22 września 2021, 19:56:21 - maciejko
Gol Adriana Benedyczaka

Adrian Benedyczak strzelił gola dla Parmy w przegranym 1-3 (0-0) meczu 5. kolejki włoskiej Serie B z Ternaną. Dla Polaka, który w 69. minucie zmienił Roberto Inglese, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

22 września 2021, 18:00 - Terni (Stadio Libero Liberati)
Ternana Calcio 3-1 Parma Calcio 1913
Frederik Sørensen 66, Marino Defendi 75, César Falletti 87 - Adrian Benedyczak 76

żółte kartki: Luca Ghiringhelli, Marco Capuano - Enrico Del Prato, Juan Brunetta.

sędziował: Marco Serra (Turyn).

Poza kadrą meczową gości znalazł się Bartłomiej Maliszewski.

Parma zajmuje 11. miejsce w tabeli z siedmioma punktami.

Mike - 22 września 2021, 20:05:37 - *.icpnet.pl
Kiedyś w Parmie na ataku Faustino Asprilla wymiatał, to były czasy. Gimby pokroju Fansporta nie pamiętajo tego.

DarekMajka - 22 września 2021, 20:07:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mike. Dobrze, że ty pamiętasz

Zealley - 22 września 2021, 20:13:28 - *.dynamic.chello.pl
Parma była w latach 90-tych jedną z lepszych ekip
w Europie

LZG - 22 września 2021, 20:41:37 - *.adsl.inetia.pl
Ja tam Parmę będę kojarzył z nożem w głowie Dino Baggio ;)

zsz - 22 września 2021, 20:43:52 - *.122.232.30
Z Benedyczkiem w ataku co najwyżej seria C. Parma musi być w desperacji, że kupuje takich piłkarzy jak Benedyczak.

Ojgen - 22 września 2021, 20:52:23 - *.30.113.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Asprilla, Valderrama, Buffon, Thuram, Baggio, Chiesa - ależ to była drużyna! I te fajne koszulki z logiem sponsora Parmalat

fanatic - 22 września 2021, 21:44:36 - *.dsl.tropolys.de
Faustino który robil w locie przewrotki po golu, to był świr i Parmalat na fajnych koszulkach, wtedy byli kotami. Trzymaj sie Adrian i powodzenia !

Epikur - 22 września 2021, 21:58:43 - *.204.84.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze 3 gole w 20 kolejkach i osiągnie swój najlepszy snajperski rezultat. A jak strzeli więcej to ta serie B gorsza niż nasza ekstraklasa. 2 mln euro to naprawdę duże pieniądze za Adka.

Smuda - 23 września 2021, 1:50:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
40 meczow 3 bramki, Defensywny snajper

fred - 23 września 2021, 9:00:28 - *.dynamic.chello.pl
zapomnieliscie o Crespo jeszcze

ZIENIU - 23 września 2021, 10:09:51 - *.10.208.97
Z Parmy pamiętam tylko Buffona młodego w bramce jak grali P UEFA. Wtedy to była prawdziwa Liga Mistrzów i Puchar UEFA