28 czerwca 2021, 20:33:46 - dkelman
ME: Josip Juranović wystąpił w reprezentacji Chorwacji

Josip Juranović z Legii Warszawa wystąpił w reprezentacji Chorwacji w przegranym po dogrywce 3-5 (1-1, 3-3, 3-5) spotkaniu 1/8 finału mistrzostw Europy z Hiszpanią. 25-letni obrońca grał do 74. minuty, gdy wszedł za niego Josip Brekalo.

28 czerwca 2021, 18:00 - Kopenhaga (Parken)
Chorwacja 3-5 pd. Hiszpania
Unai Simón 20 (s), Mislav Oršić 85, Mario Pašalić 90 - Pablo Sarabia 38, César Azpilicueta 57, Ferran Torres 77, Álvaro Morata 100, Mikel Oyarzabal 103

żółte kartki: Marcelo Brozović, Duje Ćaleta-Car (Chorwacja).

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).
widzów: 22 771.

Jednym z asystentów sędziego VAR w tym spotkaniu był Paweł Gil.

Hiszpania zagra w ćwierćfinale 2 lipca w Sankt Petersburgu z lepszym z pary Francja - Szwajcaria.

kibic - 28 czerwca 2021, 20:53:41 - *.163.145.55.ipv4.supernova.orange.pl
świetny mecz, świetne drużyny. Przy całej sympatii dla Chorwacji, uważam, że Hiszpania zademonstrowała lepszy futbol w tym meczu. Duży progres w porównaniu z fazą grupową. Zmiennik Jury, Brekalo ożywił ofensywę w końcówce podstawowego czasu, ale przy bramkach w dogrywce się nie popisał. Sam Juranović poprawnie, ale bez błysku. Oby mógł zagrać z Bodo, bo z tymi turniejowiczami różnie bywa. Czasem długo dochodzą do siebie, vide Jodłowiec po Euro 2016.

Xxx - 28 czerwca 2021, 20:53:44 - *.centertel.pl
Mega poziom meczu, oby więcej takich. Brawa dla obu zespołów.

Varadi - 28 czerwca 2021, 20:54:18 - *.play-internet.pl
Wcale nie szkoda Chorwatów. Vamos Espana

paprykarz - 28 czerwca 2021, 22:21:38 - *.dynamic.mm.pl
wiecie, nawet oglądałem trochę, dobry mecz, ale niedobrze mi się robiło od tych volkswagejów i zbuking-comów i wyłączyłem. trzeba się szanować

scorpio - 28 czerwca 2021, 22:34:36 - *.dynamic.chello.pl
@paprykarz Szacun.

kaszub1991 - 28 czerwca 2021, 22:38:25 - *.147.124.224.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chorwacja zagrała kosmiczny mecz z 3-1 na 3-3 W dogrywce nie mieli już sił szczególnie liderzy zespołu.Hiszpanie fazę grupowa traktuje jak mecze towarzyskie. Rozkrecaja się dopiero w fazie pucharowej. Czekam na mecz Hiszpania-Francja. Juranovic na pewno zmieni klub na lepszy niż Legia po takich mistrzostwach Europy to samo Tomas Pethart. Zawodnicy którzy są na Euro dostaną 14 dni wolnego więc nie pomorze Lęgi w Eliminacjach z Drużynę z Norwegi.

xxx - 28 czerwca 2021, 23:10:34 - *.152.50.21
do kaszub1991
żadnego wolnego nie będzie, Jura na własną prośbę wraca do drużyny i jest gotowy do gry z Bodo

scorpio - 28 czerwca 2021, 23:48:24 - *.dynamic.chello.pl
Kaszub nie dziel skóry na niedzwiedziu

;) - 29 czerwca 2021, 0:23:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@kaszub1991
Legia leży trochę dalej od Pomorza, dokładniej na Mazowszu. Nie ma za co ;)

kangur - 29 czerwca 2021, 3:25:00 - *.meb2.vic.optusnet.com.au
@paprykarz
może trochę przesadzają z tymi tęczami, ale żeby tym się męczyć?
A może to tłumaczy występy naszej drużyny? Trochę słabi psychicznie w tle tego kalejdoskopu?

BeeSKa - 29 czerwca 2021, 6:55:25 - *.252.61.35
Szkoda Chorwatów...W piękny sposób doprowadzili do dogrywki. Nasi już by kopali w trybuny aby nie dostać więcej. Całkiem dobrze zagrali Hiszpanie, z nami również mogli wygrać gdyby nie zlekceważyli tamtego spotkania.
Jeszcze teraz w 1/4 trafili na Szwajcarów czyli całkiem dobrze i podium w zasięgu.
Szkoda tylko, że w 1/4 odpadną Belgowie lub Włosi. Jedna z tych ekip będzie w finale z Anglią/Niemcami.

Polak - 29 czerwca 2021, 8:13:53 - *.25.114.129
"Nasi już by kopali w trybuny aby nie dostać więcej." - głupoty piszesz. Pokazali nasi w meczu ze Szwecją wyciągając z 0-2 i beznadziejnej sytuacji na 2-2, że walczyli do końca. Jak się skończyło - wiemy, ale chodzi o fakt walki i pogoni za wynikiem.

mick - 29 czerwca 2021, 16:06:58 - *.master.pl
No zwłaszcza Płacheta gonił za wynikiem (czytaj: Claessonem), przy 3 bramce dla Szwedów.