24 czerwca 2021, 19:53:39 - dagazka
Przegrana Bodø/Glimt w lidze

FK Bodø/Glimt, z którym Legia Warszawa zmierzy się w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów, przegrał 0-2 (0-0) w meczu 9. kolejki norweskiej ekstraklasy z Molde FK.

24 czerwca 2021, 18:00 - Bodø (Aspmyra stadion)
FK Bodø/Glimt 0-2 Molde FK
Ohi Omoijuanfo 51, 78

Bodø/Glimt: 12. Nikita Chajkin - 3. Alfons Sampsted, 18. Brede Moe, 4. Marius Høibråten (75, 2. Marius Lode), 5. Fredrik André Bjørkan - 27. Sondre Sørli (88, 11. Axel Lindahl), 7. Patrick Berg, 19. Sondre Brunstad Fet (88, 10. Hugo Vetlesen), 14. Ulrik Saltnes, 9. Ola Solbakken (56, 28. Pernambuco) - 20. Erik Botheim (75, 24. Lasse Selvåg Nordås).

żółte kartki: Kristoffer Haugen, Eirik Ulland Andersen (Molde).

sędziował: Svein Oddvar Moen.

Bodø/Glimt zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 20 punktów po dziesięciu meczach.

Mecz I rundy eliminacyjnej zostanie rozegrany 7 lipca o godz. 18:00, a rewanż tydzień później.

Cosik - 24 czerwca 2021, 19:57:54 - *.play-internet.pl
Wystarczyło że trafili na zespół który potrafi prosto kopnąć piłkę i już baty. Nie ma się kogo bać. Legia ich opedzluje.

el drazi - 24 czerwca 2021, 20:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bodo grało strasznie wysoko, niby kontrolowali grę, ale popełnili błędy z tyłu. Generalnie kiepski mecz z obu stron, tak samo jak u nas mecze na szczycie

fansport - 24 czerwca 2021, 20:01:53 - *.dynamic.chello.pl
a legia molde wyeliminowała, więc legia jest wspaniała, nigdy poza rosenborgiem z żadnym norwegiem nie przegrała.

Presja - 24 czerwca 2021, 20:06:19 - *.dynamic.chello.pl
Nie forsują się przed kelnerami.

Jondek - 24 czerwca 2021, 20:15:24 - *.techmedia.com.pl
Legia o 1 rundy na Norwegów u la la to zaraz baty!Kluby ekstraklasiny mogą sie mierzyć z San Marino,Luksemburgiem nie przepraszam Luksemburg za mocny!

fred - 24 czerwca 2021, 20:48:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
orientuje sie ktoś czy utrzymali skład z zeszlego sezonu? 1 gość odszedl do Milanu jakis czas temu

ANALfabeta - 24 czerwca 2021, 20:52:48 - *.play-internet.pl
O w molde jeża!

Stoku - 24 czerwca 2021, 21:17:25 - *.30.58.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z Legia wygraja

BeeSKa - 24 czerwca 2021, 22:03:56 - *.252.61.35
Już Legia wyeliminowała Molde 1-1 w Norwegii, bodajże główką wyrównał Dvallishvili o ile nie pomyliłem meczu.

fansport - 24 czerwca 2021, 22:50:26 - *.dynamic.chello.pl
legii możecie skoczyć, takie są fakty.

Pl - 25 czerwca 2021, 7:11:26 - *.play-internet.pl
Pożyjemy, zobaczymy

Chmielu - 25 czerwca 2021, 9:53:40 - *.126.216.203
@fred - Kasper Junker, odszedł do ligi japońskiej a strzelił w poprzednim sezonie 27 bramek

FK - 25 czerwca 2021, 10:13:00 - *.10.208.216