.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Masz fantazję. Chojniczanka gra póki co w trzeciej lidze i właśnie skompromitowała się z GKS Katowice 0-3.

jerry - 29 maja 2021, 0:51:23 - *.finemedia.pl