xxx - 29 maja 2021, 17:57:07 - *.dynamic.chello.pl

AnWo_64 - 29 maja 2021, 17:57:11 - *.dynamic.chello.pl

ZS-Fan - 29 maja 2021, 17:57:25 - *.136.92.186.ip.cybergrota.com.pl
Sprzedawczyki z Głogowa dają nadzieję bankrutom z Bełchatowa, zielony stolik uruchomiony

ZS-Fan - 29 maja 2021, 17:58:13 - *.136.92.186.ip.cybergrota.com.pl

WE - 29 maja 2021, 17:58:43 - *.centertel.pl
W ostatnich meczach wygrywają drużyny z ostatnich miejsc...

Max - 29 maja 2021, 17:59:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry 100 tysięcy podań na 2 minuty i Walenie Głową w mur !!! Dziadostwo !!!

Bełchatów - 29 maja 2021, 18:00:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale ten Chrobry słaby. Z tej ligi to połowa zespołów powinna spaść bo niczym się nie różnią poziomem od GKSu. A ten kamerzysta.... Czy koło stadionu jest jakiś monopolowy? Chyba spod sklepu wzięli tego Eska. Akcja gdzie indziej a on chyba toast walił i kamerę zostawił.

Gks71 - 29 maja 2021, 18:00:20 - *.dynamic.chello.pl
Ale wał ha ha ha

Laguna - 29 maja 2021, 18:00:21 - *.132.242.72 (*.68.135.170)
I co teraz ZS ma kupe w majtach

Bełchatów - 29 maja 2021, 18:02:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do xxx.... Ty z tą padaka chciałeś baraże? Hahaha

6i2 - 29 maja 2021, 18:02:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry to bulwy z krainy kwitnącej kury...

Lojalny! - 29 maja 2021, 18:03:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ ZS-Fan.Bu ha ha 😄😄😄

RTS - 29 maja 2021, 18:05:43 - *.147.107.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i co robicie Chrobry? Reanimujecie trupa?...

miedziak - 29 maja 2021, 18:06:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Bełchatów. Zwłaszcza Twoja Gksa Zleci z hukiem z 1 ligi !! He he😄😄

ZS-Fan - 29 maja 2021, 18:08:54 - *.136.92.186.ip.cybergrota.com.pl
Jeszcze Jastrzębie spadnie, sądząc po terminarzu

Bełchatów - 29 maja 2021, 18:09:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@miedziak... Skoro spadając ze zwycięstwem nazywasz z hukiem to coś z tobą nie do końca dobrze.

Maxiu - 29 maja 2021, 18:11:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brak trenera Dziurdzievica na ławce dużo daje do życzenia niestety.

Vito - 29 maja 2021, 18:15:44 - *.centertel.pl
Brawo GKS cpuny wyjaśnione...i jeszcze Edki z Bobrowca pełne gacie...

Uczciwy - 29 maja 2021, 18:16:14 - *.96.229.177.ipv4.supernova.orange.pl
Nic się nie zmienia, Głogów, Lubin, Polkowice, największa patologia w sprzedawanie meczów- gińcie!

Piastow - 29 maja 2021, 18:21:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Vito.Tamboryny jadą dalej !!

Dino - 29 maja 2021, 18:24:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Uczciwy. A Twoja Miescina na czele !! Możesz.pisac byle co ,aż Ci na jezor przyjdzie!!..

mosiek - 29 maja 2021, 18:51:27 - *.71.26.151
i cyk chrobry zrobil walek- bedzie zapamietane

oli - 29 maja 2021, 18:54:31 - *.com
Dziadostwo z gierkówki sądziło, że Chrobry załatwi im utrzymanie🤣 albo umiecie grać albo zjazd ligę niżej

Max - 29 maja 2021, 19:04:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ mosiek.Gosciu Oglądałeś ten mecz? Gksa zrobiła akcje meczu,pod polem karnym Chrobrego golem,więc jak coś Napiszesz dobrze z sensem się Zastanów!!..

Łagodny - 29 maja 2021, 19:11:35 - *.adsl.inetia.pl
Oj Bełchatów Zagłębiu CYKORA Napędza.Do rozegrania ma Zagłębie3--TRZY MECZE.By być PEWNY UTRZYMANIA >>>MINIMUM 1-JEDEN MECZ Wygrać.

Sfinks - 29 maja 2021, 19:15:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawa dla Bełchatowa za zwycięstwo od kibica ZL.

Kura - 29 maja 2021, 19:29:15 - *.147.117.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chrobry nie tak dawno grał z Zagłębiem, gdzie całkowicie oddał inicjatywę , ale wygrał. Dziś odwrotnie, Chrobry cały mecz atakował, ale to GKS wygrał. Taka jest piłka. Z jednej strony po barażach, ale z drugiej trener ma większą wiedzę o swojej drużynie, o tym gdzie potrzebne wzmocnienia.

kura - 29 maja 2021, 20:20:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry zawsze gra o nic ani nie spadnie ani awansuje .

Kickero - 29 maja 2021, 20:38:17 - *.43.155.149.ipv4.supernova.orange.pl
FryzjerII

AveGKSB - 29 maja 2021, 20:46:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie to nadal jest najgorsza drużyna w historii mojego GKS-u,grają o utrzymanie a oni z połowy wyjść nie mogą i te całe niecelne podania w takiej lidze to parodia,dziś na farcie wygrana,przez całkiem niezłą grę w obronie i jednej dobrej akcji gol(2strzały oddane)Ogólnie wstyd trochę na Chrobrego za przegranie z nami.Ale inni się niech nie martwią bo i tak spadniemy,tym bardziej,że jestem pewny ,że jutro Zagłębie wygra z Puszczą.GKS już od dawna jest zniszczony od środka przez politykę i całych tych zarządzających,w normalnie funkcjonującym klubie nigdy byśmy na pewno nie dopuścili do takiego dramatu,ale prawda jest jedna nie tylko GKS a cały Bełchatów niszczy polityka i zaraz tu nic nie będzie.To koniec,krótkiej ale ciekawej historii małego klubu.Pozdro dla normalnych!GKS to My,my zostaniemy a inni....

Mr Buk - 29 maja 2021, 21:07:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wałek

OM - 29 maja 2021, 23:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ave racja. Niszczą Bełchatów. Już niepotrzebny. Prąd dadzą niemcy, a Polacy zapłacą.

Aaaaaa - 30 maja 2021, 0:02:00 - *.centertel.pl
@AveGKSB sama prawda. GKS to my, my będziemy zawsze, trzeba wierzyć w lepsze czasy niestety bo w tym sezonie na 99,9% żenujący spadek, pozdro

Gdzie jest - 30 maja 2021, 4:34:21 - *.dynamic.chello.pl
Śmierdzi ustawką z Głogowa aż do bukmachera?!

Koko - 30 maja 2021, 4:52:28 - *.dynamic-2-waw-k-4-0-0.vectranet.pl
Podłożony mecz i tyle w tym temacie!!!!

Varadi - 30 maja 2021, 9:04:00 - *.play-internet.pl
Co do meczu nie będę się wypowiadał bo nie widziałem. Rzuciłem tylko okiem na ipli na murawę i rzeczywiście była w dobrym stanie lepszym niż na wielu innych stadionach 1 ligi więc te lamenty Arki są dziwne

Misiek - 30 maja 2021, 18:35:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Varadi. No i z Tobą się zgodzę 👍😊 pozdrawiam i życzę Miedź awansu do EX!..

OLAF - 30 maja 2021, 18:45:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Koko.Podlozony to Ty Jesteś przed Twoja Stara!!

Miki - 30 maja 2021, 19:08:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Gdzie jest. Śmierdzi u Ciebie w domu ,aż sąsiedzi to czują!!😊

rysio 102 - 31 maja 2021, 8:47:23 - *.174.55.162
Wałek stulecia - kto widział ten wie ...
Jakby w 93 minucie było 0:0 to bramkarz by sobie wrzucił do bramki piłkę( znamy to ze znanego filmu ) albo sędzia by chyba to strzelił aby się zgadzało ...