26 września 2021, 22:38:00 - mistol94
Wygrana Napoli w lidze

SSC Napoli, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 2-0 (1-0) w meczu 6. kolejki włoskiej Serie A z Cagliari Calcio. Spotkania mistrza Polski z Napoli odbędą się 21 października o godz. 21:00 w Neapolu oraz 4 listopada o godz. 18:45 w Warszawie.

26 września 2021, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-0 Cagliari Calcio
Victor Osimhen 11, Lorenzo Insigne 57 (k)

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 26. Kalidou Koulibaly, 13. Amir Rrahmani, 6. Mário Rui - 21. Matteo Politano (69, 11. Hirving Lozano), 8. Fabián Ruiz (88, 4. Diego Demme), 99. André Zambo, 20. Piotr Zieliński (69, 7. Elif Elmas), 24. Lorenzo Insigne (77, 33. Adam Ounas) - 9. Victor Osimhen (77, 37. Andrea Petagna).

żółte kartki: Victor Osimhen, Elif Elmas - Sebastian Walukiewicz.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).

W zespole gospodarzy Piotr Zieliński zaliczył asystę przy pierwszym golu dla swojego zespołu, a Hubert Idasiak znalazł się poza kadrą meczową. W drużynie gości Sebastian Walukiewicz grał do 68. minuty, gdy zmienił go Luca Ceppitelli.

Napoli jest liderem Serie A z 18 punktami na koncie, a Cagliari znajduje się na 19. miejscu z dorobkiem dwóch punktów.

fansport - 26 września 2021, 23:22:57 - *.net.autocom.pl
i jedynie piotrka zielińskiego będzie mi szkoda.

Max - 26 września 2021, 23:49:34 - *.dynamic.mm.pl
Co z tego że są liderem Seria A jak z Legią nie mają żadnych szans

Rafaello - 26 września 2021, 23:53:53 - *.centertel.pl
Ach wy Słoje.O czym wam się śni.Napoli was rozjedzie w rezerwowym składzie.Szkoda wam Ziela?Mi też bo musi się wstydzić za jakiś wiejski klubik

Fabian - 26 września 2021, 23:58:52 - *.play-internet.pl
Napoli silne tylko na własnym podwórku. Legia to zupełnie inny poziom, dla nich nie do przeskoczenia. Jednak uważam że warszawska drużyna powinna powaznie podejść do tematu i nie lekceważyć rywala

Ifi - 27 września 2021, 6:15:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia musi się skupić na lidze, na Napoli wystarczy drugi garnitur

Gej Roman - 27 września 2021, 12:42:34 - *.centertel.pl
Legia vs. Napoli 0-3. Tyle w temacie... 😊

d - 27 września 2021, 19:17:52 - *.dynamic.chello.pl
Napoli dwie bramki z czego jedna z problematycznego karnego z przedostatnią drużyną w tabeli. Dla legii to będzie chrupek.

Juras - 27 września 2021, 19:41:04 - *.dip0.t-ipconnect.de
Legia -Napoli 0-5

Juras - 27 września 2021, 19:43:04 - *.dip0.t-ipconnect.de