15 sierpnia 2021, 19:57:34 - mistol94
Debiut Adriana Benedyczaka w Parmie

Adrian Benedyczak zadebiutował w barwach Parma Calcio 1913 w przegranym 1-3 (1-2) meczu I rundy Pucharu Włoch z US Lecce. 20-letni napastnik przebywał na boisku do 70. minuty, gdy zmienił go Roberto Inglese.

15 sierpnia 2021, 18:00 - Parma (Stadio Ennio Tardini)
Parma Calcio 1913 1-3 US Lecce
Juan Brunetta 7 - Massimo Coda 9, 76, Alessandro Tuia 40

żółte kartki: Simon Sohm - Valentin Gendrey, Marco Olivieri.

sędziował: Marco Serra (Turyn).

W drużynie Parmy w gronie powołanych na to spotkanie znalazł się Bartłomiej Maliszewski z drużyny młodzieżowej, ale ostatecznie nie zmieścił się w kadrze meczowej. Z kolei w zespole Lecce poza kadrą znalazł się Marcin Listkowski.

zsz - 15 sierpnia 2021, 20:10:23 - *.122.232.55
Obejrzą go z każdej strony (poszukają tego ukrytego potencjału) i za jakiś czas wypożyczą do Serie C lub B potem wróci do Ekstraklasy. On i tak będzie zadowolony bo swoją kasę zarobi.

2000 - 15 sierpnia 2021, 21:51:14 - *.adsl.inetia.pl
Zanim skrytykujecie poczytajcie włoską prasę .Wszędzieuznany został najlepszym piłkarzem Parmy,ale sam meczu nie wygra dlatego być może zostanie wypożyczony ale do lepszego klubu

JACOB - 17 sierpnia 2021, 17:35:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl